Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hodinová liečba zdravotných problémov v hyperbarickej komore

4,5 / 5 Hyperbarická komora Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Monika

Dobrý večer, chcem sa opýtať mamina má demenciu s alzhaimerom zaujíma ma ci by jej komora mohla pomôcť posunúť sa koľko.x by trebalo prísť aby to bolo vidieť a či treba aby odsúhlasila psychiatrická. A ešte ja mam vraj astmu kaslem len v tomto období a tiež ma zaujíma či je komora vhodná aj na toto ochorenie. Ďakujem

Hyperbarická komora

Dobrý deň, astma nepatrí medzi ochorenia liečené HBO. Pri liečbe Alzheimerovej choroby pomocou HBO je potrebné absolvovať viac ako 100 expozícií. Zdravotné poisťovne pri tejto dg. liečbu neuhrádzajú. S pozdravom dr.Švehlík

Valika

Dobry den, moze byt spominana terapia prinosom u pacienta s parkinsonovou chorobou?
Dakujem za odpoved.

Hyperbarická komora

Dobrý deň, HBO terapia môže byť prínosom v liečbe Parkinsonovej choroby. S pozdravom Dr. Švehlík

Filip

Dobry den
Mozem vyuzit komoru aj ked mam glaukom a nemozem ist na oxygenoterapiu?

Hyperbarická komora

Ak máte odporúčanú hyperbarickúo­xygenoterapiu Vašim oftalmológom, samozrejme je možné ju absolvovať. S pozdravom dr.Švehlík

Mark Tomin

Pán doktor, aký je váš názor na liečenie autizmu HBO terapiou. Názory sa rozchádzajú, nepr. FDA pochybuje o účinnosti HBO pre liečenie autizmu (viacmenej varuje), naopak, sú štúdie podporujúce (na štatisticky významnej vzorke pacientov) významný terapeutický účinok HBO na autizmus, napr.
Rossignol, Daniel A.; Lanier W. Rossignol, Scott Smith, Cindy Schneider, Sally
Logerquist, Anju Usman, Jim Neubrander, Eric M. Madren, Gregg Hintz, Barry Grushkin, Elizabeth A. Mumper: Hyperbaric treatment for children with autism: a multicenter, randomized, double-blind, controlled trial. BMC Pediatr. 2009; 9: 21. Published online PMCID: PMC2662857.
Ďakujem vopred za váš názor.
Mark Tomin

Hyperbarická komora

Dobrý deň, patrím do skupiny stúpencov liečby HBO pri autizme. Moje dlhoročné skúsenosti sú pozitívne.
S pozdravom Dr. Švehlík

Mark Tomin

Prosim o informaciu ohladne pretlaku pri ktorom je vykonavana HBO terapia.

Hyperbarická komora

V našej komore pracujeme v rozmedzí 1 – 2,5 ATA podľa individuálnych potrieb pacienta. S pozdravom dr.Švehlík

Soňa

Dobrý deň, prosím o odpoveď na otázku, aké výsledky máte pri pacientoch so sklerózou multiplex ? Synovi bola diagnostikovaná v roku.2013, t.č. je na injekčnej liečbe, ale zhoršuje sa mu stav videnia, tŕpnu mu končatiny, pretrvávajú kožné problémy…Ďakujem.S

Hyperbarická komora

Dobrý deň, moje výsledky sú identické s výsledkami hyperbarických centier na celom svete. Problematika je veľmi závažná a vyžaduje si to osobné stretnutie a konzultáciu. S pozdravom dr.Švehlík

Helena Grmanova

Dobty den moze komoru 23 roc.chlapec ktory je stale zahlieneny a ma stale nadchu.Vysetrenia orl.alergologicke ma v poriadku ,nevieme ziadnu diagnozu

Hyperbarická komora

Dobry den, k jednoznacnemu stanovisku je potrebna osobna konzultacia so zdravotnou dokumentaciou. S pozdravom Dr.Svehlik

Veronika

Dobrý deň pomôže to aj na artrozu B.K.?

Hyperbarická komora

Dobrý deň, artróza nepatrí k indikáciám liečby HBO. Dr. Švehlík

Monika

Dobrý deň,chcem sa opýtať či môže komoru využiť aj pacient z mozgovou prihodou, cukrovkou.ďaku­jem Monika

Hyperbarická komora

Dobrý deň, ak je pacient transportu schopný, ako pri cukrovke tak aj pri mozgovej príhode je oxygenoterapia prínosom. Dr.Švehlík

Adriana Tesakova

Dobrý deň, môže liečbu v komore absolvovať 75 ročná pocientka po ischemickej mozgovej príhode?

Hyperbarická komora

Dobrý deň, liečba HBO je vhodná pre všetky ischemické poškodenia mozgu. Výsledky sú veľmi dobré, záleží však od času, ktorý od príhody uplynul. Dr.Švehlík

Veronika

Dobrý deň pomáha to aj na artrózu bedrového klbu?

Hyperbarická komora

Dobrý deň, žiaľ artróza nepatrí medzi indikácie liečby HBO. Neznamená to však, že túto liečbu nemôžete podstúpiť. S pozdravom dr.Švehlík

Mária Lonská

Mam v ušiach pulzujuci tepavy šum neustále v rytme mojho srdca.Pocujem akoby cez cievy sumela krv.Mam z toho ustavicneho tepania nespavosť a depresie .Poradte prosím . Ďakujem

Hyperbarická komora

Dobrý deň, rád by som najprv videl Vaše ORL vyšetrenie. Vyjadrenie potom. Dr.Švehlík

Ester

Dobrý večer.
je táto liečba vhodná pre 9 ročné dieťa,ktoré má psoriázu / nepotvrdenú-podľa lekárov na 99 percent/ a problémy s učením.
Ďakujem

Hyperbarická komora

Dobrý deň, aj keď psoriáza nepatrí medzi indikácie k liečbe HBO, mám niekoľkých pacientov, liečených napr. na cukrovku a majú psoriázu, že táto sa im výrazne zlepšila. HBO zlepšuje aj kognitívne funkcie mozgu, teda aj učenie. Dr.Švehlík

Zuzka Gulik

Dobry den, mam 2 otazky a to ci je:

  • liecba vhodna pri cirhoze pecene a vyssom ocnom tlaku? 

  • a ci ju moze ju absolvovat aj zdravy clovek ktory trpi iba enormnou fyzickoy zatazou? 

Dakujem
Hyperbarická komora

Dobrý deň, na posúdenie potrebujem vedieť viac o pacientovi s cirhózou, vnútroočný tlak nie je problémom. Čo sa týka únavového syndrómu, liečba HBO je veľmi vhodná. Dr.Švehlík

Katka

Dobry den,rada by som sa spytala ci je mozne vyuzit komoru na liecenie spankoveho apnoe u cloveka s nadváhou.matevs tym pozitivnu skusenost?

Hyperbarická komora

Dobrý deň, liečba HBO je možná, k doporučeniu však potrebujem podrobnejšie údaje o zdravotnom stave pacienta. Dr.Švehlík

Olga kovacoca

Dobry deň, moja 85 ročná mama ma chronickú konštrukciu pluc sústavne sa jej tvoria hlieny, často kasle a nevladze chodiť. Pomohlo by to zlepšiť jej stav?
Dakujem

Hyperbarická komora

Dobrý deň, pacienti s CHOCHP nie sú vhodní k liečbe HBO. Dr.Švehlík

Helena Grmanová

Dobrý večer chcem sa spýtať či môže využiť aj pacient s diagnózou idiopatická firoza pľúc Ďakuje Hela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií o vhodnosti zákroku kontaktujte prosím priamo poskytovateľa služby emailom na hyperbariabratislava@gmail.com alebo telefonicky na+421 905 611 758.
Prajem Vám pekný deň

Helena Grmanová

Môže to využiť aj pacient s diagnózou idiopatická fibroza pľúc niekto to doporučuje niekto nie sú na to odlišné názory Ďakujem Hela

Hyperbarická komora

Dobrý deň, pľúcne ochorenia vo všeobecnosti nie sú vhodné k liečbe HBO, hlavne tam, kde je poškodené pľúcne tkanivo. Dr.Švehlík

Jozef

Ch em sa opitat ci je mozne liecbu urobit aj po operacii hemoroidov ked som mal problem z krvou.

Hyperbarická komora

Dobrý večer, čo sú to problémy s krvou? S dg. po operácii hemoroidov liečbu HBO môžte absolvovať. Dr.Švehlík

Zlatko Topoľský

Dobrý deň, môže komoru využiť aj 85 ročný pacient s ischemickou chorobou srdca a strojčekom na srdce. Ďakujem Topoľský

Hyperbarická komora

Dobrý deň, áno aj so strojčekom môžete absolvovať HBO terapiu. Musím však skontrolovať typ prístroja podľa údajov, ktoré sú na malom sprievodnom dokumente k prítroju. Tie sú testované na rôzne tlaky, podľa typu viem zistiť ktorý na koľko.
S pozdravom dr.Švehlík

Daniela

Dobrý deň, môžu komoru využiť aj onkologický pacienti v remisii, pri výške hmg pod 100.
Ďakujem
Daniela

Hyperbarická komora

Dobrý deň,
generálne áno, musím mať však presné informácie o type ochorenia. Preto konzultácia. S pozdravom Dr.Švehlík

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore