Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Relaxačný pobyt aj pre rodiny s deťmi vo Wellness Hoteli Yacht**** pri Balatone

4,3 / 5 Hotel Yacht**** Wellness & Business Siófok - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katka

Dobrý večer chcela by som sa spýtať či mate volný termín od 13.7.-15.7.2017. Pre 2 dospelích a 1 dieťa vo veku 12r a ešte jednu izbu pre 2 dospelých ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
bohužiaľ akcia je platná iba do konca mája. Akcia na leto zatiaľ nie je dostupná.
Prajem Vám pekný deň

Katarina Bakova

dobry den,

rada by som sa spytala, ci hotel ma este volne kapacity – 1 izbu pre 2 + jedno dieta 4 roky. pre dieta by sme chceli pristelku. terminy – 5.5.-8.5. alebo 28.4.-1.5. Ak ano, aka by bola konecna cena? dakujem

Wellness Hotel Yacht****

Monika

Dobrý deň, rada by som sa informovala na obsadenosť termínu 7.5. – 9.5. 2017 pre dvoch dospelých a päťnásťročné dieťa. Poprosím kalkuláciu

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tomto termíne má ešte hotel k dispozícií voľné izby. Za izbu s prístelkou sa pripláca 15€/noc, izba je vyššieho štandardu. Príplatok za dieťa od 14 rokov je 37€/noc. Cena voucheru je 149€ + príplatok na mieste 104€.

Prajem Vám pekný deň

Denisa

Dobrý deň je ešte tento termín voľný? 7.3–9.3 2017, 2 dospelý a 2 deti-8a3 ročne, koľko to vyjde? Ďakujem za odpoveď denisa

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tomto termíne má hotel ešte voľné izby na ubytovanie. Za izbu s prístelkou sa pripláca 15€/noc, dieťa od 6 do 14 rokov je 18.50€/noc. Cena voucheru je 149€ + príplatky na mieste 67€.
Prajem Vám pekný deň

varga

dobrý den , chcel by som nastupiť nedelu 19.2. Traja dospelí a jedno dieta 13r . aka bude cena ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tomto termíne sú ešte voľné izby. Zároveň je možné ubytovať 4 osoby na jednej izbe. Príplatok za dieťa od 6 do 14 rokov je 25% z hodnoty voucheru a príplatok za osobu nad 14 rokov je 50% z hodnoty voucheru.

Prajem Vám pekný deň

Miloslav Hrúz Ing.

Rád by som nastúpil 26. 2. – 3.3., to je na 5 nocí. Je možné dohodnúť aj takýto pobyt, ak áno, čo by to stálo?. Jedná sa o 2 osoby( 60 a 62 ročné), manželov, a podmienkou je, aby tam bol v prevádzke plavecký bazén
Pozdravujem. Hrúz Miloslav.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Miloslav ,

v tomto termíne sú v ešte voľné izby na ubytovanie. V hoteli sa nachádza aj plavecký bazén. Ak máte záujem o tento pobyt je potrebné si zakúpiť 1× pobyt na 2 noci a 1× pobyt na 3 noci. Celková cena tohto pobytu v termíne 26. 2. – 3.3.2017 by bola 199€ (pobyt na 4dni/3 noci ) +149€ ( pobyt na 3 dni/ 2 noci); t.j. 348€.
Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore