Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

SKI pobyt pre 2 alebo 3 osoby priamo v SKI KRAHULE, skipasy v cene!

4,3 / 5 Penzión Stred EURÓPY* Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Michal Krivošík

Dobrý deň. Máte voľný termín nástupu 19.02_-25.02. Pre dve dospelé osoby a jedno dieťa na prístelke. Ďakujem.

Penzión*Stred EURÓPY

Dobrý deň, ľutujem, nemáme voľné kapacity. Až termín 3–5.3.2017

Zina Strehovská

Dobrý den chcem sa opýtat v termíne od 27.1 – 29.1.2017 máte nieco volné pre dve dospelé osoby. Ak áno poprosím aj konečnú cenu dakujem. Strehovská

Penzión*Stred EURÓPY

Prepacte, v tomto termine nemame

Denisa Pagacova

Dobrý deň, nakoľko sa vám nedá dovolať (máte vypnutý telefón a nechala som i odkaz ani na ten nikto nereaguje) a neviem či si mám kúpiť vouchery , tak chcela by som sa spýtať písomne : či je ešte volné na termín 27.2 až 29.2 pre 2 dospelé osoby a deti 14,13 rokov. ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak máte problém s komunikáciou kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a my Vám radi pomôžeme
Prajem Vám pekný deň

Penzión*Stred EURÓPY

Dobrý deň, najbližší voľný termín máme 3–6.3.2017

Marianna Sandorova

Dobry den mohla by som niekde vidiet pavilon A na foto? Dakujem

Penzión*Stred EURÓPY

Skikrahule.sk, fotky aj virtualna prehliadka, dik

Martina

Máte volný termín od 24.2 – 26.2. pre 5 osob , 2 dospelí a 3 deti a aký variant použiť?

Penzión*Stred EURÓPY

Volajte 0918880810, dakujem

Penzión*Stred EURÓPY

Voľná je 5 lôžková izba v pavilone C, kupon pre 2 osoby + kupon pre 3 osoby.
V prípade, že stačí 4 lôžková- tak 2× kupón pre 2 osoby

syr

Dobrý deň
Akú variantu je potrebné kúpiť pri 2× dospelý a dieťa 3 a 5 rokov?
Ďakujem

Penzión*Stred EURÓPY

Závisí to od toho koľko lôžok požadujete ak budete chciet 3 lôžkovú izbu (menšie dieťa spí s rodičom) tak kupón pre 3 osoby. Ak budete chcieť len 2lôžkovú izbu (obe deti spia s rodičmi) tak kupon pre 2 osoby . Ešte možnosť 2 lôžková a prístelok tak kupón pre 2 osoby a doplatok 16 Eur za prístelok. Prípadne 4 lôžková- kupón pre 3 osoby a doplatok za 4tú 16 Eur

Robo

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte voľný víkend od 3.2.-5.2.2017 pre 4 dospelý a 4 deti od veku 1,4,13,16 a či môžme uplatniť voucher Robo

Penzión*Stred EURÓPY

Nemáme ľutujem

Gabika

Dobry den, chcem sa opytat kolko voucherov, alebo ktoru variantu, treba kupit ked sme 2 dospely a 2 deti /8 a 5 rocne/… :) .. je tam varianta pre 3 osoby ale na tu 4 osobu? Dakujem

Penzión*Stred EURÓPY

V tomto pripade keď je 5 rocne dieta si kupte pre 3 osoby a za 4tu osobu doplatite ubytovanie u nas na Krahuliach 16 Eur, ked su deti nad 6r kupuju sa 2 kupony pre 2 osoby.

Veronika

Dobry den chcem sa spytat ci by bolo mozne od 9– 14.1 sa ubytovat u vas s madarskou vyzlou? Ma pol roka takze este nieje uplne velka.dakujem

Penzión*Stred EURÓPY

Ano v penzione A a B

Simona

Dobry den chcela by som sa spytat ako to je so stravou,da sa u vas doplatit polpenzia?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

raňajky, obedy aj večere si môžete zariadiť individuálne priamo na svahu, v reštaurácii aj v kolibách. Reštaurácia sa nachádza 10 m od nástupnej stanice 4-sedačky a hlavnej zjazdovky a je vybavená TV a bezplatným Wi-Fi.

Prajem Vám pekný deň

Zuzana Krajčiová

Dobrý deň, chcem sa opýtať na stav voľných izieb od 6–8 .1 , lebo vtedy chceme ist, a nebudem najprv platiť voucher ,keď nebudú už voľné miesta . :) Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na stredeuropy@skikrahule.sk alebo telefonicky +421 918 880 810.

Prajem Vám pekný deň

Katarína Škulibová

Dobrý deň, mohli by ste mi poslať volné termíny na december až marec2017
Ďakujem

Penzión*Stred EURÓPY

Volajte0918880810

Patrícia

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné sa ubytovať aj cez týždeň, ak by sme využili voucher , kedže som sa dočítala o obmedzení ,,Obmedzenie: voucher je potrebné využiť prednostne cez víkendy''. Pýtam sa kvôli tomu, že v prípade zakúpenia skipassov cez zľavu nám platia len cez týždeň. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

záleží od dátumu, kedy by ste sa chceli ubytovať. Od 2.1. – 8.1.2017 je možné voucher využiť cez týždeň aj cez víkend, od 9.1.2017 je voucher možné využiť iba cez víkendy (piatok – nedeľa).

Prajem Vám pekný deň

Penzión*Stred EURÓPY

Mozete sa ubytovat tento tyzden piatok az nedela 9.12–11.12. da sa vyuzit v piatok denny na zlavu a v nedelu vecerny. Cez tyzden sa mozete ubytovat este od 2.1.2017–6.1. 2017 ,ale vtedy neplatia zlavy na skipasy

Veronika

Dobry den,
prosim Vas, mozeme sa v pavilone A/B ubytovat aj s dvomi stredne velkymi psami?
 Vdaka

Penzión*Stred EURÓPY

Dobry, ano,ale platite za psa poplatok 7/ €

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore