Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Aplikácia gel laku s manikúrou či gélové nechty so zdobením

4,7 / 5 MS Beauty Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Táňa

Dobrý deň,
máte voľný termín v piatok 03.03.? Nie som zo Žiliny.
Ďakujem za informáciu

MS Beauty

Dobrý deň.
Áno v Piatok 3.3. sú ešte voľné termíny.
Objednať sa môžete na tel. čísle 0915674060

Nika

Zdravim, nasiel by sa termin na gelove nechty a aj na mihalnice, zajtra 23-ho(cely den)?Nie som zo ZA,tak len ci nahodou takto narychlo:)

MS Beauty

Dobrý deň, mrzí ma to ale zajtra mám už plno. Už len na buduci týždeň poprípade :)

Anna

Dobry den bolo by mozne sa este tento týždeň objednat poobede stvrtok alebo stredu?

MS Beauty

Dobrý deň , tento týždeň už len v stredu o 14:00 hodine , ale len na Gel lak. Ak vám tento termín nevyhovuje , možme sa dohodnúť na termín v ďalšom týždni telefonicky :)

Anna

Dobry den. Prosim vas, kolko vydrzi gel lak na nechtoch?
Co by ste mi odporucali, gel lak alebo gelove nechty? Nepotrebujem a ani nenosim dlhe nechty, ale rozmyslala som o gelovych nechtoch kvoli trvacnosti farby. Vela robim vo vode a s cestom a ziadny lak mi nevydrzi dlhsie ako jeden den. Dakujem

MS Beauty

Dobrý deň.
Gellak vydrží 2–3 týždne, záleží od kvality vašich nechtov. Bolo by dobré vyskúšať ho, ak by vám nevydržal dostatočne dlho skúsili by sme poprípade gélové nechty. Gélové nechty sa dajú urobiť aj krátke a decentné. Ak by ste si nebola istá, zavolajte na tel. čislo 0915674060 rady Vám poradíme :)
Pekný zvyšok dňa.

Miška

Dobrý deň chcem sa opýtať či by bola možnosť si kúpiť napr.dva vouchre a jeden použiť ako prvú aplikáciu gél laku a druhý na odstránenie+nanovo samozrejme asi doplatok a koľko by bol doplatok?
A ešte koľko časovo trvá aplikácia a potom aj s tým odstránením starého ?
Ďakujeem

MS Beauty

Dobrý deň.
Áno, môžete. Poplatok za odstránenie géllaku v tom prípade bude 4€.
Prvá aplikáci géllaku trvá hodinu, ak sa odstraňuje a následne aplikuje nový je to do 1,5 hodiny.
Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore