Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Celodenný vstup alebo permanentka na 5 vstupov do wellness centra hotela Holiday Inn v Bratislave

4,5 / 5 Relax centrum Holiday Bratislava Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Sabina Bašťovanská

Dobrý deň, dostala som mail oznamujúci mi, že som dostala 50kreditov a teda aj možnosť zľavy v Holiday Inn. Platnosť je ale iba do 30.11. a ja by som chcela využiť túto šancu v podobe darčeka. Ako som pochopila, patrí sem aj návšteva sauny. Kúpila (so zľavou 2 eur) by som teda mame návštevu do centra (ak by to pokrývalo aj tú saunu). Len neviem nájsť to miesto, kde sa dá uplatniť zľava. Keď som dala pôvodne, že „kúpiť“, ukázalo mi to, že som prejavila záujem o kúpu v hodnote 8,90 eur. Ale ja by som rada využila šancu tej zľavy a zaplatila 6.90 eur. Na internete to celé nie je celkom jasne vysvetlené. Ja by som mala presnejšie záujem o saunu (darček pre moju mamu), stačila by 1 návšteva.

Relax centrum Holiday Inn Bratislava

Dobrý den, prosim kontaktujte zlavomat – klientske centrum. Nie je nam celkom jasne akú akciu ste mali na mysli. Teraz beží akcia (1vstup 8,90 a 5×vstup 34,90) iná nie je momentálne na zlavomate. Komplet popis služby je pri akcii.
Ďakujeme
Kolektív relax centra.

Elena Rieglerová

PROSíM VáS čo to znamená cez trhačku (voucher(?

Relax centrum Holiday Inn Bratislava

Dobrý den, skúste sa spytat priamo na zlavomate… dajú vam kompletne a presne info systému „trhačka“
S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore