Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Elegantné pánske hodinky GFF CHRONOGRAPH

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Matúš Pešta

Su vodotesne?ak ano kolko ?

GFF Hodinky

Dobrý deň, hodinky sú vodeodolné do 3 BAR (umývanie rúk). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0949817798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com. Prajem pekný deň.

Alena

Dobry den potrebovala by so hodinky na obvod ruky 24 bolo by to mozne ? Dakujem za opoved

GFF Hodinky

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa ale maximálna dĺžka remienka je 22,5 cm. Prajem pekný zvyšok dňa.

Ján

Dobrý deň. Ako zistím svoje kredity?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

stav Vašich kreditov sa Vám zobrazí po prihlásení.Po otvorení Vášho profilu, máte k nahliadnutiu aj históriu získavania a míňania kreditov.

Prajem Vám pekný deň

Nagyová

Dobry den, je mozne hodinky objednat aj s vacsim remienkom? Za odpoved vopred dakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, samozrejme je to možné. Vieme Vám zaslať hodinky s maximálnym obvodom 22,5. Prosím zašlite nám na e-mail gff.epirus@gmail.com číslo Vašej objednávky a my Vám zašleme hodinky s väčším obvodom. Prajem pekný zvyšok dňa.

Eva Michalicová

Dobry vecer,
Prosim Vas, nebolo by mozne vymenit remienok za dlhsi? Manzel ma obvod ruky 21 cm. To sa mi zda dost na tesno. Neviem, aka je rezerva pri standardnom remienku, ci mu bude stacit aj ten, alebo potrebuje dlhsi.
Dakujem.

GFF Hodinky

Dobrý večer, samozrejme Vám vyhovieme. Prosím napíšte nám mail s číslom Vašej objednávky na adresu gff.epirus@gmail.com a mi Vám pošleme hodinky s dlhším remienkom :)

Eva Michalicová

Dobry vecer, cjcela by som sa spytat,ci remienok s ktorym hodinky posielate, je do max. obvodu ruky 21 cm. Alebo je potrebne o taky remienok ziadat osobitne? Dakujem za odpoved

GFF Hodinky

Dobrý večer, remienok s obvodom 21cm posielame štandartne :) Prajem pekný zvyšok dňa.

Matej Maťo

dobry deň
prečo moja objednávka bola stornovaná ? neviem sa dopátrať dôvodu

GFF Hodinky

Dobrý večer, prosím kontaktujte nás na tel. č. 0949817798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com

Janka Šadláková

Dobrý večer, ak objednám hodinky 09.02.2017 prídu ešte do Valentína? Ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, pred Valentínom vybavujeme objednávky promptne. Akonáhle nám nabehne objednávka do systému tak hodinky do 12 hodín odosielame. Prajem pekný zvyšok dňa.

Milan

Dobry den. Chcel by som sa spytat aky dlhy maju hodinky naramok?mal by som o ne zaujem ale citam ze maju prilis kratky naramok!dakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, prosím aký máte obvod ruky? V prípade záujmu Vám vieme na hodinky osadiť remienok podľa vašich predstáv.

Andrej Ďuriník

Dobrý deň chcel by som vrátiť hodinky sú krásne ale remienok je krátky ako mám postupovať ???
Peniaze pošlete poštou alebo na účet ???
A čo potrebujete do sprievodného listu ???
A na akú adresu ??

Zlavomat.sk

Dobrý deň, hodinky môžete vrátiť na adresu:
Epirus, s.r.o.,
Sološnica 447,
906 37 Sološnica.
Do sprievodného listu prosím uveďte dôvod vrátenia a účet, na ktorý Vám majú byť peniaze vrátené.

Prajem Vám pekný deň

Jan Hudacek

Dobrý ďeň, chcel by som sa opýtať, ako je to s doručením, keďže na stránke sa píše, že doma doručenia su 4 prac. dni a pri platbe naskočilo ze mi to príde 9.1.2017. Ďakujem za odpoveď

GFF Hodinky

Dobrý deň, istý čas trvá kým sa platba pripíše na účet. Akonáhle nám platba nabehne tak hodinky odosielame. Prajem pekný zvyšok dňa.

katarina

Dobry den dnes som vam postou vratila hodinky kupene cez zlavomatc.f.2016261 na­kolko som to kupila ako nevhodny darcek c.podacieho listka jeRH084264273SK pisala som aj na meil ale mi to vratilo,dakujem za pochopenie

GFF Hodinky

Ďakujeme za informáciu. Akonáhle hodinky prídu tak objednávku bude stornovaná. Prajem pekný deň.

Miska

Dobrý deň, remienok je príliš krátky. Prosím ako je možné tovar vrátiť? Nemôžem sa Vám dovolať. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

hodinky môžete vrátiť spolu so sprievodným listom na adresu:
Epirus, s.r.o.,
Sološnica 447,
906 37 Sološnica.

Prajem Vám pekný deň

Dominik Kľoc

Dobry den, hodinky prave dorazili, ale mam problem remienok je kratky, a na stopkach je sekundova roucicka zastavena okolo 30 a nie hore pri 0 resp pri 60 .. Da sa to nejako riesit ?
Dakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, samozrejme. Na email Vám bol zaslaný podrobný návod na nastavenie chronographu. Prajem pekný deň.

Annie

Dobrý deň tovar objednaný v pondelok odoslaný dnes príde do Vianoc, tak ako bolo garantované?

GFF Hodinky

Tovar by mal byť doručený dnes alebo zajtra. V prípade nedoručenia nás prosím kontaktujte na tel. č 0949817798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com.

Zuzana Žoldáková

Dobrý deň ak si to objednám dnes príde mi to do Vianoc ?

GFF Hodinky

Dobrý deň, po obdržaní platby expedujeme tovar do 12 hodín.

Marek Hudák

Dobrý deň,
verím, že keď som dal objednávku ako darček, tak v škatuli nenájde obdarovaný faktúru. Či sa mýlim?

GFF Hodinky

Dobrý deň, samozrejme faktúru na požiadanie môžeme zaslať dodatočne mailom. Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobey deň chcela by som sa spytať či neposielate aj prostrednictvom kuriera?

GFF Hodinky

Dobrý deň, bohužiaľ nie. Hodinky sa posielajú prostredníctvom slovenskej pošty ako listová(balíková) zásielka. Prajem pekný zvyšok dňa.

Adriana

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať, k hodinkám posielate aj návod a darčekovú škatuľku?
Ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, škatuľka je súčasťou balenia. Hodinky samozrejme obsahujú aj návod. Prajem pekný deň.

Juraj Spišák

Dobrý deň, práve mi dorazili hodinky a nech robím čo chcem ani za svet sa nechcu spustiť stopky datum taktiež neviem nastaviť a male ciferniky celkovo nefungujú napriek vášmu tvrdeniu, že nie sú len na okrasu.
Za odpoveď ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám pán Spišiak zrejme sa stala niekde chyba. V pondelok ráno Vám zasielame prvou triedou nové hodinky. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel.č 0949817798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com Prajem pekný zvyšok dňa.

Michaela

Dobry den prosim Vas nevycitala som ci su hodinky vodotesne.Dakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, hodinky sú vodeodolné do 30 m (3 BAR). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0949817798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com. Prajem pekný deň.

jura

Dasa to poslat aj na dobierku

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na dobierku sa tovar žiaľ poslať nedá. Platba za tovar je možná prostredníctvom karty online alebo prevodom na bankový účet.

Prajem Vám pekný deň

Juraj Spišák

Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či by sa ramienok dal nejako skrátiť alebo upraviť tak, aby bol menší resp. aby mi sedel pretože mám malý obvod v zápästí
Ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, prosím kontaktujte nás na gff.epirus@gmail.com. Remienok je možné upraviť podľa Vašej požiadavky. Prajem pekný zvyšok dňa.

Mikulaš Duri

ako sa ovladaju tie malé ručičky

GFF Hodinky

Dobrý deň, hodinky majú 3 tlačídlá. Prvé tlačidlo slúži na zapnutie a vypnutie stopiek. Druhé slúži na nastavenie času na hodinkách. Ak tlačidlo povytiahnete môžete nastaviť čas, po zatlačení stredového tlačidlo hodinky spustíte. Tretie tlačidlo slúži na vyresetovanie stopiek. Ak by Vám nebolo niečo jasné tak nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 817 798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com. Prajem pekný deň.

jozef

Dobrý deň,chcem sa opýtať,tých 37mm je priemer celých hodiniek? Mám na mysli vonkajší obvod hodiniek. Páčia sa mi,akurát som si neistý vo veľkosi,škoda že ich nemáte odfotené priamo na ruke..

GFF Hodinky

Dobrý deň, priemer 37mm je priemer celého ciferníka. Prajem pekný deň.

Nikola Ďuriová

Mozem sa opytat za vratenie tovaru …vratite peniaze alebo vymena tovaru …bohuzial je dost maly cifernik pre nasho ocina

GFF Hodinky

Dobrý deň, samozrejme tovar môžete vrátiť a peniaze Vám budú vrátené. Prosím kontaktujte nás na tel. č 0949 817 798 alebo mailom na gff.epirus@gmail.com. Prajem pekný zvyšok dňa.

Henrieta Haľková

Chcela by som sa opýtať, že ak tieto hodinky kúpim „AKO DARČEK“, zvýši sa daná suma 17,90€ alebo je to grátis?

GFF Hodinky

Dobrý deň, cena je 17,90€ . Poštovné je zadarmo.

Ľubomír

Sú hodinky vyrobené v Čine ? Ak nie tak kde?

GFF Hodinky

Dobrý deň, hodinky sú vyrobené v Nemecku.

Mária

Dobrý deň,
Já by som sa chcela opýtat na ten ramienok ,že či nezačne hned praskat alebo či sa neroztrhne ;)
A či je aj nejaka zaruka ?
Ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, zatiaľ nemáme evidovaný žiadny problém s remienkom. Samozrejme hodinky podliehajú 2 ročnej záruke :)

Michaela

Dobrý chcela by som sa spýtať či na tieto hodinky platí záruka ? Ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, áno na hodinky sa vzťahuje 2 ročná záruka.

Andrej Mišuta

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sú funkčné aj tie tri malé ciferníky alebo sú statické, ďakujem.

GFF Hodinky

Dobrý deň, samozrejme ciferníky sú funkčné.

Michaela

Dobrý deň, prosím Vás na aký obvod ruky (najväčší možný) sú hodinky (remienok)?

GFF Hodinky

Dobrý deň, maximálny obvod je 21 cm. Prajem pekný deň.

JAN DIBDIAK

Su tieto hodinky vodotesne

GFF Hodinky

Dobrý deň, áno hodinky sú vodeodolné.

Michaela Petreková

Dobrý deň, prosím vás hodinky sú na baterku alebo sa naťahujú? Ďakujem

GFF Hodinky

Dobrý deň, hodinky sú na batérie. Prajem pekný deň.

Ľudmila Ptáková

aký je remienok na týchto hodinkách – kožený?

GFF Hodinky

Dobrý deň, remienok je vyrobený z PU kože (umelá koža). Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore