Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalé odstránenie chĺpkov s laserovou epiláciou

4,7 / 5 Štúdio u Sally Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Petra Holkova

Dobry den, uvedene ceny su za jedno sedenie, alebo za cely pocet osetreni.

Štúdio u Sally

Dobrý deň,
uvedené ceny sú za jedno ošetrenie. Počet ošetrení je individuálny.Poz­rite si moje stránky, alebo mi zavolajte a dohodneme sa.

Evka

Dobrý deň. Dajú sa odstrániť aj bledé chĺpky?

Štúdio u Sally

Dobrý deň,
áno dajú sa odstrániť i svetlé chĺpky.

Ivana

Dobry den, bude v ponuke aj odstranenie chlpkov v oblasti linea alba ?

Dakujem za odpoved.

Štúdio u Sally

Dobrý deň, do ponuky Zľavomatu som vybrala len niektore epilácie, robím však všetky i lineu alba. Stačí sa objednať.

Eva Klimentová

Dobrý deň, chcem sa spýtať, chcela by som si dať epilovať v oblasti bikín. Je potrebné vykonanie 4–6 x pre úplný efekt?
Ďakujem
 Eva

Štúdio u Sally

Dobrý deň,
počet ošetrení je individuálny, ale pre ideálny účinok doporučujeme 4 – 6 opakovaní s časovým odstupom 4 –6 týždňov.

Ivet

Dobry den,keby som si chcela dat u vas epilovat hornu peru,chlpky musia byt uplne vyrastene ?

Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre bližšie informácie o laserovej epilácií, môžete kontaktovať priamo štúdio u Sally emailom info@usally.sk alebo telefonicky
+421 919 329 905.

Prajem Vám pekný deň

Štúdio u Sally

Dobrý deň,
doporučujeme pred zákrokom nevytrhávať chľpky pinzetou, strojčekom ani voskom.
Na želaný účinok je vhodné, aby bola vlasová cibuľka zregenerovaná, len vtedy laserový lúč prenikne až priamo k nej.
S prianím pekného dňa štúdio SALLY

Ivana

Dobry den, kolko je potrebnych osetreni, pre uplne odstranie chlpnkov v oblasti

  1. horna pera
  2. bikiny
  3. podpazusie

Dakujem pekne
Štúdio u Sally

Dobrý deň Ivanka,
počet ošetrení je individuálne. Už pri prvom ošetrení je veľmi dobrý výsledok 20 – 30%.
Z mojej praxe postačuje 4–6 ošetrení na všetkých lokalitách.
 SALLY

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore