Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Veľkonočné trhy vo Viedni s nákupmi – poznávací zájazd

3,6 / 5 MIBE Reisen s.r.o.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Bartošíková Rebeka

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, ako sa postupuje v prípade, ak sa na zájazd prihlási aj osoba po 15 rokov … Je potrebné mať sprievodcu, ktorý už dovŕšil 18 rokov, alebo stačí kamarátka, ktorá už má občiansky preukaz .....
Pekný deň

MIBE Reisen

Dobrý deň,

Áno je potrebné, aby mala osoba sprievodcu, ktorý má viac ako 18 rokov.

Andrea

Prosím Vás o koľkej ráno sa nastupuje v nástupnych miestach?? nedá sa zastaviť aj inde?

MIBE Reisen

Dobrý večer,

Odchody sú nasledovne: Nitra 06:30, Trnava 07:15, Bratislava 08:00. Iné nástupné miesta nie sú.

Martina

Dobry den a este sa idem opytat ostatne nastupne miesta sa kde presne nachadzaju.

MIBE Reisen

Dobrý deň,

Nástupné miesto Nitra je pred atletickým štadiónom (Tr. Andreja Hlinku) a v Trnave je nástupné miesto na autobusovej stanici.

Martina

Dobry den chcem sa opytat kde v Bratislave je nastupne miesto dakujem martina

MIBE Reisen

Dobrý deň, nástupné miesto v Bratislave je pri športovej hale Pasienky.

S pozdravom Ing. Michal Berec

jarka

Dobrý večer.Chcela by som velmi ísť,len som bohužial v robote.Nechystáte sa náhodou organizovať podobný zájazd do Viedne spojený s Primarkom niekedy inokedy?Zaujíma ma hlavne párny týždeň,vtedy mám volno ;-) Ďakujem za info.

MIBE Reisen

Dobrý deň, najbližšie plánujeme podobný zájazd 03.06.2017. Ale to bude zájazd do Family parku spojený s nákupmi v Primarku.

Pekný deň

Natalia

Dobrý deň hcme sa opýtať mám 3 mesačnú dcérku je možné ísť aj s takýmto dieťatkom, bolo by treba kúpiť ďalší kupón ?

Milada

Dobry den chcem sa opýtať na predpokladany prichod, kedze som z vychodu aby som vedela si to nejak naplanovať potom tu cestu spat. Dakujem.

MIBE Reisen

Dobrý deň,

Príchod do Bratislavy je naplánovaný o 18:30.

Milena

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aspoň na približné časy odchodu autobusu.

MIBE Reisen

Dobrý deň,

Odchody autobusu sú Nitra 06:45, Trnava 07:20, Bratislava 07:50.

S pozdravom Ing. Michal Berec

katarina

Dobrý deň. Ako dlho býva zdržanie v primarku? Teda individuálne voľno?
Ďakujem

MIBE Reisen

Dobrý deň,
Na nákupoch v Primarku sa zdržíme 3–4 hodiny. Okrem Primarku sú tam aj iné obchody, kde sa dá dobre nakúpiť a rátame aj s tým, že si niekto bude chcieť dať kávičku, prípadne obed. Tie 3 – 4 hodiny sú optimálne. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom Ing. Michal Berec

Terézia

Dobrý deň, v príplatkoch uvádzate poplatok 3€ za miestenku. Môžete to prosím upresniť.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

tento doplatok sa hradí v prípade, ak máte záujem si vybrať konkrétne miesto v autobuse.
Prajem Vám pekný deň

Stefania Kostola'niova'

Prečo píšete Slosshoff, keď je to iba do Viedne?

MIBE Reisen

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ale prišlo k nedorozumeniu. Zájazd je do Viedne a Primarku, zámok Schlosshof nie je v programe.

S pozdravom Ing. Michal Berec

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore