Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pánske tričko s vlastnou potlačou

4,4 / 5 celopolep.sk Dunajská Lužná  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Denisa

Dobry den, aky je maximalny rozmer fotky ktory viete vytlacit? dalo by sa na celu prednu stranu tricka? A nazehlujete to na tie tricka, respektive je to take hrubsie a citit to na tricku? dakujem za odpoved

celopolep.sk

Dobrý deň, maximálna veľkosť potlače na tričko je 37 × 37 cm.
Digitálna tlač na textil bez obmedzenia designu, motívu a farebnosti umožňuje na biely, farebný aj čierny textil potlač od 1 kusu. Vysoká kvalita tlače, krátka výrobná lehota. Stačí poslať digitálny obrázok, alebo fotografiu. Priama digitálna tlač na textil nie je nažehlovací xerox ako z kopírovcej služby, tlač realizujeme priamo na plochu textil. Digitálna textilná tlač je určená na 100% bavlnu, má nižšiu mieru odolnosti voči praniu ako sieťotlač.

Veronic Axe

pekny den, prosim aky velky rozmer foto mi vramci tohto kuponu viete na tricko vytlacit? ide o to, ze chcem tam urobit kolaz z viacerych foto, tak aby som si pri jej tvorbe vedela navolit format, pripadne zalezi to i na velkosti, lebo chcem to najvacsi tricko, ci od velksoti tricka sa velkost obrazka nemeni? ps: pytala som sa i na vasej stranke operatorky, no zial neodpovedala mi
 vdaka

celopolep.sk

Dobrý deň, maximálna veľkosť potlače na tričko je 37 × 37 cm

Lea

O aky druh potlace sa jedna?su farby jasne.ziarive?da­kujem

celopolep.sk

Dobrý deň,
jedná sa o tlač na bavlnené plátno, farby sú sýte, ale zaleží to hlavne od podkladov, ktoré dodáte na tlač. Farby su špeciálne farby na textil od firmy MUTOH Garmet Ink v konfigurácii CMYK plus 2× biela

Lea

Dobry den
O aky typ potlace sa jedna?su farby jasne?syte?dakujem

celopolep.sk

Dobrý deň,

jedná sa o tlač na bavlnené plátno, farby sú sýte, ale zaleží to hlavne od podkladov, ktoré dodáte na tlač.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore