Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3-hodinové workshopy odevného dizajnu v Škole dizajnu

Škola dizajnu - Súkromná stredná umelecká škola dizajnu Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Adela

Dobrý deň, môžem sa Vás spýtať, je kurz módnej ilustrácie vhodný aj pre študentov VŠVU ako forma konzultácie? ( momentálne som v druhom ročníku ateliéru odevného dizajnu) Ďakujem Vám vopred za odpoveď.

Škola dizajnu - Súkromná stredná umelecká škola dizajnu

Dobry den, dakujeme za Vas zaujem. Na kurz modnej ilustracie sa dostavia zaujemcovia roznych vekovych kategorii, ale samozrejme s Vami moze individualne konzultovat nasa pedagogicka pre Vas potrebne veci k studiu.

Katarína

Dobrý deň, chcela som sa prosím Vás opýtať, ako asi približne vyzerá workshop Odevného dizajnu, a čo by sa tam šilo, lebo s kruhovými sukňami a korzetovými crop topmi mám skúsenosti ale ťažšie veci mi robia zatiaľ problém.Ďakujem

Škola dizajnu - Súkromná stredná umelecká škola dizajnu

Na odevnom dizajne sa venujeme tvorbe odevneho navrhu od inspiracie cez skice, pouziteho materialu, po finalny navrh, ktory sa moze dat usit do fabriky, al. krajcirke. Nevenujeme sa konstrukcii strihov, ale keby sa slecna/ pani chcela spytat, vysvetlime jej na kurze.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore