Dotazy k ponuke

Späť na detail ponuky Zimný alebo jarný wellness pobyt v TOP stredisku Jasná!
Katarína

Dobrý deň, idem k Vám na pobyt v máji, chcem sa opýtať či je možnosť byť sama na izbe a za aký príplatok, ďakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, napíšte nám prosím priamo na fim@fimjasna.sk

verespej martin

Dobry den chcela by som sa informovat o vykend. pobyt pre dvoch od 10.2 do12.2 2017

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, ponuka na zľavomate je aktuálne platná do 2.2.2017

Jana

Dobry den, prepacte ze Vas stale otravujem, a daju sa niekde v okoli Vasho hotela, alebo pri svahu pozicat lyze. Nemam tak sa Vas pytam. Nehnevajte sa dakujem.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, nič sa nedeje :)

Dobrá požičovňa lyží je priamo pri svahu v Jasnej – http://www.skiservis.sk/

Jana

Dobry den, este by som sa chcela opytat, ci sa daju u Vas pozicat lyze lyziarky cislo 9 ubytovany budeme v hotely FIM dakujem.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, hotel FIM bohužiaľ takouto službou nedisponuje.

Jana

Dobry den, chcem sa opytat, ako daleko od chaty je svah na lyzovanie, dakujem, ideme k Vam v marci.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň,ak myslíte hotel FIM, je od svahu cca 10min skibussom, ktorý stojí priamo pri hoteli.

Eva Toplanská

Dobrý večer mám záujem o pobyt v termíne od 23.2–25.2 2017. Dvaja dospelí dve deti 6a9 rokov. Poprosím o info či platí voucher aj na tento termín ak máte ešte volne. Ďakujem za info.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, aktuálne je ponuka platná len do 2.2.2017

Marcela

Dobrý deň.Prosím Vás máte volny termín 24.1.-27.1.2017 pre 2 dospelých a dev deti 5 a 8 rokov,a cena by bola kolko?Ďakujem za odpoveď.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, dostupný je termín 23–26.2.2017 v dvoj­lôžkovej izbe s 2 prístelkami. Cena kupónu je 209€ + doplatok za 2 detské polpenzie 30€ na mieste.

Viliam Gavlas

Dobrý večer, mám záujem o vaše služby a ubytovanie sa od 13.01 17 do 15.01 17 Sme rodina 2 dospelý, 2 deti vek 11, 13 Ak by to bolo možné poprosím info Viliam.gavlas@zoznam.sk

Relax Hotel FIM***

Ďakujeme, poslali sme Vám mail.

Daniel

Dobrý den ,

Byl by možný pobyt v termínu 21.1–23.1 ?

Pro 2 osoby i s polopenzi.

Děkuji.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, jednu izbu pre Vás nájdeme – rezervujte prosím na rezervacie@avena.sk

jozef

Dobrý den, máte prosím volný termín pro rodinu 2 dospělé a 2 děti (10a7let) od29.1. do3.2­.2017 a je možné vouchery spojovat? Děkuji Zahrádka

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, termín je dostupný. Vouchery je možné spojiť.

Lucia

Dobrý deň, prosím Vás chceli by sme sa ubytovať V termíne od 20. 2. Do 24. 2 2017 sme dvaja dospelí aj máme deti vo veku 10 a 5 rokov koľko by nás stal pobyt Ďakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, zimná ponuka platí do 2.2.2017

Samdra

Dobry deň je možné túto zľavu uplatniť aj na termín od 24.2. 2017 do 26.2.2017.? A ako ďaleko od hotela je lyžiarsky vlek? Dakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, zimná ponuka platí do 2.2.2017

Marianna Sobkuliakova

dobry den,mate prosim volny termin od 19.3–23.3? dve dospele osoby a jedno dieta 4r.Dakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, aktuálna ponuke je pre termíny do 2.2.2017

Sona

Dobry den, mali by sme zaujem stravit u vas vikend, popripade tyzden . Chcela by som sa spytat, ci by sme si mohli vziat aj svojho psika? Je to male plemeno maltezacika cca 3kg.Dakujem, s pozdravom S.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, psíka si môžete zobrať, poplatok je 7€ za deň.

Ivan

Dobrý deň, máte prosím Vás ešte voľný termín od 8.5.2017 až 12.5.2017 ? ĎAkujem.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, termín je ešte dostupný.

Gabriela

Dobry den zaujimalo by ma kolko by stal pobyt pre 2 dospele osoby 1 dieta 17 rokov a 1 dieta 10 rokov v januari 2017 . dakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, kontaktujte prosím priamo rezervacie@avena.sk

fero

Dobrý večer Chcem sa opýtať, či máte voľné v termíne 4.1.-6.1. Ďakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, termíny sú dostupné od 7.1.2017

Miriam Janikova

Dobrý den. Rada by som sa informovala na veľkonočný pobyt kedže ten nie je v ponuke cez zlavomat. Aká by tam bola cena od 15 – 17.4.2017 a išlo by o 6 dospelý a 2 deti. Jedno bude mať v tom čase 7 rokov a druhé 17, Dakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň – kontaktujte prosím rezervacie@avena.sk

alena

Dobrý deň, Prosím Vas, aký je dolatok za polpenziou pre 2 deti? Dakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň – 2 deti na prístelke do 14,99 rokov zdarma bez nároku na služby, len s príplatkom za polpenziu – 7 €/noc

Veronika

Dobrý deň chcela by som sa informovať nakoľko my sme už u Vás ubytovaný boli viac krát a boli sme veľmi spokojný chceli by sme prísť opäť len sa chcem spýtať že keď máme psíka maďarskú vyžlu 6mesačnú takže ešte štena bolo by možné ubytovanie aj s ňou? ďakujem veľmi pekne. S pozdravom

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, presmerujte prosím Vašu požiadavku na rezervacie@avena.sk a uveďte váhu psíka.

Roman V.

Dobrý deň máte voľne izby v termíne 24–26.3. 2017?

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, izby sú ešte dostupné.

Roman

Dobrý deň chcem sa informovať ohľadom dostupnosti ubytovania v termíne 7.1.-9.1.2017. Ďakujem za odpoved

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, – dostupná je ešte 1 izba – rezervujte prosím pred zakúpením voucheru na 044 5479 9999

Rastislav

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať či máte voľný termín na wellness pobyt v termíne a to – od 17– 19.3.2017, čiže dve noci a tri dni pre dva manželske páry. Ďakujem.

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň, termín je dostupný.

Andrea

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či je možné ubytovanie pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 2 a 5 rokov v štandardnej izbe a aké sú podmienky. Ďakujem

Relax Hotel FIM***

Ďakujeme za Váš e-mail – kontaktujte prosím rezervacie@avena.sk pre bližšie informácie o dostupných termínoch.

Michael

dobry den pobyt od 15.1 do 20.1. bolo by nieco volne v tomto termine;plus cena.2 osoby polpenzia

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň – máme pre Vás výhodnú ponuku – kontaktujte prosím rezervacie@avena.sk

Nina

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci je v cene aj dieta do 3 rokov? Dakujem!

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň,

až 2 deti do 15r majú ubytovanie na prístelke grátis. V prípade, že si neželáte pre 3r dieťa extra stravu, bude teda úplne grátis.

Dodo

Prajem pekný večer,mam otazocku.Mozte mi posielať zľavy na moj mail ? Vďaka…

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak máte zájem odoberať najnovšie zľavy, stačí ak sa prihlásite na našu stránku zlavomat.sk pod mailom, na ktorý si prajete zasielať zľavy a v nastaveniach profilu si vyberiete o aký druh zliav máte záujem. Rovnako nám môžete zavolať na +421 232 117 321 a my Vám s tým radi pomôžeme.

Prajem Vám pekný deň

Daniela Machova

Dobrý deň,deti sú bez nároku na služby..týka sa to aj vstupu do hotelového bazéna?Ďakujem

Relax Hotel FIM***

Dobrý deň,

bazén je bezplatný pre všetkých hostí hotela FIM.

Len Nikuška

dobrý deň máte prosím Vás ešte voľný niaký vianočný termín ? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na fim@fimjasna.sk alebo telefonicky +421 445 479 9­99. Prajem Vám pekný deň

Nová otázka

Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e-mail podpora@zlavomat.sk alebo volajte +421 232 117 321. Príspevky s chybným obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e-shopy.