Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Rodinná Wellness a Ski dovolenka v hoteli Čertov*** v prekrásnom prírodnom prostredí Javorníkov. Deti do 12 rokov ubytovanie za zvýhodnených podmienok!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Wellness&Spa Hotel Čertov*** Považie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana Bajzová

Dobrý den máte volny termín pre 2os.dna 26.5 –28.5.2017dakujem

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, v termíne 26–28.5. už máme volny jen apartman. Aktuální info podá naše recepcia@certov.eu anebo +421424681890­. Pekný den preji. SVaton Roman

Iveta Gombikova

dobry den mate prosim volne pre 2 osoby v termine od 12,DO 14,5 ,2017

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, máme už len volný apartmán pre 4–6 osob. Viac aktuálne info na našej recepcia@certov.eu +421 42468189­0. Pekný den prajem

karina

Dobry den

prosim Vas aku dlžku ma bazen, je vhodny na kondicne plavanie? môžete mi napisať aj hlbku širku a teplotu vody pripadne ? budem vdacna dakujem za odpoved

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý večer,
bázen má dlžku 16 m, hlbku 1,25 a teplotu 29,5–31 °C. Má aj protiprúd a dve dráhy.

Marci v

Dobry vecer. Mate volny termin od 10.3 do 12.3.2017? 2 dospely a 2 det 5 a6 rokov. Ako daleko su lyziarske vleky, snehove podmienky ? Mate detsky kutik? Cena? Dakujem

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, ten víkend máme volné až od 11.3.2017. Bližší info podá naše recepcia@certov.eu anebo +421424681890, Skicertov.sk je daleko od nás 300 m. Kohutka.cz je vzdalená 5 km. Obe strediska jsou zasnežované. Detský kutik máme. Pekný den prajem. Svatoň Roman

Julia

Este som zabudla doplnit ked kupim ten pobyt cez zlavomat

Wellness&Spa Hotel Čertov***

odpoved nižšie

Julia

Pekny den prajem chcela by som sa opytat,aky je cely proces ked chcem kupit wellness pobyt napr.v hoteli Certov. Ďakujem

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, preveríte si u nás dostupnost termínu na recepcia@certov.eu alebo +421424681890, prípadne si predbežne rezervujete a nadsledne si kupite voucher, kde obdržíte kód, ktorý nám obratom zašlete. Pekný den prajem. Svatoň Roman

Darja

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte voľné 2,posteľové izby vo veľkonočnom termíne.
ďakujem

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den. Ešte máme pár izieb voľných. Prosím kontaktujte našu recepcia@certov.eu alebo +421424681890­. Pekný den prajem. Svaton Roman

júlia Ševerová

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či je možné zo zľavomatovej ponuky spojiť trojdňový a dvojdňový pobyt. Teda na 5 nocí v júni a pre 8 osôb.
Ďakujem.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, ano môžete si kúpit maximálne 2 vouchery. Prosím kontaktujte našu recepciu (+421424681890 , recepcia@certov.eu) ohľadom rezervácie termínu. Pekný večer prajem. Svaton Roman

Radoslav Čerevka

Dobry den, mate volnu izbu na termin od 23–26.02 pre 2.dosp.os a 1.dieta 8.r + polpenzia, je moznost aj sankovania a kupania, Dakujeme.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý večer, volné máme až od 25.2.2017. V prí­pade záujmu kontaltujte našu recepcia@certov.eu alebo +421 42468189­0. Pekný den, Svaton Roman

Radoslav Čerevka

Dobry den, mate volnu izbu na termin od 23–26.02 pre 2.dosp.os a 1.dieta 8.r + polpenzia, je moznost aj sankovania a kupania, Dakujeme.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý večer, volné máme až od 25.2.2017. V prí­pade záujmu kontaltujte našu recepcia@certov.eu alebo +421 42468189­0. Pekný den, Svaton Roman

Lubka

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mate volnu izbu pre 2 osoby +1 dieta pocas jarnych prazdnin, vtedy bude mat mala 13mesiacov. A moja druha otazka je, ci je k dispozicii detska postielka a ta polpenzia pre dieta, ci sa musi doplacat, pretoze my budeme mat jedlo pre nu so sebou. Dakujem.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den,
nejake izby ešte máme. Nevieme však termín, ktoré jarné prázdniny? Prosím kontaktujte našu recepcia@certov.eu alebo +421 42 4681890. Pekný den prajem. Svaton Roman

Gabi

Dobrý deň, prosím máte ešte voľnú izbu 27.2 – 3.3.17 – 2 dospelý, 2 deti (14r. + 9 r.), prosím o cenu.
Ďakujem
 Gabi

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den prajem, v tomto termínu máme ešte pár izieb volných. Cena je presne uvedená na voucheru, vrátanie doplatku za deti. Ak máte záujme o viac info, kontaktujte našu recepcia@certov.eu alebo +421 42468189­0. Pekný den, Svaton Roman

dana sadovska

Dobry den chtela bych se zeptat – chteli bychom jeden 4 luzkovy a jeden 2 luzkovy pokoj, jsme 3dospeli a 4 deti z toho 3 deti jsou do 4 roku a 1 dite ma mesic po 4 roku. Termin 26 –29.1.2017. Muzete mi napsat prosim, da je volne a jaka by byla cena dekuji Sadovska

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den paní Sadovská,
v tom termíne už voľné nemáme, ale je možné, že sa môže niečo uvolnit. Vhodné je kontaktovať priamo recepcia@certov.eu alebo +421 42 46817890. Pekný den prajem. Svatoň Roman

Patrik Brindzak

Dobrý deň prajem. Máte prosím voľnú izbu na víkend 13.-15. 2017? Ďakujem. Patrik.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den pán Brindzak. Nepíšete presne ktorý mesiac. Ak chcete aktuálne info, volajte prosím našu recepciu +421424681890, nakolko sa nám termíny stále menia. Dnes nám pribudlo 30 cm noveho snehu. Pekný den prajem

Eliska

Dobry den mate volny termin 5.2 do 8.2 nebo 12.2 do 15.2.Dekuji

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den paní Eliško,
v uvedené termíny už máme obsadený hotel. Volné by sme mali od 17.2.2017. V prí­pade záujmu kontaktujte naši recepcia@certov.eu anebo +421 42 4681 890. Pekný den preji, Svaton Roman

Eva Mihinová Petrenková

Dobry den, chcela by som sa opytat ci mate volny termin 18.2. – 22.2. pre 2 dospelych a 2 deti (3r. a 6r.). Aky je prosim doplatok za deti? Vdaka

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, v termíne 18.2.-22.2.2017 máme este 2 izby volné. Doplatky za deti su uvedene na voucheru – nahlad. Aktuálne info podá recepcia +421424681890 alebo recepcia@certov.eu. Pekne sviatky Roman Svaton

Eliska

Dobry den.muzete mi prosim napsat volne terminy v unoru. A je u vas wifi na pokojich s dobrym signalem? Kolik stoji pobyt s 8rocnym ditetem? A kolik stoji pujceni lyzi.Dekuji za odpoved

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, prosím napište nám termíny, které by Vám vyhovovali. Cena je uvedena na voucheru včetne doplatku za dite, služby apod. Na pokojich máme wifi. Ceny skipasov jsou na www.skicertov.sk a www.kohutka.cz. Pekné svátky. Svaton Roman

Erik

Dobrý večer chcel by som sa spýtať či robíte aj bezlepkové jedlá?

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den,
ano jsme schopni upracvit stravu i bezlepkovou. Pokud nám pošlete jedálníčok, vieme Vám pripravit ponuku.
Pekný den prajem
Svaton Roman

Lenka Kolencikova

Dobrý deň, ak by sme chceli ísť k Vám cez Veľkonočné sviatky, aký by bol príplatok na osobu?

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, Veľkonočné sviatky predávame cez pobytové balíčky, ktoré su uvedené na www.certov.eu . Pekný den prajem, Svaton Roman

Magdalena

Dobry den chcem sa opytat ci sa da objednat pobyt v dnoch od 3.1 2017 do 5.1 2017. Chceli by sme so sebou zobrat 3 rocneho syna . aka by bola suma. Dakujem

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den,
v tomto termíne máme ešte asi 2 izby volné. Prosím volajte našu recepcia@certov.eu alebo +421 42 4681890. Pekný den prajem. Svaton Roman

Jana Krajčíová

Dobrý deň, chcela by som zakúpiť pobyt ako darček, pobyt cez víkend s platnosťou do 30. 6. 2017. Aj tak si treba rezervovať pobyt vopred? Neviem, kedy by obdarovaní chceli ísť.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den paní Krajčíová,

voucher môžete zakúpit a v termíne do 30.6.2017 si pak obdarovaný dohodne s našou recepciou termín pobytu tak, aby vyhovoval obidvom stranám. Teda ako darček voucher kúpit môžete a termín už nechajte na tých, komu ho darujete. Pekný den prajem a pekné Vianoce. Viac info na recepcia@certov.eu. Svaton Roman

Anna

Dobrý deň,
chcela by som kúpiť dva kupóny , t.j. štyri osoby. Je však možné, že budeme až piati. Prosím, dala by sa tá piata dospelá osoba riešiť prístelkou priamo na mieste, aký by bol doplatok tej piatej osoby pre variant – 3dni/2noci cez týždeň? ďakujem za odpoveď.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, ano je možné 5. osobu zaplatit na mieste. Platba je podľa veku piatej osoby – vid voucher. Viac info na recepcii +421424681890­. Pekný den prajem. Svatoň Roman

ondrej

Dobri den chcem sa spytat v akej vzdialenosti od hotela je mozne lyzovanie a ci je mozne si zapozicat aj vystroj

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den,
300metrov od hotela sa nachádza skicertov.sk a 5 km od hotela sa nachadza kohutka.cz. obe strediska maju aj požičovne.
Pekný den, hotel Čertov.

Renata Marko

Dobry den
mali by ste volny termin od 2.1.2017–6.1.2017 pre 2 rodiny s detmi.
dakujem

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den, už máme volnu len 1 izbu 2.1.-5.1.2017 a 1 izbu 3.1.-6.1.2017. Pak máme volne od 7.1.2017. V prípade záujmu kontaktujte našu recepciu. recepcia@certov.eu alebo +421 42468189­0. Pekný den prajem, Svaton Roman

Mária Ondreášová

Dobrý den. Mate volny termín od 9.12–11.12.2016.? Dakujem.

Wellness&Spa Hotel Čertov***

Dobrý den paní Ondreášová, máme volný len apartmán a jednu izbu, v prípade aktuálnych info prosím volajte recepciu. Pekný den prajem, Recepcia +421 42 4681890

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore