Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Online kurzy: angličtina, nemčina, španielčina, taliančina alebo francúzština

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Tomas Hajicek

Dobry den, prosim Vas, ako je mozne ze tak vysoko hodnoteny kurz stoji iba 0,49 EUR?

lerni.us

Dobry den

To je len jeden zo siedmich prístupu testu paketov. Ak chcete mať lepší prístup ku kontrole ďalšie možnosti.
S pozdravom,

Üdvözlettel

Alexandra

Dobry, pri vyucbe prichadzam do styku s osobou(nieco ako skype), alebo len aplikaciou?

lerni.us

Dobry den bohužiaľ nie je žiadna podpora Skype. Je to len online kurz.
S pozdravom,

Silvia

Dobrý deň. Dostala som e-mailom kód na prístup do kurzu a keď som ho tam zadala hodilo ma to rovno na business English. Nemala byť voľba výberu úrovne? Som začiatočníčka v angličtine. Viem iba úplne základy

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
v prípade ak máte problém s prihlásením sa na správnu úroveň kurzu,môžte kontaktovať priamo poskytovateľa služby emailom info@lerni.us, kde Vám radi pomôžu.
Prajem Vám pekný deň

Milan Moško

Dobrý deň chcem sa opýtať dá sa učiť naraz 2 jazyky alebo iba jeden jazyk ktorý si vyberiem na začiatku a potom sa už nedá meniť. Ďakujem za odpoveď

lerni.us

Ahoj,
Môžete zmeniť jazyky kedykoľvek budete chcieť. Môžete sa dozvedieť viac ako 2 jazyky v rovnakej dobe
Prajem Vám pekný deň

ErSte

Pri tejto ponuke pisete, ze je mozne uplatnit voucher prostrednictvom trhacky. Aky je prosim Vas postup a ako tento voucher uplatnit u obsluhy, ak pisete, ze e-mailom je treba poziadat o prihlasovaci­e udaje.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pri tejto akcii sa trhačka žiaľ využiť nedá. Ďakujeme Vám za upozornenie. Túto informácie sme už z ponuky odstránili.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore