Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Parádne fotoknihy vo formáte A4

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Michaela

Dobry den! Chcela by som sa opytat do kedy je potrebne vyuzit zakupeny kupon a poslat vam objednavku na fotoknihu?

FOTOKNIHY - KALENDÁŘE s.r.o.

Dobrý den,
platnost voucheru je uvedena na daném voucheru. Voucher je platný do 31. 3. 2017.

Barbora

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať? Knihu Fotokniha form. A4 – H18 (104 strán) ponúkate v zľave za 19,90€, lenže vo vašom programe dáva len 72 strán? Tak zvyšné strany do 104 nebudú účtovane?
Ďakujem vopred za odpoveď.

FOTOKNIHY - KALENDÁŘE s.r.o.

Dobrý den, v programu je také uvedeno, že 72 stran je technické minimum pro výrobu. Pokud máte voucher na 104 stran zvyšte si počet stran prosím v programu. Pokud budete mít 104 stran žádný příplatek za strany navíc samozřejmě doplácet nebudete.

Ludmila

Dobry den, mam problem s odosielanim suboru. Pri 9 % prestane nacitavat subor. Skusala som to niekolkokrat. Pisala som vam aj mail, ale neodpovedate. Mozem vam subor odoslat na uschovnu? Viete mi potvrdit jeho uspesne prijatie? Je to nonsens, uz 3 dni sa snazim fotoknihu odoslat, aby bola hotova nacas. Dakujem

FOTOKNIHY - KALENDÁŘE s.r.o.

Dobrý den
Pomoc je velmi snadná. Je popsána zde http://fotoknihy-mcl.cz/nahrani-souboru/ Na emaily odpovídáme okamžitě, možná k nám nedorazil. V případě problému mi prosím zavolejte na+420710096. Vše vyřešíme k Vaší spokojenosti nebojte :-) Berousek

Ľudmila

Dobrý deň, prosím Vás, fotoknihu som dala do košíka vo vašom programe, mám však problém v 5 kroku objednávky mi ako spôsob dopravy vyskočí prázdne okno a do ďalšieho kroku ma to tým pádom nepustí. Viete s tým niečo spraviť?

FOTOKNIHY - KALENDÁŘE s.r.o.

Dobrý den,
pokud Vám nelze zvolit dopravu zaklikněte prosím osobní odběr a napište nám na info@mcl.cz e-mail, že chcete zvolit jiný způsob dopravy.

Veronika

Dobrý deň chcem sa opýtať, doručenie knihy trvá ako dlho?
Ďakujem

FOTOKNIHY - KALENDÁŘE s.r.o.

dobrý den, doručení knihy od jejího zaslání je max. do 14ti dní. Nyní zpravidla zasíláme do cca týdne.

Ľudmila

Dobrý deň, prosím Vás, je možné vyrobiť aj 150-stranovú fotoknihu? S tým, že si tie stránky navyše dokúpim? Ďakujem pekne.

FOTOKNIHY - KALENDÁŘE s.r.o.

dobrý den, ano, určitě můžete. Stačí zvolit variantu H18 a stránky navíc si přidat. Stránky navíc budou placené na dobírku.

martina

dobrý deň, koľko fotokníh je prosim možné poslať na jedno poštovne? je to na počet kníh alebo podľa váhy? dakujem, martina

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, za jedno poštovné posíláme do 5 knih. :-)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore