Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt na Liptove so zľavou do lyžiarskeho strediska Opalisko alebo FUN PARKu Žiarce

3,8 / 5 Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana Panocova

dobry den, ako je to so psikmi. 5eur za noc? dakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

ano

Julka

Dobrý deň, chcem sa spýtať, že či v kuchynke nájdeme aj nejaký hrniec, kavicu, mikrovlnku, poháre a taniere vrátane príborov.

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Všetko je

Martina

Zdravím Vás, chcem sa spýtať, či máte voľné kapacity od 23 –26.2.
1 dospelý a dve deti 5 a 7 ročné. Stačí nám manželská posteľ bez pristelky. A zaujíma ma aj cena.
Vďaka za odpoveď 😉

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

obsadene

veronika demeterova

Dobry den chcela by som sa informovat o pobyte u vas aka je cena pre dve osoby na vikend dvojpostelova izba dakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Dobrý den,
pobyt pre 2 osoby/2 noci v cene 59,–EUR- dvojlôžková izba v Apartmanovej chalupe

Andrea Konečná

Chcela bysom sa spýtat mali by ste volný termín od 23.2–26.2?Dve dospelé osoby syn 16rokov a druhý 2roky?Dakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

volne 21–25.2.2017

Juliána

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, že či máte voľný termín v dňoch od 6.3.-8.3.2017 pre 2 osoby na 3 dni. A chcela by som sa ešte spýtať, že či je ubytovanie pre 2 osoby samostatné (súkromné). Ďakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

je volné,ubytovanie v izbe v apartmanovej chalupe s WC+kupelna,TV,lad­nicka

Andrej

Dobrý deň chcel by soms a opýtať či mate volný termín pre 2 osoby od 10.2–13.2 a či to je ako samostatná chatka alebo by sme bývali sniekým.ďakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Dobrý den, tento termín obsadený,
Pobyt pre 2 osoby/2 noci/59,–EUR- izba v Apartmanovej chalupe,
pobyt pre 6 osob/2 noci /149,–EUR. pobyt v samostatnej chalupe

Katarína

Dobrý deň prajem, ak by som zakúpila voucher pre 6 osôb , ubytovaní by sme boli v jednej chalupe , alebo v troch dvojlôžkových izbách ? Vopred ďakujem , Katarína

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

v jednej chalupe ktora ma dve 5ložkove izby

DANA VEGVARIOVA

Dobry vecer,chcela by som sa opytat ci je volny termin 23–26.01 2017 sa­mostatna chata.Ak ano aka by bola cena pre dvoch.Dakujem .

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Ano je volné 59eur

Terézia

Dobry den, su v chate aj pristelky? Dalo by sa ubytovat 6 dospelych a 5 deti? Aka by tam bola cena na dve noci? Dakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

chata ma 10 pevných lôžok

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

a jednu sedačku rozkladaciu pre dvoch cena podla veku zavolajte dohodneme

Katarina

Dobry den,
mali sme zaujem o ubytovanie, ale komunikacia s clovekom na druhej strane je odmerana, stroha, neprofesionalna a zavadzajuca…akoby sme ho obtazovali…preto sme stratili zaujem, dakujeme… btw slovo „vikend“ je s makkym „i“ mily ubytovatel :)

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Važená pani, napisali sme Vám, ktoré máme volné termíny. Zrozumitelnejšie Vám to napísať nevieme. Za tvrdé „y“ sa ospravedlnujeme.

Tomas

Dobry den chcel by som sa spytat ci sa da prenajat cela chata pre rodinu 2 dospeli a 1 dieta??? Bolo by to v termine 18.2 alebo 20.2 podla toho ci mate volne… bolo by to na 4 dni a 3 noci .. alebo 5 dni a 4 noci??aka by tam bola cena za oba varianty prosim vas??? Zas skoru odpoved dakujem

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Dobrý den, v tomto termíne samostatná chalupa obsadená. Máme volnú štvorlôžkovú izbu v apartmanovej chalupe v termine od 18–22.2.2017

Filip

Chcel by som sa opýtať či máte ešte niečo voľné na 11.1 – 13.1.

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Mame

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Mame

Filip

Chcel by som sa opýtať či máte ešte voľné od 10.1 . – 12.1.

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

máme

Jakub Bulejcik

Chcel by som sa opýtať či je niečo voľné od 30.12.-do 2.1. 2017 ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na info@chalupyliptov.sk alebo telefonicky +421 905 712 068.

Prajem Vám pekný deň

Rekreačné chalupy Liptovský Trnovec

Termín: uplatnenia voucheru

„V období od 8. 1. do 31. 3. 2017 podľa dostupných kapacít.“

Jakub bulejcik

Chcel by som sa opýtať či je niečo voľné od 30.12.-do 2.1. 2017 ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na info@chalupyliptov.sk alebo telefonicky +421 905 712 068.
Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore