Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletné vyčistenie exteriéru a interiéru auta s možnosťou tepovania

4,5 / 5 Nette carwash Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Katarina K.

Dobry den,kupila som si u Vas voucher na umytie a tepovanie,nemozem sa 4 dni dovolat, na mail mi nikto neodpoveda,prosim o najblizsi volny termin na objednanie,dakujem

Štefan Žilinský

Dobrý deň, chcel by som sa informovať či tepovanie kobercov v aute zahŕňa aj tepovanie koberca na podlahe alebo len malých autokoberčekov pod nohami. Ďakujem.

Nette carwash

Dobrý deň, pán Žilinský. Áno, tepovanie podlahy je v tom zahrnuté taktiež. Prajeme pekný deň.

Samuel

Dobrý deň, chcel som Vás opýtať. V prípade tepovania sušíte interiér? Pokiaľ nie, aký je doplatok?

Ďakujem za odpoveď.

Nette carwash

Dobrý deň, zatiaľ sušenie interiéru neposkytujeme, ale v skorej budúcnosti určite plánujeme. Prajeme pekný deň.

Richard

Dobrý deň, ako je to s dostupnosťou víkendových termínov? Túto nedeľu? :) Ďakujem.

Nette carwash

Dobrý deň,
Dostupnosť termínov závisí aj od toho, ktorý kupón máte zakúpený. Variant 3 s tepovaním až začiatkom apríla, prípadne, ak by sa niečo uvoľnilo. Najlepšie bude, ak zavoláte na +421 907 748 7­82 prípadne sa vieme dohodnúť aj mailom, ak sa ozvete na nettecarwash@gmail.com.
Prajeme pekný deň a víkend.

Tomáš Hrubý

Objednal som si u Vás čistenie vozidla.Chcel by som vedieť či náhodou aj nemáte službu prezutie zim. pneumatík za letné /na diskoch/ ak áno aké sú ceny.Ďakujem T.Hrubý

Nette carwash

Dobrý deň,
Bohužial u nás pneumatiky neprezúvame. Každopádne sa tešíme na Vašu návštevu. Prajeme pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore