Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pohodlné a mäkučké dámske papuče s ovčou vlnou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Bohus Posinger

Cista katastrofa u nas romovia predavaju kvalitnejsie. Cisty fake. Gillet mach 3.

Lenocka

Dobrý deň,objednala som si dnes papučky a zmýlila sa vo veľkosti,dá sa zmeniť veľkosť na 40?dakujem

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň,
pani Lenka Piková, veľkosť 36, ktorú ste uviedli v objednávke sme Vám zmenili na veľkosť 40 a objednaný tovar Vám zajtra odosielame slovenskou poštou ako doporučenú zásielku
s pozdravom ZUZUTEX s..r.o.

Lenka

Dobrý deň, tiež mi prišli úplné iné papuče ako som mala objednané, ako obchod vás určite odporúčať nebudem …

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň
ospravedlňujem sa za vzniknutý problém pomýlili sa pri balení ak je to pre vás problém zašlite nám ich späť a mi vám pošleme také aké mate objednané samozrejme na naše náklady
zuzutex

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je podrážka protišmyková ? Ďakujem. Petra

Lucia

Dobry den, objednala som si bielo-fialove papuce a prisli sivo-fialove bez ružičiek s vyrazenymi dierkami!!! Preco davate ilustracne foto????!!!!

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

ospravedlňujem sa za vzniknutý problém asi sa pomýlili pri balení ak je to pre vás problém zašlite nám ich späť a mi vám pošleme také aké mate objednané samozrejme na naše náklady

zuzutex

Daniela

Dobrý deň, rada by som sa opýtala či mi neviete povedať vnútornú dĺžku papúč č. 40 a 41, ďakujem.

Zuzutex s.r.o.

40---26cm
41---27cm

Helena

Dobrý deň chcela som sa spýtať.Objednala som si u Vás dámske papuče bielo fialové ,ale zabudla som určiť aké číslo papúč.Da sa to zmeniť?Číslo papúč by som poprosila 40č. Dakujem

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň jedná sa o gumenú podrážku.

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň,
prosíme o zaslanie Vášho mena a priezviska, aby sme veľkosť papúč mohli opraviť.
s pozdravom ZUZUTEX s.r.o.

Erika Wolsing

Mohli by ste mi opísať z čoho je podrážka a či je protišmyková ?

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň
jedná sa o gumenú podrážku. nešmykasa

Ľudmila

Dobrý deň, chcem sa spýtať, v prípade, že by nesedeli je možné ich vymeniť,
prípadne vrátiť. Ďakujem Ľudmila

Zuzutex s.r.o.

Dobrý večer,
výmena, alebo vrátenie tovaru je možné
s pozdravom ZUZUTEX s.r.o.

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň
áno je možná výmena aj vrátenie do 14 dni

zuzutex

Alica Rudolfová

dobry…nemozete dat fito z boku…ci su mierne vyvysene…dakujem

Zuzutex s.r.o.

Dobrý večer,
je nám veľmi ľúto, ale foto z boku Vám nemôžeme poskytnúť, papuče sú 1cm vyvyšené
s pozdravom ZUZUTEX s.r.o.

Iveta Káčerová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či väčšie papučky už nemáte, len veľkosť 36

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Iveta

pri variantoch si môžete zvoliť veľkosť od 36–41.

Prajem pekný deň :)

Dominika

Dobrý deň! Viete mi napísať aká je vnútorná dĺžka papúč?
Ďakujem. Dominika

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dominika

Odporúčam kontaktovať obchodného partnera mailom alebo telefonicky na vyhodne.zubko@gmail.com +421 918 410 1­62 kde Vám radi poskytnú túto informáciu.

Prajem pekný deň :)

Silvia Medveďová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či sú papuče s rovnou podrážkou, alebo majú mierne
navýšenie. Potrebovala by som vyvýšené.
Ďakujem.
 Silvia

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Silvia

Odporúčam kontaktovať obchodného partnera mailom alebo telefonicky na vyhodne.zubko@gmail.com +421 918 410 1­62 kde Vám radi poskytnú túto informáciu.

Prajem pekný deň :)

Zuzutex s.r.o.

Dobrý večer,
papuče sú 1cm mierne navyšené
s pozdravom ZUZUTEX s.r.o.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore