Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mokrá pedikúra s lakovaním, reflexnou masážou chodidiel alebo gelovými nechtami

4,4 / 5 Pedikúra Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
berta

Dobrý deň!
Veľká vďaka vašej službe zlavomat som dnes bola na pedikúre na Dobšinského v Žiline vo veľmi milom prostredí, ktoré na mňa pôsobilo upokojujúco a bola som veľmi milo potešená, pretože som stretla ANJELA. Áno takto by som definovala pani pedikérku ktorá mi robila pedikúru. Priznám sa už dlho som nestretla " mám svoj vek "takú milú, chápavú, a láskavú pedikérku . Človek ju nestretne hocikde. A čo sa týka po odbornej stránke: „ mala som pocit, že som v nebi perfektne“ !!!!! Od teraz jej služby budem využívať častejšie , pretože v dnešnom uponáhľanom svete je to ako oáza pokoja a harmónie! Úžastne!

Barbora

Otvaracie hodiny pisete od 11,da sa aj skor prosim vas,o 9 ? a odkladovat si musim doma nechty,alebo je v cene 9,9 aj odlakovanie? dakujem za odpoved

Pedikúra

Otvaracie hodiny su od 11 preto lebo prevadzka je otvorena do 19 je tam aj solarne studio a pani je potom tam.
A odlakovanie nieje v cene

Barbora

dobry den prosim Vas to lakovanie nechtov (9,9 Eur) – ako dlho schne? musim ostat po pedikure este v salone na zaschnutie nechtov?dakujem za odpoved

Pedikúra

Dobry den ano musite do 10 minut lebo sa davaju 2 vrstvy.
Pekny den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore