Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentý make up – prirodzené obočie čiarkovaním a podtieňovaním

4,3 / 5 Luxury Esthetic Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
zuzana

Dobry den, prosim Vas, robite aj tetovanie hornych ocnych liniek? Ak ano, aka je prosim vas cena? Vopred dakujem za odpoved

Simona

Prosim Vas mozem ist na obocie aj tehotna? Dakujem

Maja

Dobry den.
Ak je potrebna dorabka. Plati sa za nu? Alebo je to v cene?
Dakujem za odpoved.

Maja

Dobry den, chcela by som sa spytat, ako dlho trva hojenie? Chcela by som si zakupit kupon na obocie, no chcem si predtym naplanovat dovolenku, aby som aspon cast hojenia mohla stravit doma. Dakujem.

Luxury Esthetic

Dobry den Majka,

Hojenie trva 5–10 dni.

Dakujem.

S pozdravom

Luxury Esthetic

Erika Kordošová

Dobrý deň. Chcem sa informovať, či robíte aj vo večerných hodinách, resp. v pracovných dňoch po 16:30. Mám už vytetované obočie normálnou metódou pred 2 rokmi, svoje obočie už nemám žiadne, dá sa realizovať čiarkovaná metóda ? Ďakujem. Erika.

Luxury Esthetic

Dobry den,

V pracovnych dnoch je otvorene aj vo vecernych hodinach.
Microblading je mozne aplikovat aj na uz tetovane obocie.
Ohladne objednania ma kontaktujte prosim telefonicky na cisle: 0918878100

Dakujem.

S pozdravom

Luxury Esthetic

Nataša

Liecim sa na onkologii a beriem chemoterapiu. Teraz nemam ziadne obočie.
Da sa tetovanie spraviť aj pocas liečby, alebo az potom?

Luxury Esthetic

Dobry den. Tetovanie odporucam az po ukonceni chemoterapie. Dakujem a prajem skore uzdravenie.

Luxury Esthetic

Monika Vlčková

Dobrý deň, keď si teraz zakúpim v zlavomate aplikáciu obočia tak kedy by som zhruba dostala termín a ešte sa chcem spýtať či môžem hneď ísť do práce alebo treba nejaký čas na hojenie? ďakujem za odpoveď Monika

Eva

Pekný deň, ak chcem iba pretetovať 3 ročné obočie, je to možné? Aká je potom cena?

Luxury Esthetic

Cena je ako za nove obocie.

iveta

dobry den, aky je rozdiel medzi 5d a ciarkovym? uz som bola u vas na ciarkovom a max spokojnost len uz by to chcelo opat, dakujem

Luxury Esthetic

Dobry den. 3D microblading: jemnejsie a chlpky su redsie, pracuje sa len jednou cepielkou a jednou farbou. 5D microblading: chlpky su hustejsie a obocie je aj podtienovane. Pracuje sa viacero cepielkami (tensie, hrubsie) a viacero farbami. Obocie je vyraznejsie a realistickejsie. Da sa vytvorit aj ombre efect.
Dakujem.

Pekny den
Luxury-Esthetic

Michaela

Dobrý deň, chcem sa spýtať či treba tetovanie opakovať (napr o mesiac alebo tak) alebo stačí iba jedna aplikácia.

Luxury Esthetic

Dobry den,

Nie je to podmienkov a nie kazdy potrebuje dorabku.

Dakujem.

S pozdravom

Luxury Esthetic

Sandry Sýkorová

ako dlho to vydrží ?

Luxury Esthetic

PMU udrží svoju intenzitu v závislosti od mnohých faktorov ako napríklad typ pleti, vek, farba pokožky, zdravotný stav zákazníčky. Nesmieme však zabudnúť ani na starostlivosť o pigmentované miesto. Pigmenty určené na mikropigmentáciu sa postupom času z pokožky vyplavujú resp. odbúravajú, a preto je potrebné po určitom čase procedúru opäť zopakovať (približne po jednom až troch rokoch).

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore