Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prvotriedne kadernícke služby pre pánov i dámy. Voľné termíny aj dnes!

3,9 / 5 MS Štúdio Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Eva

Dobry den,
kolko u vas stoji farbenie + strih + fukana pre dlhe vlasy? Zmesti sa to do tej darcekovej poukazky v hodnote 55 € ? Dakujem.

MS Štúdio

Dobrý deň, ak sa jedná o krátke vlásky alebo vlásky na ramena tak áno.

Lulu

chcem sa opýtať či sa dopláca i za krátke jemné vlasy približne po golier, ďakujem

MS Štúdio

Dobrý deň, v pripade ak máte naozaj jemne a vlasy nad ramena, tak sa žiadny doplatok neúčtuje. MS Štúdio

Bibiána Macková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či ten príplatok sa dopláca u dlhých vlasov aj keď mám záujem iba o podstrihnutie končekov, čo v podstate nie je ničím odlišné ako u kratších vlasov alebo všeobecne pri hocijakej dĺžke.
Vopred ďakujem za odpoveď!

MS Štúdio

Dobry den, doplatky za strih sa uctuju tak ako je uvedeno v akcii na vlasy dlhsie ako po ramena 5–20 eur, pre blizsie informacie nam kludne zavolajte na 0914 13 13 13. Team ms studia

Zsuzsanna Jóba

Dobrý deň kedy sa účtuje príplatok za husté vlasy?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií o účtovaných príplatkoch kontaktujte prosím priamo kaderníctvo na telefónnom čísle +421 914 131 313, kde Vám radi zodpovedajú na vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Tatiana Hrapková

Dobry den, rada by som sa informovala, ci sa doplaca aj za strih pri dlhych vlasoch? (alebo len pri farbeni) Vdaka !

MS Štúdio

Dobry den, doplatky za strih sa uctuju tak ako je uvedeno v akcii na vlasy dlhsie ako po ramena 5–20 eur, pre blizsie informacie nam kludne zavolajte na 0914 13 13 13.
Team ms studia

Lenka

dobry den,
chcem sa opytat, ci a aky je priplatok za fukanu ak mam vlasy asi po lopatky?
dakujem

MS Štúdio

Dobry den, doplatky sa uctuju tak ako je uvedeno v akcii na vlasy dlhsie ako po ramena 5–20 eur, pre blizsie informacie nam kludne zavolajte na 0914 13 13 13.

Team ms studia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore