Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do soľnej bane – ideálna dávka zdravia počas zimy, deti do 6 rokov zdarma!

4,4 / 5 Soľná baňa Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Stanka

Dobry vecer, prosim Vas, viete mi povedat, ci je to vhodne aj ked mam autoimunne ochorenie stitnej zlazy? Dakujem

Soľná baňa

Dobrý deň, soľná baňa je vhodná pre každé ochorenie. Je tam taký vzduch ako pri mori tesne po daždi a ten určite nikomu neublíži.
Ale to ale je všade a vždy!
Citát z odporúčania našich plúcnych lekárov : Osoby s hyperfenkciou štítnej žľazy, onkologickým ochorením a z chorobami obličiek sú povinní prvý vstup do soľnej bane konzultovať so svojim ošetrujúcim lekárom.

S pozdravom Bartalos.

Gabriela Heribanová

Dobrý deň, koľko stupňov je v miestnosti aké teplé oblečenie si treba zobrať ?
Ďakujem

Soľná baňa

Dobrý deň.
V bani je 20–24 stupňov.
V prípade keby vám bola zima je na každom lehátku k dispozícii deka na prekrytie.

Ing.Štefan Holekši

Dobrý deň, veľmi sa mi to páči, chcel by som sa opýtať: koľko ľudí dospelých môže ísť na ráz dnu . Som predseda JDS Dolné Orešany poprípade by som k Vám urobil zájazd a či sa tam niekde dá najesť alebo občerstviť? vopred Ďakujem.

Soľná baňa

Dobrý deň, teší nás váš záujem!
Na ráz môže ísť 9 osôb.
Najesť sa je možné v neďalekej Rusovskej reštaurácii.
Poprípade si u nás môžete posedieť pri dobrej káve.
S pozdravom Bartalos.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore