Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Online kurz ANGLIČTINY s garanciou medzinárodnej kvality!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Častá otázka
karin

Dobry den, zaujimalo by ma ako online kurz funguje. Ako casto mozem, vramci predplateneho polroka, kurz navstivit?
Pekny den prajem

LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

Pekný deň Karin.
Naše kurzy sú plne online a fungujú na akomkoľvek počítači alebo tablete s pripojením na internet. Nepotrebujete nič sťahovať ani inštalovať. Naše predplatné sa navyše neviaže ani na žiadne konkrétne zariadenie. Po prihlásení pod svojím užívateľským menom a heslom preto môžete Langem využívať doma, v práci, na cestách – jednoducho kdekoľvek. Počas trvania kurzu sa môžete pripojiť koľkokrát chcete a kedykoľvek Vám to vyhovuje. Všetky lekcie, výukové texty a cvičenia sú Vám prístupné po celý čas a môžete sa spätne vracať aj k tým, ktoré ste už prešli. Na výber máte variant kurzu s neobmedzenou licenciou na 6 alebo 12 mesiacov.
V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok sme tu pre Vás.
Tešíme sa, že sa aj Vy Karin pridáte k našim tisíckam spokojných študentov.

Martin

Prosím ma tento program aj cvicenia na spravnu vyslovnost myslim to tak ci tam pouzivam aj mikrofon ?

LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

Pekný deň Martin. Na plnohodnotné využívanie našich kurzov mikrofón nepotrebujete, keďže v súčasnosti naša výučba takéto prvky vzdelávania neobsahuje. V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať na info@langem.sk alebo na telefónnom čísle +421 911 567 547 a my Vám radi pomôžeme.

Lucia

Dobrý deň, po vytvorení objednávky a zvolení spôsobu platby karty ju nemôžem zaplatiť. Skúšam to už niekoľko dní, ale nedá sa mi to. Dá sa to nejako vyriešiť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak máte problém s platbou kartou, poprosím Vás, aby ste nás kontaktovali na podpora@zlavomat.sk alebo na telefónnom čísle +421 232 117 321 a my Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám pekný deň

Tatiana Körtvélyessyová

Dobrý deň, ubehlo 18 dni – ja nemám ani peniaze, ani žiaden online kurz angličtiny.
Kurz som zaplatila, posielam doklad o zaplatení.
Tatiana Körtvélyessyová

História transakcií

ÚčetSK77 1111 00­00 0068 7438 9­018 – EUR, U KONTO
Názov účtuKörtvélyessyová Tatiana
Dátum zaúčtovania22­.12.2016
Dátum valuty22.12.2016
Suma-9,90EUR
Kód banky partneraCEKOSKBXXXX
Názov banky partneraČeskos­lovenská obchodní banka a.s.
Číslo účtu partneraSK87750000000­04012352749
PríjemcaZľavomat.Sk
Popis/VS285793­0639/SS/KS
Variabilný symbol2857930639
Referenčné číslo282940124

LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

Príjemný deň pani Körtvélyessyová,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. I keď komplikácie s platbou nevznikli našim zavinením, veľmi radi a ochotne Vám pomôžeme. Po tom ako ste nám nahlásili problém sme ako jazyková škola bezodkladne kontaktovali zákaznícku podporu Zľavomatu a poprosili ich o preskúmanie Vášho problému. Za všetky platby, ktoré zákazníci na stránke Zlavomat.sk realizujú totiž zodpovedá zľavový portál, nie my ako predajca. Musíme preto teraz počkať na ich stanovisko.
Veľmi nám na Vás ako na našom zákazníkovi záleží, preto urobíme všetko preto, aby sme situáciu spoločnými silami vyriešili k Vašej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre Vás.

Zlavomat.sk

Dobrý deň ,

voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/login, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi.

Prajem Vám pekný deň

Tatiana Körtvélyessyová

Zaplatila som kurz angličtiny – cena 9,90 EUR.
Na moju adresu mi neprišiel žiadny kód..

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Vašu objednávku ste hradili bankovým prevodom. Tento prevod trvá 1–3 pracovné dni. Keď platba prebehne a peniaze budú pripísané na náš účet, vouchery Vám budú automatický doručené na Váš mail.

Prajem vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore