Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne fotenie v ateliéri alebo exteriéri pre malých aj veľkých

4,5 / 5 Fotoateliér - CimaArtPhoto Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Kika

Dobrý deň, mala by som záujem o tehotenské fotenie. Máte aj nejaké oblečenie pre tehotné, ktoré pekne vynikne na fotkách?

Fotoateliér - CimaArtPhoto

Mám tu nejaké šaty, ale nie sú špeciálne tehotenské. neviem odhadnúť, či a komu by boli dobré. Skôr mám pre tehotné doplnky…šatky, záclony, venčeky, klobúky, lodičky…

Michaela

Dobry den. Prosim Vas voete zabezpecit aj make up a upravu vlasov? Ak ano aka by bola cena?
V pripade, ze by som chcela rodinne fotenie 2dospeli a 2 deti, ktoru variantu mam zvolit? Dakujem

Fotoateliér - CimaArtPhoto

Make up a úpravu vlasov nerobím, ale v susedstve na Kapitulskej ulici sú nejaké salóny. Cenu by som musela zistiť.
Ktorý variant si vyberiete je na vás. Prvý variant je najmenej záberov a ateliér, druhý variant je viac záberov a exteriér a tretí variant je najviac záberov, zameraný hlavne na deti( ale nielen)…najviac rekvizít a na výber buď ateliér, alebo exteriér

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore