Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Diamantová dermabrázia alebo hĺbkové čistenie pleti

4,7 / 5 Kozmetický salón Tina Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Martina Sabolová

Dobrý deň dobre takže na toho 22.3 jedná o 17.00 a potom druhá 17.25 ďakujem takže sme už objednané ďakujem sabolova

Kozmetický salón Tina

Ano uz ste objednane na 22.3.17 tesim sa na Vasu navstevu.s poz­dravom Jankovska- Kozmeticky salon Tina

Martina Sabolová

Dobrý večer chcem sa objednať na 22.3.2017 na diamantovú dermabraziu ja aj moja dcéra mame kupene kupóny môže obe na rovnakú hodinu alebo jedna po druhej chceli by sme na 17 hodinu keď sa obe keď nie tak prvá na 17 hodinu a druhá plnej neviem ako to dlho trvá ďakujem sabolova

Kozmetický salón Tina

Dobry den, 22.3.2017 si Vas pisem na 17.00 co sa tyka trvania procedury trva do 30 min. Postupnost vykonavania procedury sa da len jedna po druhej cize druhu by som zacala o pol siestej pripadne o 17.25 hod. S pozdravom Jankovska-Kozmeticky salon Tina

Martina

Dobrý deň, ak by som si zakúpila kuponik na čistenie tváre viem si na mieste dokupit službu úpravu a farbenia obočia na jednom sedení? Ďakujem

Kozmetický salón Tina

Dobry den, samozrejme ze sa da zakupit akakolvek sluzba ktora je bezne vykonavana v salone. S pozdravom a peknym dnom Jankovska-Kozmeticky salon Tina

Martina Sabolová

Dobrý deň chcem sa opýtať chcem prísť z dcérou na diamantovú dermabraziu 22 marca dcéra príde zo zahraničia a chce ísť skúsiť kvam lebo ma odporúčanie že uvas je super máme vlastné zľavový kupón len chcem vedieť na akú hodinu by ste mali voľno prenas obe dakujem

Kozmetický salón Tina

Dobrý deň, 22. marca (streda) robím poobede od 13.00 do 18.00 s tým že zatiaľ sú voľné termíny. Ak chcete môžte si vybrať kedy Vám to bude vyhovovať.
Prajem pekný deň
S pozdravom Jankovská- Kozmetický salón Tina

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore