Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Nezabudnuteľný pobyt v najkrajšom goralskom penzióne v Zakopanom! Varianty s platnosťou až do 15. 12. 2017!

4,6 / 5 Zakopiański Dwór Zakopané - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Valika

Dobrý deň, chcem sa spýtať či viete v ramci pobytu zabezpečiť aj bezlepkovu stravu? (Gluten free food). Trpim celiakiou. Dakujem.

Zakopiański Dwór

Witam,
w takiej sytuacji należałoby zgłosić wcześniej co pani może jeść, śniadanie jest w formie bufetu, a co do obiadów, prosimy o podpowiedz i zgłoszenie na e-maila.
Zakopiański Dwór

Terka

Dobry den. Ktory volny vikend mate voľný v marci 2017 pre dve osoby na dve noci? (Piatok-nedela)

Zakopiański Dwór

Witam,
Wolne terminy:
3–5.03.2017
10–12.03.2017
17–19.03.2017

Anna

Dobry den, máte volnu 1 dvojlozkovu izbu na 2 noci v termíne medzi 29.1. 2016 – 3.2. 2017? Dakujem.

Zakopiański Dwór

Dobry wieczór,
Wolne pokoje mamy jedynie od 29.01–01.02.2017r.

Lenka

Dobrý deň, prosím vás mate voľny termin od 03–05.2.2017 – 2 izby / 2× ZIMA + JAR s polpenziou / ? ďakujem Lenka

Zakopiański Dwór

Dobry wieczór,
Niestety w wybranym terminie nie posiadamy wolnych pokoi.

alena

dobry den mate volny termin od 5,7,2016 – 8,7,2017 2dospele osoby + 2deti vek 4roky a 6rokov 3 noci polpenzia
a aka by bola cena
dakujem

Zakopiański Dwór

W tych terminach mamy dostępne pokoje. Vaucher dotyczy 2 nocy. Dzieci, które śpią z rodzicami są gratis, płaci się tylko za śniadania 3 euro. Łóżeczko dla dziecka 10 Euro/ doba i dzieci na dodatkowym łóżku od 6 roku życia 25/ euro/ doba ze śniadaniami.
Pozdrawiam

Jozef Kuruc

Dobrý deň máte volný termín od 25.04.2017 – do 27.04.2017 teda 3 dni a 2 noci s polpenziou pre 2 dospelé osoby

Zakopiański Dwór

Dzień dobry,
W terminie 25–27.04.2017r. dysponujemy wolnym pokojem 2-osobowym. W celu dokonania rezerwacji bardzo proszę o przesłanie numeru vouchera na adres mailowy: recepcja@zakopianskidwor.pl. Proszę również o podanie imienia i nazwiska osoby rezerwującej.

ada

dobrý den máte volný termín od 3.2 2017 do 5.2.2017 teda 3 dni a 2 noci s polpenziou pre 2 dospelé osoby a 1 dieta –2 roky ?dakujem a kolko stoji vstup do Aqua Parku ??

Zakopiański Dwór

Witam, niestety w tym terminie nie posiadamy wolnego pokoju. Pozdrawiam

Pavol

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je možnosť úschovy bicyklov u vás v hoteli. Ďalej, či termíny platia aj na víkendy, či je možnosť komunikovať s personálom v slovenskom jazyku, či je u vás možnosť cyklistiky a či lanovky prepravujú aj bicykle. Ešte by ma zaujímalo, či je vstup s bicyklom dovolený aj na Morské Oko a či vstup do wellnessu platí celý deň.
Veľmi pekne vám, ďakujem.
S pozdravom Pavol

Zakopiański Dwór

Dzień dobry,
Mamy przechowalnie rowerów, także można je ze sobą zabrać. Nasz personel komunikuje się w języku polskim lub angielskim. W Zakopanem są wyznaczone trasy rowerowe, na przykład można jechać na rowerze do doliny Chochołowskiej, ale niestety do Morskiego Oka nie ma takiej możliwości. Wejście do Aqua parku jest jednorazowe w wybranym przez Państwa dniu, tak samo jest w przypadku sauny w Pensjonacie. Zależy którą oferta jest Pan zainteresowany i w jakim terminie.

Barbora

Dobrý deň, rada by som sa informovala, či ešte máte voľný termín od 23.3.2017 – 25.3.2017. Ďakujem

Zakopiański Dwór

Dzień dobry,
W tym terminie mamy dostępny ostatni wolny pokój 2-osobowy. W celu dokonania rezerwacji proszę wysłać e-mail na adres recepcja@zakopianskidwor.pl i napisać kod vouchera.
Pozdrawiam serdecznie

Jana aschenbrierova

Dobry den,potrebovala by som vediet aka je kapaita,ja by som potrebovala ubytovat na dve noci 38 ludi

Zakopiański Dwór

Witam,
Jesteśmy w stanie pomieścić 38 osób, jaki termin Państwa interesuje?

Bianka Živická

Dobrý, chcela by som sa spýtať či je možne ubytovať sa aj so psom ?

Zakopiański Dwór

Nie przyjmujemy psów do Pensjonatu.

Peter Matkobiš

chcem sa spýtať či je možné v termíne 4.3.2017 až 10.3.2017 u vas dostať ubytovanie na 3 noci pre 2 dospele osoby a potom 2 dospele osoby a 2 deti vo veku 10 a 16 rokov a ko+ko by to stálo

Zakopiański Dwór

Witam,
mamy dostępne pokoje w tych terminach. Pobyty są na dwie noce. Dla dzieci należy dokupić dodatkowy voucher, ponieważ dziecko 16 letnie nie ma zniżek.

Peter Matkobiš

chcem sa spýtať či mate voľne izby v termíne od 4.3.2017 do 8.3.2017 pre 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 10 a 16 rokov, úríúadne iný termín v období od 4.3.2017 do 10.3.2017

Zakopiański Dwór

Witam,
W podanym terminie 4–8.03.2017 posiadamy wolny pokój dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci.
Dzieci dodatkowo płatne po 25 euro na miejscu.
Pozdrawiam

Petronela Gajanová

Zdravim da sa objednat dietne jedlo?

Zakopiański Dwór

O jakie posiłki dietetyczne Pani pyta?

Marek Gživna

Dobrý deň chcem sa opýtať ze či máte voľnú izbu pre dve osoby na Silvestra

Zakopiański Dwór

Nie mamy wolnych pokoi na sylwestra.

Zakopiański Dwór

Niestety nie ma wolnych pokoi na sylwestra. Zapraszam po nowym roku.

Peter Matkobiš

chcem sa spýtať či v termíne 4.3.2017 až 8.3.2017 mate volne izby pre rodinu 2 dospelý a 2 deti vo veku (10 a 16 rokov.) resp. iný termín v období od 4.3.2017 do 10.3.20017

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepcja@zakopianskidwor.pl alebo telefonicky +48 783 998 5­68. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Tomas

Dobry den, ako daleko je aquapark Zakopane od vasho penzionu? dakujem.

Zakopiański Dwór

Dzień dobry,
Aquapark Zakopane znajduje się w odległości ok 2 km od Pensjonatu.
Zakopiański Dwór

Kristína Čiliaková

Dobrý večer, chcela som sa opýtať či máte voľný termín od 20. 1. do 22.1. 2017. Ďakujem

Zakopiański Dwór

Dzień dobry, niestety w tym terminie nie mamy już wolnych miejsc.

Zakopiański Dwór.

Jan Zibritovsky

Prosim informaciu, ci je mozny pobyt aj s nasim milacikom- mame psa. Dakujem

Zakopiański Dwór

Witam,
Nie przyjmujemy psów do Pensjonatu.

Lucy

Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať, či cena lístka do Aqua Parku zahŕňa aj vstup do sauny.
Ďakujem za odpoveď.

Zakopiański Dwór

Witam,
Bilet wstępu do Aqua Parku obejmuje tylko wejście na baseny. Za saunę dodatkowo trzeba zapłacić.

Pozdrawiam
Pensjonat Zakopiański Dwór

Iveta

Dobrý deň, mate volny termin od 6.1 do 8.1.2017?
Ďakujem.

Zakopiański Dwór

Tak, mamy wolny pokój. Zapraszamy

Zakopiański Dwór

Mirka

Dobrý deň!
Je voľný termín od 03.02.2017 – do 05.02.2017 po­trebovali by sme 3×ZIMA + JAR s polpenziou a Aquaparkom.
ďakujem!
 mirka

Zakopiański Dwór

Niestety nie mamy wolnych miejsc w tym terminie.
Pozdrawiam, zakopiański Dwór

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore