Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Villa Meribel**** nádherný top pobyt v najkrajšej vile v Tatranskej Lomnici

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,9 / 5
Villa Meribel**** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Robert

Dobrý večer, mal by som zaujem o pobyt u Vas a chcel by som sa informovat či mate volny termin 26.05 – 28.05.2017. Za Vasu odpoved vopred Dakujem

Villa Meribel****

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Termín 26.-28.05.2017. je plne obsadený.

S pozdravom

Villa Meribel

Adriana Grznarova

A este by som sa chcela spytat je volny termin 9.6–11.6 alebo 16.6–18.6 dakujem.grzna­rova

Villa Meribel****

Dobrý deň, pani Grznárová,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. K uskutočnenie rezervácie je potrebné si cez zľavový portál zakúpiť voucher, následne Vám príde ubytovací voucher s číslom, ktoré nám pri rezervácii uvediete. Termín 9.-11.6 máme k dispozícii. 16.-18.6, je plne obsadený. Vlastná detská postieľka je možná. Doplatok za dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. V prípade záujmu na našu detskú postieľku je doplatok 10€.

S pozdravom

Villa Meribel

Adriana Grznarova

Dobry den, chcela by som sa spytat ked je voucher platny do 30.6 mozme si ho vybrat hocikedy cez vikend ? A ako budeme vediet kedy su volne terminy a pripadne si nejaky zarezervujeme.? A mame 9 mesacneho synceka treba to nejak doobjednat pristelku nepotrebujeme donesieme si prenosnu postielku ,a platit sa musi len vopred ? Popiste mi prosim ako to funguje aby som vedela lebo nemam skusenost s takymto postupom.dakujem pekne pekny den.grznarova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na rezervacie@villameribel.sk alebo telefonicky +421 905 679 496 . Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko má pobyt zdarma. Prajem Vám pekný deň

Martina

Dobry vecer,pls sme 2 dospeli + 7 roc. dieta a 4 roc. dieta (ktore mize spat s nami),aka by bola cenova kalkulacia cez tyzden a cez vikend.Dakujem

Villa Meribel****

Dobrý deň, pani Martina,

ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Doplatok za prístelku je 10€/noc. Cena kupónu je na dve noci/2 osoby 129€. tri noci 189€. V cene nie je miestny poplatok 1€/dospelá osoba/noc.
S pozdravom

Pavol

Dobrý deň,
Mám zakúpený kupón cez zlavomat.sk Chcem sa opýtať či je možné ubytovať sa 1.5.2017.
Ďakujem Pavol

Villa Meribel****

Dobrý deň, pán Pavol,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Termín od 01.05.2017 je možný. K uskutočnenie rezervácie je potrebné zaslať číslo kupónu, termín a na koho bude rezervácia na rezervacie@villameribel.sk.

S pozdravom

Miriama Házyová

Dobrý deň. Mala by som záujem o pobyt vo vašej Ville od 23. – 25. júna. Máte voľné termíny? a zároveň by som vás poprosila o informácie ohľadom ubytovania, ako to u vás funguje. Čo je v blízkosti? Koľko ste vzdialený od železnice? Ako je to so stravovaním a pod. Ďakujem.

Villa Meribel****

Dobrý deň, pani Házyová,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Termín 23.-25.06. máme k dispozícii. Villa sa nachádza v širšom centre Tatranskej Lomnice, neďaleko lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.. Zo stanice sme vzdialený cca15min. chôdzou. Stravu vo Ville nepodávame. V apartmánoch sú komplet vybavené kuchyne.

S pozdravom
Villa Meribel

igor kántor

dobrý deň, rad by som sa opytal na možnosť zapožičania detskej postieľky či stoličky. ponukate aj takúto možnosť? a ako je to prosím so stravovaním, teda okrem samoprípravy v kuchnyskej časti suitov :) vopred Dakujem za odpovedˇ
s pozdravom Igor Kántor

Villa Meribel****

Dobrý deň, pán Kántor, detskú postieľku zapožičiavame za poplatok 5€/2noci. V apartmánoch je plne vybavená kuchyňa. Reštaurácia sa vo Ville nenachádza. Doporučujeme stravovanie v okolí.

S pozdravom
Villa Meribel

Andrea

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či je voľný 1 apartmán pre 2 osoby v termíne 30.4 – 2.5.2017?
Ďakujem.
 Andrea

Villa Meribel****

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Termíne 30.04.-02.05. je plne obsadený. Ponúkame Vám termín od 01.05.2017.

S pozdravom
Villa Meribel

Adriána

Dobry deň. Máte volny termin od 5.5 – 8.5. Dvaja dospelý. A platba je hned na mieste?

Villa Meribel****

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. V termíne 5.-8.5.2017 máme k dispozícii apartmán pre 2 osoby. Rezerváciu uskutočňujeme na základe zakúpeného voucher-u.

S pozdravom

Villa Meribel

Andrea

Dobry den, ponukate pobyty aj pre 7 ludi v datume 24–26. Marca, ak ano aka by bola cena? vopred vdaka

Villa Meribel****

Dobrý deň, pani Andrea,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Ponúkame 3 apartmány v cene kupónu 199€/apartmán pre 2 osoby/2noci, jeden apartmán by bol s prístelkou.

S pozdravom

Jana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte ešte voľný termín od 27.2.2017– do 29.2.2017 pre štvorčlennú rodinu: 2 dospelí a 2 deti (16 a 10 rokov). Ak áno, prosím o kalkuláciu pobytu. Ďakujem za odpoveď.

Villa Meribel****

Dobrý deň , ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. K dispozícii je posledný apartmán. Doplatok za prístelky/roz­ťahovací dvoj-gauč v obývacej izbe / je 50€/pobyt.

S pozdravom

Villa Meribel

Jana

Dobrý deň, máte ešte voľný apartmán v termíne 19.2. – 25.2.? Ak áno, aká by bola konečná cena pre rodinu v zostave 2 dospelý a 3 deti (vek 5,7,9). Pre najmenšie dieťa by sme si doniesli cestovnú postieľku. Ďakujem.

Villa Meribel****

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. Na 5 nocí je možná kombinácia kupónov na 2 noci za 199€+na 3 noci za 299€. Prístelka / rozkladací dvoj-gauč/ v obývacej izbe s doplatkom 100€/pobyt.

S pozdravom

Villa Meribel

Michaela

Dobry den, chcela by som sa spytat ci je volne od 3.3. – 5.3. 2017? Kolko nas bude stat pobyt dvaja dospeli a dve deti 5 a 8 rokov na pristelke. Chceli by sme apartman s kuchynskou linkou a spotrebicmi. Dakujem a prajem vsetko dobre…

Villa Meribel****

Dobrý deň pani Michaela,
ďakujeme za záujem o pobyt vo Ville Meribel. Voucher pre dve osoby /dve noci v apartmáne stojí 199€. Prístelka /rozťahovací dvoj-gauč v obývacej izbe/ 40€/pobyt.

S pozdravom

Villa Meribel

Lubka

Dobrý,
Chcela by som sa spýtať, či máte voľno v termíne od 4.1–6.1.2017.
Ďakujem za odpoveď :)

Villa Meribel****

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. V termíne 4.-6.01.2017 je Villa plne obsadená. Ponúkame Vám termín od 09.01.2017. Cena vouchera 199€/apartmán 2 osoby/2 noci.

S pozdravom
Villa Meribel

Kaskova Darina

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či by ten Voucher platil aj na termín od 3.2 do5.2–2017 plus dve deti 5 a 13 ročne.Dakujem

Villa Meribel****

Dobrý deň ,
ďakujeme za záujem o rezerváciu pobytu. V termíne 3.-5.02.2017 je platný voucher v cene 199€ za apartmán pre 2 osoby a dve noci . Za prístelky je doplatok. Prístelka /rozťahovací dvoj-gauč/ v obývacej izbe. Cena prístelky 40€/pobyt/2 deti.

S pozdravom
Villa Meribel

Dominika

Dobrý deň.. mate voľný víkendový termín 9.-11.12 pre dve osoby? Koľko by stal pobyt cez víkend? Ďakujem

Villa Meribel****

Dobrý deň, v termíne 9.-11.12.2016 máme voľný ešte posledný apartmán. Cena kupónu je 129€/apartmán pre dve osoby/2noci.

S pozdravom
Tomáš Vojčík
Villa Meribel
Tatranská Lomnica 45
062 01 Vysoké Tatry

Tel.: +421 905 679 496
 www.villameribel.sk

Anna Martonakova

Dobrý Den…je to ponuka pre 2-osoby a ked mame 1-dieta do 12 rokou tak je na izbe nejaka pristelka alebo može spať z nami?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

prístelka pre 12 ročné dieťa je za príplatok- 10 € / noc. Tento príplatok sa platí priamo na mieste.

Prajem Vám pekný deň

Villa Meribel****

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Voucher platí pre 2 osoby. Ďalšie osoby sú s doplatkom . Pre dieťa od 3 do 15 rokov príplatok 10€/noc na mieste.

S pozdravom
Tomáš Vojčík
Villa Meribel
Tatranská Lomnica 45
062 01 Vysoké Tatry

Tel.: +421 905 679 496
 www.villameribel.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore