Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámske bambusové nohavičky

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

maria gelonova

chcem sa spytat ci sa da tovar objednat aj na dobierku?

Alpha shop

dobry den, musite kupit priamo cez zlavomat, objednavka je jednoducha a automaticka. dakujeme

Petra Balážová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či si môžem s tých farieb vybrať – či si môžem ja navoliť tie tri farby – alebo to určujete Vy – len tak

Alpha shop

Dobry den v baleni je mix farieb od vyrobcu neda sa vybrat
S pozdravom

Iva

Dobrý deň, dajú sa objednať veľkosť M a L na jednu adresu – za jedno poštovné ? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, na jedno poštovné si môžete objednať aj viac kusov.

prajem Vám pekný deň

Martina Ševčíková

Dobrý deň, dajú sa objednať nohavičky iba v bielej farbe. Chcela by som dve balenia ale iba v bielej farbe. Ďakujem

Alpha shop

Dobry den nedaju..v baleni je mix farieb
S pozdravom

Pavol Novotný

Dobrý deň, a dajú sa objednať aj farby čiste len také, ktoré nepresvitajú?
Budú to pravdepodobne tma­vé.

Alpha shop

dobry den balenie je mix farieb nejdu iba tmave
s pozdravom

Pavol Novotný

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či nohavičky presvitajú a či je to správne napísané, že cm v páse je na veľkosť L 76cm, ak nedostanú na pás? Nie sú to rozmery bokov?
Ďakujem…

Alpha shop

dobry den presvitanie zalezi podla farby a rozmer su maximalne natiahnutie vyrobku..teda ci uz pasu alebo bokov
s pozdravom

Adriana Baračka

Dobrý večer, máte napísané že v cene voucheru je aj poštovné a balné a pod tým je že doručenie je 1,60 Eur… Ako mám tomu rozumieť? Ďakujem

Alpha shop

dobry den .. to je preklep postovne je 1.6
s pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore