Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt s lyžovačkou na Chopku a polpenziou v Penzióne Bystrinka **. Deti do 12 rokov zadarmo!

4,4 / 5 Penzión Bystrinka ** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter

Dobrý večer chcel by som sa opýtať ohladom voľného termínu 1.3. až 5.3. na dve noci, boli by sme dvaja dospelí a dve deti vo veku 11 a 16 rokov. Poprosil by som aj cenovú ponuku. Ďakujem.

Penzión Bystrinka **

V tomto termine este mame volnu 3-lozkovu izbu s pristelkou.
Doplatky k voucheru (bud pobyt do piatku 125,– € voucher alebo vikendovy voucher 139,– €) za deti:
pevne lozko dieta nad 12 r. – 24 €/noc
pristelka – doplatok za polpenziu – dieta do 12 r. – 13 €/noc
Penzion Bystrinka

Alexandra M

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať či máte voľne ubyt. kapacity v termíne 16 – 19.02.2017 – 2 osoby, + 17 – 19 02.2017 – 2 osoby
Ďakujem

Penzión Bystrinka **

Volne kapacity mame uz len do 18.2.2017.
Penzion Bystrinka

Mária

Dobrý deň,mali by ste voľný termín od 5.3. – 8.3.2017 pre tri dospelé osoby a kolko by sme zaplatili? Jednu dospelú rátame na pevnej prístelke s polpenziou. Tiež by som chcela vedieť, či ponuka neobmedzeného welness platí aj pre člena na prístelke.

Penzión Bystrinka **

Dobry den,
este mame volnu 3-lozkovu izbu alebo 2-lozkovu s pristelkou. Sluzba wellness plati aj pre clena na pristelke.
Cena 3-lozova- 3 noci – mimo vikendu: voucher na 3 noci v hodnote 187 € + 72 €
Cena 2-lozkova s pristelkou – mimo vikendu: voucher 187 € + 63 €
Penzion Bystrinka

Danka

Dobrý deň, prosím vás je ešte volné ubytovanie od 19.2 –24.2.2017 pre dve osoby, na 2,3 noci. Ďakujem

Penzión Bystrinka **

Poslednu 2-lozkovu izbu mame od 24. – 26.2.
Penzion Bystrinka

Jana

Dobry den,prosim vas viete mi rezervovat pobyt id 16.2 do 19.2 pre 2 osoby?

Penzión Bystrinka **

Mame volnu 2-lozkovu izbu uz len na 3 noci od 17.2 – 20.2. Prajete si rezervovat?
Penzion Bystrinka

Jana

Dobry den viete mi rezervovat oobyt od 16.2 do 19.2 pre dve osoby kim mi pride naspát voucher? Bola by som celmi povdacna

Mária

dobrý večer,pobyt cez týždeň na 2 noci platí od nedele alebo od pondelka,chcela by som vedieť kedy je nastup a kedy koniec pobytu a dokedy treba z izby odísť.
ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pri variante pobytu cez týždeň je možné nastúpiť na pobyt od nedele. Nástup na ubytovanie je od 14:00. Odchod z hotela je potrebný do 10:00.
Prajem Vám pekný deň

Penzión Bystrinka **

Pekny den,

Este uprasnujem, podla obsadenosti mozu byt dohodnute s recepciou aj neskorsie odchody.
Penzion, Bystrinka

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore