Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický VIP privátny wellness vstup pre dvoch + masáž lávovými kameňmi a občerstvenie

4,7 / 5 ZEN Beauty Spa Ždaňa  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Adriana

Dobry den, je v cene toho VIP wellnesu flasa sampanskeho, ako je to zobrazene v tejto ponuke? A co zahrna VIP starostlivost oproti beznej navsteve wellnesu? Spravne chapem, ze ponukany wellness trva 2 hodiny?

ZEN Beauty Spa

Dobrý deň, v ponuke VIP wellness je prípitok – malé šampanské, nakoľko veľa ľudí k nám príde autom, ale za doplatok sa dá dokúpiť aj veľké šampanské. Wellness trvá správne 2 hodiny, v cene sú plachty, uteráky, osusky, sprchovy šampón, pitný režim a máte wellness so sviečkami :-) pekný deň

Sandra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať kde sa nachádza ten apartmán, keďže na Vašej oficiálnej stránke nie je nikde uvedený

ZEN Beauty Spa

Dobry den, nachádza sa priamo v našom objekte :-)

Marián

Dobrý deň, zaujala ma Vaša ponuka, chcem sa opýtať či to „privátny“ znamená, že sme vo wellness sami dvaja alebo ako je to myslené, ďakujem

ZEN Beauty Spa

Dobrý den pán Marian, áno VIP alebo privátny wellness znamená, ze tam budete výlučne sami len vy dvaja. Tešíme sa na vás 😊

Martin

Dobrý večer chcel by som sa opýtať či by sa dala ta masáž urobiť pre oboch naraz? A či je to v cene voucheru.

ZEN Beauty Spa

Dobrý den, áno bude vo februári možnost spoločných masáži, ale pre bližšie informácie a termíny prosím kontaktujte priamo recepčnú na čísle 055/6990 444. Ďa­kujeme 😉

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore