Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Gillette MACH 3 alebo Gillette Fusion Power náhradné holiace hlavice

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Róbert Skyčák

Ziletky su nekvalitne uplne zle holia su ako 50× pouzity original Gilette Mach 3 som vytočený nikdy tu uz nebudem nič kupovat.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

mrzí nás, že nie ste spokojný s doručeným tovarom. Radi by sme sa o tom dozvedeli viac. Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk a radi Vám s tým pomôžeme. Prajem Vám pekný deň

Jaroslav Hrabovský

Je možný osobný odber?

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň,
je nám veľmi ľúto, ale osobný odber nie je možný
s pozdravom ZUZUTEX s..ro.

Záhoráková

Ďakujem, žiletky neholia vôbec neviem akú vzorku mali v zľavomate, ale nie z tých ktoré zasielate pre budúcnosť sa poučím, zľavomat by si námatkovo mal overiť kvalitu, nemôžem to ani vrátiť, lebo som nepredvídavo roztrhala krabičku.

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

je nám ľúto že nie ste s tovarom spokojná vidíte sama koľko ľudí si kúpilo tento tovar a nikto sa zatiaľ nesťažoval
napíšte nám email na vyhodne.zubko@gmail.com

zuzutex s.r.o

Ladislav

Dobrý deň. Keďže som z Trebišova je možný aj osobný odber na uvedenej adrese? Mam záujem o Gillette MACH 3. Ďakujem.

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň,
je nám veľmi ľúto, ale osobný odber nie je možný s pozdravom ZUZUTEX s..ro.

Juraj

Dobrý deň, keď mám strojček Gilette Proglide, tak si tam možem dať aj náhradné holiace hlavice MACH 3 alebo Fusion Power? A keď áno, tak ktoré radšej? Ďakujem.

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň,
na strojček gilette Proglide nie sú hlavice mach3 alebo Fusion Power kompatibilné
s pozdravom ZUZUTEX s.r.o.

Javor Rudo

Ja mám strojček Gillette Fusion teda nie Power Bude to fungovať, Je to kompatibilné?

Zuzutex s.r.o.

Dobrý deň,
áno je kompatibilné
ZUZUTEx s.r.o.

Mirka

Dobry den, chcela by som si objednat ziletky Gilette fusion power…ale ma odradzaju hodnotenia na vas kedze nemate velmi dobre hodnotenie s predchadzajucim tovarom Myslim obliecky ci paralyzer ci dokonca s vratenim tovaru…ale nechcem vas sudit a dany tovar mi pride podla mojich predstav. Prosim Vas mohli by ste sa vyjadrit ku kvalite vyrobkov viac nez len ze su dobre a funkcne ?Pripadne ako funguje reklamacia u Vas?

Zuzutex s.r.o.

Dobry den, dakujeme za Vas dotaz, zlavomat momentalne nepusta partnerov ktory maju hodnotenie pod 3.8 hviezdicky co je minimalna norma, nasa firma ma hodnotenie 4 hviezdicky z 5 moznych z celkovych 305 hodnotiacich co je viac nez uspokojive, co sa tyka kvalitou tovaru museli sme zaslat vzorku na pobocku zlavomatu kde vzorky testovali a taktiez uz k tejto akcii mame momentalne 5 hodnoteni od zakaznikov ktory si ich kupili a vsetkych 5 hodnoteni je 5 hviezdiciek cize maximum moznych, co sa tyka reklamacii u tohto produktu, pokial by nejaka bola prebiehala by vymenou za novy kus.

Vladimír Hulan

dobry ako si uplatnim kredyty

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kredity uplatníte pri objednávke tam, kde si vyberáte spôsob platby (kartou, prevodom a pod.). Stačí zaškrtnúť políčko „Uplatniť na túto objednávku kredity“. Pozor – aby ste mohli kredity použiť, musíte byť prihlásený pod svojím e-mailom – inak sa vám políčko nezobrazí.
Cena objednávky sa vám potom zníži o hodnotu kreditov.
Prajem Vám pekný deň

Peter

Dobrý deň. Mám Gillette Fusion ProGlide Flexball Power
Máte na tento strojček žiletky ? bral by som (4ks)

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

bohužiaľ nie mame len fusion power

zuzutex sro

VLADIMIR HULAN

Dobry den mate i 4cepilkove hlavyce

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

bohužiaľ nie mame len s 3 čepielkami

zuzutexsro

Jana

Aká je kvalita keď je tak nízka cena?

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

žiletky sú dobre vzorku mali aj zlavomate

zuzutexsro

M

Dobry den, su hlavice original gilette? Kto je výrobca?
Ďakujem

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

žiletky sú dobre vzorku mali aj zlavomate na výrobku je uvedené vyrobené v eu

zuzutexsro

Slavo

kde Vás nájdem v Trebišove

Zuzutex s.r.o.

dobrý deň

adresa je uvedená v ponuke

zuzutexsro

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore