Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Acetyl-L-karnitín – spaľovač tukov a tvorca energie

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

L

Dobry den,
kde su vyrobene tablety?
Dakujem

www.superovocie.eu

Dobry den

Vyrobene su vo Velkej Britanii.
pekny den

superovocie tim

Martin Hromek

Dobry den, vcera som si otvoril prve balenie Acetyl-L-karnitín – spaľovač tukov a tvorca energie, prekvapil ma kyslasty zapach a to ze kapsule su polepene do seba. Nedaju sa skoro bez poskodenia od seba oddelit. Je to tak spravne? Ma to aj kyslu chut.Nemoze byt balenie vadne? Datum an obale bol 12/2017
Dakujem za odpoved. Hromek

www.superovocie.eu

Dobry den

Vyrobok je v poriadku , kontaktovali sme vyrobu. Problem podla nich je v tom , ze acetyl ma vemi hydroskopicke vlastnosti a teda silno absorbuje vlhkost zo vzduchu, okolia . Do buducna sa prejde na vyrobu do formy tabliet aby boli tabletky viac konzistentnejsie a nelepili sa do seba.

dakujeme za pochopenie


superovocie tim

Veronika Srogončíková

Môžem užívať tento prípravok aj keď mám mierne zvýšený testosterón? Na endokrinológii mi to zistili z krvi a som zatiaľ bez liečby.

www.superovocie.eu

Dobry den

Ak uzivate likey na predpis alebo mate urcenu nejaku liecbu od lekara , tak je stale dobre sa poradit s lekarom ohladom akehokolvek doplnku stravy. Lebo lekar urcuje liecbu alebo predpisuje lieky a preto by mal vediet o vsetkyh doplnkoch stravy.

superovocie tim

Simona Fedorova

Koľko mg l-carnitinu je v jednej tablete. Nevidím tento najdôležitejši udaj

www.superovocie.eu

500mg

Pekny den

superovocie tim

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore