Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Magnetická sieťka na dvere proti hmyzu Magic Mesh

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Jano, Košice

Máte aj magnetickú sieťku na dvere v inej ako čiernej farbe (napr. bielej)?

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobrý deň pán Jano,
sieťku predávame iba v čiernej farbe.

Jana Kaločayová

dobry den.
Pisali ste, ze je mozne sietku poskladat ak je sirka dveri menej ako 100 cm. Neznizi sa jej tym padom samotna funkcnost, resp. po zlozeni bude pouzitelna ako v avizovanom videu.. mame balkonovy otvor 60×210 cm…dakujem pekne

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobrý deň pani Kaločayová,
funkčnosť sieťky sa tým pádom nezníži, ale záleží na zručnosti samotného človeka, kt. sieťku bude montovať.

kajsi

ma ta sietka skutocnych 210 cm,ja som objednal a dosla mi 185–188 cm-dakujem

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobrý deň,
naša sieťka má skutočné rozmery, ktoré sú uvedené v ponuke 100*210 cm.

Čacho Viliam

je možne sieťku namontovať ak mám vnútorný rozmer dverí 96cm a vonkajší s rámom 106cm?

Zlavomat.sk

Pekný deň Viliam. Malo by to byť v poriadku nakoľko sieťka má 100 cm.

Peter

Dobry den,
chcem sa spytat, na akom principe funguje pripevnovanie na dvere. Je to na suchy zips? Alebo sa to prilepi na dvere?
Dakujem za odpoved

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobrý večer Peter,
sieťka sa na plastové dvere pripevňuje za pomoci lepiaceho suchého zipsu a na drevené dvere za pomoci klinčekov. Suchý zips a takisto aj klinčeky sú samozrejme, že v balení spolu so sieťkou.

Lala

Chcem sa opýtať na výšku sieťky. mám okno – sklenená časť má akurát 210 cm. či je rozmer 210 cm čisto sieťky, alebo aj s uchytením. Bolo by možné to tam uchytiť, keď s vnútornou lištou je výška okna 215 cm? Ďakujem za odpoveď.

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobrý deň,
sieťku môžete kľudne uchytiť, akurát ju nebudete mať úplne po zem, ale cca 5 cm od zeme. Otravný hmyz Vám samozrejme tým pádom neprejde dovnútra príbytku.

Martina Vargová

Chcela by som sa opýtať, či je daná sieťka vhodná aj na dvere v šírke 80 alebo 60cm, čo je u nás prevažne štandardná šírka plastových balkónových dverí.

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobré ránko pani Martina,
inštalácia a prispôsobenie sieťky závisí od samotného zákazníka, do akej miery je šikovný a vie si sieťku prispôsobiť, či už poprekladať a pod..

Marián

Zdravim,
ako sa riesi instalacia vtedy, ked mam dvere 86 cm, ale tych 100 cm materialu sa mi tam nevojde, lebo z jednej strany je uz mur a z druhej strany parapeta. Ci sa to nejako preklada alebo skracuje… Je to nejako domyslene?
 Vdaka

Zlavomat.sk

Pekný deň Marián. Bude Vám to veľké na Vaše dvere. Jedine, že máte nejakú šikovnú gazdinku ktorá dokáže sieťku skrátiť.

MEDIASHOP, s.r.o.

Dobré ránko pán Marián,
inštalácia a prispôsobenie sieťky závisí od samotného zákazníka, do akej miery je šikovný a vie si sieťku prispôsobiť, či už poprekladať a pod..

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore