Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Liečebný wellness pobyt až na 4 dni v Maďarsku s polpenziou + deti do 4 rokov zdarma

4,0 / 5 Panoráma Wellness Apartman Hotel**** Hajduszoboszló - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Agnesa Ráková

Dobrý deň
Ako ďaleko je ZOO od hotela? Koľko metrov?
Prosím o overenie termínu od 19.4 do 22.4. pre 4 dospelé osoby a jedno dieťa do troch rokov. Neovládam ich jazyk, poprosím Vás o komunikáciu so zariadením, teda aj o prípadnú rezerváciu. Ďakujem
Ďakujem

Stefan Carda

Kedy je vlastne mozny nastup na 4 dni teda 3 noci..Dakujem.
 .

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nástup na pobyt je možný kedykoľvek počas týždňa.

Prajem Vám pekný deň

anezka

dobry den, je mozne sa kupat aj pocas aprila? ake bazeny su dostupne? kolko stoji vstup do bazenov?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

o aké bazény máte konkrétne záujem ?

Prajem Vám pekný deň

mariana

dobry den
chcem sa opytat ci mate volne v termin 4.3 do 6.3 pre 2 rodiny 4 dospeli a 4deti do 15 rokov dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na www.panoramaapartmanhotel.hu alebo telefonicky+36 525574­78. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Radka

Dobry den mali by sme zaujem o wellness pobyt na 4 dni (3 noci)…od 3.3.2017 do 7.3.2017…je tento termin volny ???

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ tento termín už voľný nie je. V prípade zájmu o iný termín, dostupnosť voľných izieb si môžete zistiť priamo v hoteli emailom na hotel@garzonplaza.hu alebo telefonicky +36–96/900–500. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Maros Vnoucek

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať na dostupnosť a cenu pre 2 dosp. a 2 deti vo veku 3 a 6 rokov v termine10.7–17.7 s polpen­ziou.vďaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

3 ročné dieťa má ubytovanie a polpenziu zadarmo. Cena pobytu s polpenziou pre 6 ročné dieťa je 19€/noc. Táto akcia je však platná len do 31.5.2017, preto ubytovanie vo Vami vybranom termíne žiaľ nie je možné. V prípade ak by ste mali záujem o iný termín ubytovania do 31.5. 2017, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb , kontaktujte prosím priamo hotel emailom na info@panoramaapartmanhotel.hu alebo telefonicky +36–52/557–478. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Iwka Miklosova

Dobry den…polpenzia znamena ranajky a vecere ? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, polpenzia znamená raňajky a večeru formou švédskych stolov.

Prajem Vám pekný deň

Gabriela

Dobrý deň,mala by som záujem o pobyt na 4 noci-5 dní.Je možný takýto variant zakúpením 2 voucherov ? A chcela by som pobyt pre 3 osoby,t.j potrebovali by sme 3-postelovú izbu, resp.izbu s prístelkou. Aká by tam bola cena. Ďakujem,Gabriela.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, je potrebné si zakúpiť 2 vouchery. V hoteli sa nachádzajú izby s prístelkou. Príplatok za osobu staršiu ako 14 rokov je 50% hodnoty voucheru.

Prajem Vám pekný deň

Mária

Dobry vecer. Nie je mi jasna cena za 4 dni, tri noci, ta cena podla mna nie je v poriadku, s nastupom vo stvrtok, a nevidim nikde priplatky za dospelu osobu .Je tam cena dalsej noci, ale pre dve osoby za 32eur. Dakujem za odpoved

Panoráma Wellness Apartman Hotel****

Ak chcete prísť k nám a koľko ľudí?
Presnú cenu, takže môžeme písať.

S pozdravom

Beata Szabo

Jozefína Soroková

Dobrý den, opätovne sa pýtam, nakoľko ste mi neodpovedali, boli sme už niekoľkokrát v tomto hotely a boli sme veľmi spokojní, teraz sa chcem spýtať v ktorom hotely ponúkate 1×popoludňajší welnes v partnerskom hotely? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

wellness je poskytovaný v Mátyás Király Gyógy- és Wellness Hotel.

Prajem Vám pekný deň

Jozefína Soroková

Dobrý den, boli sme už niekoľkokrát v tomto hotely a boli sme veľmi spokojní, teraz sa chcem spýtať v ktorom hotely ponúkate 1×popoludňajší welnes v partnerskom hotely? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

wellness je poskytovaný v Mátyás Király Gyógy- és Wellness Hotel.

Prajem Vám pekný deň

Anna Fabianová

Pisala som Vam na zlavomat podpora, ci je volny termin od 2.1 do 4. 1. pre 2 osoby. Ziadnu odpoved som nedostala

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Anna,

Váš mail s požiadavkou na ubytovanie v tomto hoteli žiaľ neevidujeme. V prípade ak máte záujem, poprosím Vás o opätovné zaslanie mailu na podpora@zlavomat.sk

Prajem Vám pekný deň

Robert Ruzsik

Dobry den.
Chcem sa informovat ze či v hoteli majú volni termin Januar od 2.1.2017 do 4.1.2017.
Pre 2 osob po pripade pre 3dospele.
Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepcio@panoramaapartmanhotel.t-online.hu alebo telefonicky +36 52557478. Re­zervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Jarmila Zobanova

Dobrý den boli sme tam vlani…bola som spokojna no mali sme v cene aj masaž tentokrat to nevidim.......je to aktualne ci nie dakujem

Andrej

Dobrý deň , prosím Vás aký je doplatok pri variante 4 dni (3 noci ) pre 15 ročné dieťa? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

príplatok je príplatok je 32€/noc.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore