Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalá na riasy alebo semipermanentný náter na riasy, či formovanie a fabenie obočia

4,8 / 5 PERSONA Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
ĽUBOMÍRA

Veľmi príjemná pracovníčka, profesionalita, odbornosť. Pre mňa nový produkt, ale vynikajúci! :ô) Vrelo doporučujem! :o)

PERSONA

Ďakujeme pekne. Radi ponúkneme vám aj iné kvalitne kozmetičke služby. S pozdravom Salón PERSONA

Joanne Salvatierra

Dobry den, mala by som zaujem si kupit kupon na trvalu na riasy. Mate este volne dni?

PERSONA

Dobrý deň. Voľné termíny sú 28.02., 01.03., 02.03. a ďalej. S pozdravom Salón PERSONA

Veronika

Dobry den,
Som nositelka kontaktnych sosoviek. Odpprucate mi ich pred procedurov farbenia a natacania mihalnic vybrat? Dakujem

PERSONA

Dobrý deň. Odporúčame Vám pri procedúre mať kontaktné šošovky vybrané. S pozdravom Salón PERSONA

ĽUBOMÍRA

Keby som chcela trvalú na riasy aj semipermanentný náter, treba si kúpiť obidva vouchery? ♥ Ďakujem! ♥

PERSONA

Dobrý deň. Áno. Naša ponúka obsahuje tri rôzny procedúry: formovanie a farbenie obočia, trvalú na riasy a semipermanentný náter na riasy. Pre každú procedúru potrebujete vlastný voucher. S pozdravom Salón Persona

Marta

Dobry den,ako casto je potrebne opakovat semipermanentny na­ter?

PERSONA

Dobrý deň. Semipremanentný náter vydrží cca 3–4 týždne, potom postupne odpadáva. Je možne ho následne odstrániť a naniesť opäť nový náter. S pozdravom Salón Persona

ĽUBOMÍRA

… a potom: ako sa dá k Vám dostať autom – z ktorej ulice ? – (z Bulharskej?, … zo skortšej? ), ak pôjdem z mesta :ô). Ďakujem!♥

PERSONA

Dobrý deň. S Trnavskej cesty, Rožňavskej alebo Galvaniho môžete sa dostať na Bulharsku. Nerudova a Bulharská sa začínajú spolu od križovatky Slovinská, Krasinského, Bulharská, Nerudova a Rybajova. Viac informácie nájdete na Google Maps alebo na našom webe: https://www.personasalon.skhttps://www.google.sk/maps/place/Sal%C3%B3n+PERSONA/@48.1674721,17.1641582,17.5z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x60c2d85645c7571e!8m2!3d48.1678108!4d17.1639483?hl=ru&authuser=0

ĽUBOMÍRA

Nepredĺžite akciu? Mám teraz zakúpené Kupóny na 3D Milalnicky do konca Marca, ale potom by som si niečo také so semipermanentným náterom u Vás dala robiť – ak ešte budete mať túto akciu. (Lebo ani vlastne neviem čo to je :ô), chcem to vyskúšať, ale najprv musím využiť už zakúpené kupóny na 3D. :ô)) . Ďakujem!♥

PERSONA

Dobrý deň. Ďakujeme za váš záujem. Naš salón ponuka kvalitne služby a radi ponúkneme vám viac informácie a pripadne termín na ošetrenie počas vašej navštevy. S pozdravom Salón Persona

Klára

Dobrý večer, tiež som chcela vedieť, ako pani predo mnou Zuzka či keď mám krátke riasy sa dá urobiť trvalá a aj trvalý náter na riasy. Taktiež hlavne či je možné aplikovať v prípade citlivých očí. Veľmi mi slzia pri lepení umelých mihalníc…
Ďakujem za odpoveď.

PERSONA

Dobrý deň. Samozrejme, trvalú na riasy je možné urobiť aj na kratšie mihalničky, pretože veľkosti nátačiek sú rôzne. Pokiaľ by boli až tak krátke,že by nebolo možné ich na natáčky prilepiť, tak by bolo možné ich zvýrazniť semipermanentným náterom.
Pri semipermanentnom nátere oči slzia vždy, pri trvalej na riasy nedochádza k slzeniu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. S pozdravom Salón Persona

Zuzana

Dobrý deň. Chcela by som sa vás opýtať, či je možné aby som si dala urobiť trvalú na mihalnice aj keď ich mám veľmi krátke, nevýrazné, bledé, nevytočené..Ďa­kujem.Zuzana

PERSONA

Dobrý deň. Samozrejme, trvalú na riasy je možné urobiť aj na kratšie mihalničky, pretože veľkosti nátačiek sú rôzne. Pokiaľ by boli až tak krátke, že by nebolo možné ich na natáčky prilepiť, tak by bolo možné ich zvýrazniť semipermanentným náterom. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. S pozdravom Salón Persona

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore