Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Valentínsky box ruží Swarovski od Le Diamant Rose

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Peter Krčmár

Toto je jedna hnusna ojebavacka firma, objednal som si box M a co mi doslo? No grc, ruze skoro cierne a box mi kurier zobral prec, ze tak mu to bolo kazane, namiesto prekvapenia velke sklamanie, ze luxusne kvetinove boxy. A kde mam ten box ako ze? Co??? Telefon neberu alebo ho vypnu, toto je ako vase jednanie? LUDIA NEKUPUJTE !!!!

Filip

Dobry deň chcel.by som si objednat box M stihlo by to prist do zajtra okolo 19.00 do Humenneho ???

Filip Holý

Dobrý deň prajem chcel by som sa spýtať či je možné ešte objednať box veľkosti L s Doručením do Žiliny (okolie) na Valentína cca do 20:00
Ďakujem za skorú odpoveď.Pekny večer prajem

Le Diamant Rose

Dobrý vecer, samozrejme je to mozne a stihlo by sa to… :-)

Maroš

Dobry den, chcel by som objednat box M do Ziliny (okolie) na 15.2. do 12 hodiny je to mozne prostrednictvom tohto voucheru? Dakujem

Le Diamant Rose

Dobrý vecer, samozrejme, je to mozne.

Božena Ušiaková

Chcem sa opýtať keby som si ešte dnes objednala balenie S cez zlavomat bolo by to doručné na Valentína na Myjavu ?Ak áno v akých hodinách ?

Le Diamant Rose

Dobrý vecer, bolo by to doručené na Valentína do 18:00hod.

Felix

Dobry den, na webe mate totozne ceny, takze o aku zlavu sa ma jednat?!

Le Diamant Rose

Dobrý den, doručenie cez zľavomat je ZADARMO a mate k tomu Swarovski crystal aplikovaný na jednej ruzi.

Tatiana Hubináková

Dobrý deň dá sa objednať aj na presny deň? Bolo by to.do trnavy dakujem

Le Diamant Rose

Dobrý den, samozrejme dá sa…

Tatiana Očkova

Kurier s nimi pride aj do Žiliny? /verzia S/
Dakujem

Le Diamant Rose

Dobrý večer, prepravu zabezpečujeme v rámci celého Slovenska.

Patrik

Dobry den prajem ake velke je to balenie S a kde si mozem vybrat farby .Ked dam obiednat nieje tam ziadna moznost vyberu farby.

Le Diamant Rose

Dobrý den,
Balenie S obsahuje 7–11 ruži. Počet zavisí od veľkosti hlavičky.
Boxy su dostupne vo farbách: biela, čierna, bledoružová. V prípade akýchkoľvek otazok nas neváhajte kontaktovat.
objednat@lediamantrose.sk alebo +421 948 919 100

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore