Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný pobyt v Poprade, raňajky v cene, dieťa do 6 r. zdarma!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Resort Vila Mery*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Veronika Špon

Dobrý deň,
chcem sa opýtať pred kúpou voucheru. Chceli by sme u vás pobyt na dve noci v máji, sme dvaja dospelý a tri deti-teda by sme potrebovali apartmán. Jedno dieťa by bolo bez lôžka- ono spinká s nami ešte-má 1 rok . Aká by bola cena za apartmán bez skipasu ? A raňajky by boli aj pre deti s nejakým doplatkom k tomu apartmánu ? Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den, vo Vasom pripade je potrebne si zakupit voucher v hodnote 149€ v ktorom su zahrnute aj ranajky pre vsetkych. V pripade dalsich otazok ma nevahajte kontaktovat, prajem pekny zvysok dna.

Viktória

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či ešte máte voľný termín pre 2 osoby v termíne 17. – 19. 2. Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den, zial vo Vami vybranom termine sme uz plne obsadeny ale vieme Vam ponuknut ine vikendy kde su este volne izby. Dakujem za pochopenie a ostavme s pozdravom Vila Mery.

Sabína

Dobry den ,chcela by som sa opytat ci v tom pobyte v apartmane pre 4 osoby ktory zahrna aj skipas je skipas pre vsetky 4 osoby na 2 dni ? A ci je ten skipas do snowparku Ličivná? Za Vašu odpoveď ďakujem Szitásová

Resort Vila Mery***

Dobry den, pobyt v apartmane zahrna iba 2ks skipasov ale vieme Vam ponuknut 20% na dalsie skipasy. S pozdravom Vila Mery

daniel

dobrý deň mali by sme záujem o termín 23.2.do 26.2.2017 – sme dvaja dospelý a deti 12 a 14 rokov- pobyt s polpenziou a skipasmi

Resort Vila Mery***

Dorby den, v danom termine mamem este volne izby, ale polpenzia u nas nie je mozna len ranajky.
dakujem za pochopenie s pozdravom Penzion Vila Mery.

Mária Kudláčová

Dobrý večer, chcela by som sa vopred ( než zakúpim voucher) spýtať, či máte ešte voľný termín 9.2–12.2. 2017. Dakujem pekne !

Resort Vila Mery***

Dobry vecer, ano v danom termine mame este volne izby. Po zakupeni voucheru Vas poprosim zaslat cislo kuponu s rezervaciou na nas mail vilamery@vilamery.sk. S pozdravom Vila Mery

František

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať či keď si objednám tento poukaz na 4dni A 3noci čiže za 109€ tak či aj skipas platí počas celú dobu pobytu čiže 4dni za cenu uvedenú V tomto poukazy čiže 109€ ak nie koľko by stálo doplatenie skipasu?

Resort Vila Mery***

dobry den
vo Vami zvolenom variante nie je v cene skipas, v pripade ze mate zaujem o pobyt aj so skipasom je potrebne si zakupit 6.variant v cene 169€.

v pripade dalsich otazok ma nevahajte kontaktovat

dakujem
s pozdravom Jan

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore