Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do vitálneho sveta v City wellness na 2 hodiny alebo relaxačný balíček s využitím na tri mesiace

4,2 / 5 City wellness Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Ľudmila Kalafusova

Zakupila som si vstup do vitalneho sveta City Wellnes za 99 euro, ale mi neposla zlavomat kod. Ako to mám vlastne riešiť. ?Ja som sa snažila cez trhačky stiahnuť aplikáciu. Mám potvrdenie o platbe. Objednala som si vstup do Wellnes 28.1.2016 o 16­.00 hod a masáž o 18.20 hod.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Peter

Ak prídem keď pôjdem okolo, koľko je vstupné ?

City wellness

Dobrý deň, cena za jednorazový vstup je 15€.

Vlado

Vstup je bez plaviek trošku sa hambim

City wellness

Dobrý deň, k dispozícii máte plachtu a osušku. Do vírivky je povolený vstup v plavkách a prípadne si plavky môžete ponechať aj v odpočívarni. Len priamov saunách sú plavky zakázané.

A.Furkova

Dobrý den, chcem sa spytat na 30´masaz chrbta, či nebude v zlave ponuka.Dakujem

City wellness

Dobrý deň, akciu na masáž nájdete na našej web stránke www.cw-kosice.sk/akcie

Majka

Dobry den. Ak chcem ist s priatelom je potrebne kupit 2 kupony? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, v prípade ak chcete ísť dvaja, je potrebné si zakúpiť aj 2 vouchery.

Prajem Vám pekný deň

Jarka

Je to vhodne aj pre muzov?

City wellness

Dobrý deň, vitálny svet je vhodný aj pre mužov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore