Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Strihanie s možnosťou rekonštrukčnej kúry POWERSHOT od Schwarzkopfu

4,5 / 5 MG Studio Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Maira Mura

Dobrý deň,

prosím Vás, ak si zakúpim voucher na strih a regeneráciu, bolo by možné objednať sa na 25.2. niekedy zrána? Ďakujem.

MG Studio

Dobrý deň,
bohužiaľ 25.2. už máme obsadené termíny.
MG studio

Darina Nosková

Dobrý deň,
robíte aj trvalú? Chcela by som trvalú na objem. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

bližšie informácie o poskytovaných službách môžete získať na telefónnom čísle 0949 563 366.

Prajeme Vám pekný deň

Simona Michrinová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, na rekonštrukčnú kúru POWERSHOT je vhodná aj na nefarbené vlasy? Ako mi to úpravy vlasy? Zlepší to kvalitu?
Ďakujem. :-)

MG Studio

Dobrý deň,

samozrejme , vlasová kúra je aj na nefarbené vlasy. Aj nefarbené vlasy dokážu byť zničené, vysušené so sklonom k lámaniu sa.

Majka K.

Dobrý deň. Bola by možná technika farbenia balayage k niektorému voucheru? Prípadne aký by bol doplatok? A máte termíny ešte do Vianoc? :)
Ďakujem.

MG Studio

Dobrý deň Majka,

áno je možné si dokúpiť farbenie, ale bohužiaľ cenu Vám nedokážem povedať…Potrebujem vedieť dĺžku a hustotu Vašich vlasov,potom zhodnotíme techniku a vypočíta sa cena, ktorá môže byť od 30 – 50€. Termíny do Vianoc sú ešte voľné.

MG studio

Maira Mura

Dobrý deň,

prosím Vás, budete pracovať aj pomedzi sviatky, konkrétne 26.12.? Ďakujem!

S pozdravom,

Maira Mura

MG Studio

Dobrý deň,

ľutujeme, 26.12. je druhý sviatok Vianočný nebudeme pracovať. Salón bude otvorený od 27.12. – 30.12.2016.
MG studio

Júlia Hankovská

Dobrý deň,
Bola by možnosť doplatenia melíru k jednému z ponúkaných kupónov?
Ak áno, aká by bola cena.
Ďakujem.
S pozdravom,
Hankovská
(julia.hankovska@gmail.com)

MG Studio

Dobrý večer, áno je taka možnosť. Podrobnejšie vysvetlenie som Vám odoslala na Vašu mailovú adresu.
Miriam Gabakova

Miriam Gaľova

Už ste niekedy strihali kucerave vlasy? Lebo,nie vždy som bola spokojná.

MG Studio

Áno:-) strihame kučeravé zákaznícky…a urobíme všetko preto, aby ste boli spokojná.
Miriam Gabakova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore