Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Detské bavlnené nákrčníky

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Kika

Dobrý deň,
nakrcniky maju aku velkost? Myslim ci su urcene skor pre malinke deti alebo aj pre starsie? Dakujem

Veronika

Dobrý deň, som z Banskej Bystrice, môžem si tovar vyzdvihnúť osobne? Ďakujem.

You&me

Dobrý deň, osobný odber bohužial nie je možný.

Dada

Dobry den, mozem si nakrcniky vyzdvihnut u dodavatela aj osobne?
Dakujem.

You&me

Dobrý deň, osobný odber bohužial nie je možný.

Luboslav Mazanik

Dobry den, objednal som si u Vas nakrcnik Owl yellow a dosiel mi Smille yellow.

Katarina

Prosim vas chcela by som zrusit objednavku z dovodu ze nemam internetbanking a neviem tu nic najst a vymotat sa tu.dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na Vašom maile neevidujeme žiadnu aktívnu objednávku. V prípade záujmu o nákup nás neváhajte kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321, kde Vám radi s nákupom pomôžeme. Postup nákupu si zároveň môžete pozrieť aj na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4&feature=youtu.be .

Prajem Vám pekný deň

Anna

mozem sa opýtať, kedy budú skladom aj čiapky, nakolko by som to chcela objednať spolu s nakrčnikom. dakujem

You&me

Dobrý deň, napíšte nám na mail. Dakujem

Ela Liedlova

Dobry den, ak by som chcela k nakrcnikom aj ciapky z vasej stranky, mozem Vam to napisat niekam do poznamky a vlozite mi to do objednavky? Dakujem velmi pekne Ela

You&me

Dobrý deň, momentálne čiapky nie su skladom. Dakujeme za pochopenie.

Alica Štiborová

Dobry den, chcem sa opytat ako si nakrcnik objednam po zakupeni kuponu?…dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tejto ponuke si objednáte priamo už nákrčník, ktorý si vyberiete, nie voucher. Po vytvorení objednávky už teda nieje potrebné si znova tovar niekde objednávať. Tovar Vám príde na adresu, ktorú zadáte pri vytváraní objednávky.Prajem Vám pekný deň

Monika

dobry vecer rada by som objednala 3 rozdne nakrcniky daju sa objednat a poslat aj za jedno postovne a teda do jednej objednavky, ako to spravit? dakujem

You&me

Dobrý deň, ano dá sa to. Dajte si najprv jeden nákrčník do košíka vrátte sa na ponuku, vložte druhý a nakoniec tretí. Ked budete mat v košíku všetky tri tak Vám pripočíta poštovné a objednáte. Pekný večer

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore