Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dudince so všetkým, čo k tomu patrí: wellness, polpenzia i skvelá turistika

4,6 / 5 Hotel HVIEZDA*** Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Erika

Dobry večer.Mala by som zaujem o pobyt u vas od 6.5–8.5 2017 ak mate ešte nieco volne.Sme 2 dospeli a 5 ročne dieta.Aka by bola cena s polpenziou a bazenom…?Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, aktuálna ponuka je platná do 30.4.2017. Viac informácií o pobytoch na máj nájdete na našej webovej stránke http://www.hviezda-dudince.sk/pobyty.html.

Ivan

Chcel by som vedieť, či táto ponuka platí keď si objednám pobyt od 30.4.2017 do 2.5.2017

Hotel HVIEZDA***

Dobré ráno,
ponuka je platná, ak nastúpite na pobyt najneskôr 30.04.2017 .

Janka Veselovská

Dobry den chcem sa opytat ci mate volny termin v case od 27 – 30.4. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, izbu Vám vieme ponúknuť v termíne od 28.4.2017. Pokiaľ máte záujem o rezerváciu, kontaktujte nás na recepcia@hviezda-dudince.sk.
Príjemný zvyšok dňa :)

Janka Veselovská

Chcem sa opytat aka je hlbka plaveckeho bazenu

Hotel HVIEZDA***

Dobré ráno,
hĺbka bazéna je 1,5 metra.

Milan Nosko

Dobrý deň! Chcel by som kúpiť manželke k narodeninám cez Zľavudňa pobyt Exclusive na 4 dni /3noci/ pre dve osoby za 209 Eu v dňoch 7. – 10. júna 2017 /Streda až sobota/. Máte už prosím voľné termíny na tieto dni? Za odpoveď ďakujem!

Hotel HVIEZDA***

Dobré ráno pán Nosko,
kupóny na ZĽAVOMATE sú s využitím do 31.04.2017. V prí­pade, že by ste si priali zjednať iný termín, počas apríla, neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme Vám pekný deň.

Milan Rebek

Recepcia Hotela Hviezda. Posielam vám na vašu žiadosť môj E- mail pre odpoveď. milan. rebek0903@gmail.com

Milan Rebek

Hotel Hviezda. Mám malý kredit na mobile musím si dokúpiť. Môžete ma prosím informovať na môj email. Ďakujem.

Hotel HVIEZDA***

Pošlite mi prosím mailovú adresu.
S pozdravom
recepcia Hotel Hviezda

Milan Rebek

Moja otázka znie. Som informovaný tak že Dudince sú vhodné len pre rodiny s detmi. Je to ozaj tak aj u vás v Hoteli Hviezda nie je moja informácia nesprávna. Mal by som to k vám pomerne blízko. No nakoľko som sám cena ktorú by som zrejme musel zaplatiť- teda za dve osoby je dosť vysoká a teda pre mňa ako jednu osobu nezaujímavá. Informujte prosím ako by to mohlo byť keby som na pobyt nastúpil sám a ako by to bolo s cenou a či je vôbec takáto možnosť v hoteli Hviezda. Nastúpiť môžem kedykoľvek a na koľkokolvek.Za vašu odpoveď vám vopred ďakujem.





Moja otázka je takáto. Do Dudiniec to mám pomerne blísko. Bolo by to pre mňa zdá sa výhodné. No som sám a moja informácia je taká že Dudince sú vhodné len pre rodiny s deťmi je to ozaj tak. Ak nie informujte ma prosím ako by to bolo v prípade že by som nastúpil na pobyt sám a či je vôbec takáto možnosť. Ak by som mal sám ako jedna osoba zaplatiť za dve osoby bolo by to pre mňa zrejmä nezaujímavé a cenove nevýhodné. Nastúpiť môžem kedykoľvek a na koľkokolvek.In­formujte ma prosím. Platiť môžem len u vás v hotovosti počas pobytu na recepcii.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem,
môžete nás kľudne kontaktovať na tel.číslach 0907 844301 a 045/5583231 poskytnem Vám viacero informácii.
S pozdravom recepcia

Anna

Dobrý deň. Máme záujem o pobyt s procedúrami vo Hviezde pre rodičov.
Ako mame doplatiť obedy?
Pobyt bude darček.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, záleži o aký pobyt sa jedná, ak je v ňom polpenzia obedy sa dajú dokúpiť resp. môžeme Vám vystaviť zálohovú faktúru, ktorú uhradíte Vy. Potrebujeme len vedieť presný termín a počet obedov. Cena obeda je 5€/osobu.

Juraj

Zdravím.Chcel by som sa opýtať.
Všimol som si že sa v cene wellnes pobytu nachádza aj zábal alebo 3 proceduri podla vyberu čo som sa nižšie dočital.Patrí masáž medzi tieto proceduri či masáže už nie su zahrnute v cene?
Ďakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, áno masáž spadá pod tieto procedúry.

iveta pčolkova

dobrý večer chcem sa opýtať či máte voľné izby 23–26.4.2016 pre 4 osoby dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, áno v tomto termíne ešte máme voľné izby.

AJA

Dobry vecer. A da sa v termine od toho 29.4. – 1.5. vyuzit aj voucher? Myslim konkretne pobyt KLASIK za 149e cez vikend. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Áno, môžete.

AJA

Dobry vecer. Chcem sa opytat na volnu izbu v termine od 29.4. – 1.5. tj. 3 dni, 2 noci. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, áno v tomto termíne ešte máme voľné izby.

Tibor S

Prosím zaslať májové ponuky v hoteli Hviezda na tento mail.Dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, bohužiaľ v príspevku Váš mail nevidíme. Môžete nás kontaktovať na recepcia@hviezda-dudince.sk a my Vám pošleme ponuky na máj akonáhle budú dostupné. Prajem príjemný zvyšok večera.

Angelika

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte voľnú izbu pre 2 osoby od 19–21.4. Ďakujem za odpoveď.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, áno v tomto termíne ešte máme voľné izby.

Adrián Zámbó

Dobrý deň, chcel by som sa informovať či máte voľnú izbu pre 2 osoby od 24–26.3. Ďakujem za odpoveď.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer prajem,
ďakujeme za Váš záujem, žiaľ vo Vami vybranom termíne už nemáme voľné kapacity. Pekný zvyšok večera

Marek Mucha

Dobry deň.chcem sa opýtat či máte voľný termín 24.3–26.3.mame záujem o víkendový pobyt s manželkou a dvojročnou dcérou. Mate detský bazén a kutik?ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, v uvedenom termíne žiaľ už nemáme voľné izby.

Tibor Svabensky

Chcel by som sa opýtať či máte akcie už na máj.Chcel by som sa informovať na vykendovy pobyt pre dve osoby s plnou penziou.od 3.5 do. 6.5.2017. Veľmi radi sa k Vám vraciame.Za kladnú odpoveď ďakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer,
májové pobytové balíčky momentálne ešte nie sú pripravené ,ale rada by som si zapísala Vaše kontaktné údaje a akonáhle budeme mať informácie ohľadom pobytov na máj, kontaktujeme Vás.

Maruška

Dobrý deň máte voľný termín od 17.-19 marca? Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer,
v uvedenom termíne žiaľ už nemáme voľné izby.

Alena Stredanská

Dobrý večer, máte voľný termín od 20.03.-22.03.17. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer pani Stredanská,
v uvedenom termíne momentálne máme voľné ubytovacie kapacity.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer pani Stredanská,
v uvedenom termíne momentálne máme voľné ubytovacie kapacity.

Irena

Dobry večer, rada by som sa spýtala, či máte voľný termín od 14.4.17 do 17.4.17.
Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer prajem, áno máme voľné kapacity na Vami vybraný termín. V tomto termíne máme však ale len veľkonočné pobyty a neplatia na tieto dátumy kupóny zo zľavových portálov.

Radka

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte voľné ubytovanie na víkendový pobyt od 24. 03. do 26. 03. ? Ďakujem za odpoveď.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, žiaľ v uvedenom termíne už nemáme voľné izby.

Mária Suláková

Dobrý deň. Chcem si kúpiť pobyt cez zlavomat. Prosím vás máte voľnú
dvojposteľovú izbu od 20.3 do 22.3.2017? Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, áno, v uvedenom termíne ešte máme voľné izby.

Michal

Dobrý deň, chcel by som sa informovať či ešte mate volné izby na víkend od 10.3.2017 do 12.3.2017

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer,
žiaľ v uvedenom termíne už nemáme voľné izby.

Andrea

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či máte voľné termíny od 27.3 do 29.3. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň,
v uvedenom termíne ešte máme voľné ubytovacie kapacity.

Bronislava

Dobrý deň. Je v hoteli možnosť zahrať si stolný tenis (ako kedysi)?
Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, áno je možnosť :)

E. Dvorská

Dobrý deň, môžete mi urobiť cenovú kalkuláciu pre 2 dospelých a tri deti (5,15,16 rokov)? Ďakujem.

Eliška Bardyová

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné zakúpiť welness na celý deň, alebo sa dá využiť, len tie dve hodiny ktoré sú b cene pobytu.Ak áno čo to stoji. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Príjemný dobrý deň, samozrejme je možné doobjednať nielen wellness, ale máme širokú škálu rôznych procedúr.
Budeme sa na Vás tešiť.

František

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či máte ešte voľný termín v čase od 1.3 do 3.3.
Ďakujem za odpoveď

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, tento termín máme už plne obsadený

Jana

Dobry vecer, chcela by som sa informovat ci su este volne miesta na vikendovy pobyt tento vikend 17. az 19. februar.

Dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, tento termín máme už plne obsadený

Marta Labudová

máte voľné izby na víkend od 17. 3. 2017 do 19. 3. 2017

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem, žiaľ Vami vybraný termín je plne obsadený.

Zuzana

Dobry den, pisala som Vam pred tromi dnami s otazkou o bezbarierovosti Vasich priestorov. Mali by sme zaujem o bezbarierovu izbu ( kupelnu s bezbarierovym sprchovym kutom) na termin od 25. – 28. 04. A este otazocka-pri vyuzivani vanovych kupelov mate k dispozicii zdvihak na presun imobilneho navstevnika do vane. Dakujem vopred za odpoved.
 Zuzana

Hotel HVIEZDA***

Žiaľ Vašim požiadavkám tohto smeru momentálne nevieme vyhovieť, nemáme žiadny zdvihák k dispozícii. Čo sa týka bezbarierovej izby, tam by bolo možné ubytovanie v našich apartmánoch, ale s príplatkom.

Zuzana Vatahová

Dobrý deň, mala by som záujem o pobyt v týždni pre dve osoby od 21.2–23.2. Máte v tomto termíne niečo voľné? Ďakujem. Vatahová

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer prajem, žiaľ Vami vybraný termín je už plne obsadený.

Zuzana

Dobry den, zaujali nas Vase ponuky pobytov. Radi by sme Vas navstivili, no manzel je pohybovo obmedzeny, pohybuje sa na barliach a na inv.vozicku. Mate v ponuke aj bezbarierove izby, resp. s kupelnou s bezbarierovym sprchovym kutom.? Dakujem.
Zuzana T.

Maja

Dobrý deň, poprosila by som ponuky na víkendový pobyt dvaja dospelý a dve deti vo veku 8 a 14 rokov v termíne 17.2 –19.2 alebo 24.2 – 26.2 s možnosťou masáže a polpenziou. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, vieme Vám ponúknuť voľné izby v termíne od 24.2. do 26.2.. Pre vypracovanie podrobnej cenovej ponuky nás prosím kontaktujte na adrese recepcia@hviezda-dudince.sk.

Dáša

Dobrý večer,chceme si kúpiť cez zľavomat pobyt KLASIK, prosím o informáciu o dostupnosti termínu 19.-20.2. 2017. Ďakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, vo Vami vybranom termíne ešte máme voľné kapacity. V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na adrese recepcia@hviezda-dudince.sk.

Ľuba

mali by sme záujem ísť na pobyt cez zlavomat, 2 osoby a jedno dieťa ročné prosím aká je cena za dieťa ,ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, dieťa do 6 rokov (5,99 r.)- bez nároku na lôžko má ubytovanie a polpenziu zdarma.
Prajem Vám pekný deň

Janka Poštolkova

Dobré ránko, máme záujem využiť Vašu ponuku cez zľavomat – pobyt exklusive cez týždeň pre dve osoby v termíne od 19.3-.21.32017. Je voľný tento termín, môžme si ho objednať? Ďakujem vopred za odpoveď.
Janka Poštolková
Bratislava
0949 612727

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, pani Poštolková, vo Vami vybranom termíne ešte máme voľné kapacity. V prípade záujmu o rezerváciu Vás prosíme kontaktovať nás na emailovej adrese recepcia@hviezda-dudince.sk.

Ľubomíra

Mali by sme záujem o pobyt v týždni od 20.2–24.2017 s 2 deťmi 4 a 6 rokov Je v hoteli priamo aj bazén

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, vo Vami vybranom termíne máme ešte voľné izby. Pokiaľ máte záujem o rezerváciu, kontaktujte nás prosím na recepcia@hviezda-dudince.sk. Bazén máme priamo v hoteli s príjemnou 30°C vodou.

Jozf Špacír

Dobrý deň. Chcem si objednať vý kendový pobyt na Veľkú noc v temíne 15.04 .- 18 .04 2017 pre 2 osoby . Máte ešte volné miesta ? Cena pobytu ? Ďakujem .

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, pán Špacír, pobyt na Veľkú noc na 3 noci pre 2 osoby ponúkame v cene 369 €. Jeho popis nájdete na stránke http://www.hviezda-dudince.sk/pobyty.html alebo na FCB. V prípade rezervácie nás prosím kontaktujte na recepcia@hviezda-dudince.sk :)

Nadežda Lúčanská

Dobrý den,planujeme si kúpiť cez zľavomat víkendový pobyt a potrebujem vedieť či máte voľný termín od 10.2. do 12.2.2017 alebo ďalší od 17.2. do 19.2.Ďakujem Lúčanská

Hotel HVIEZDA***

Vazena pani Lucanska, dakujeme za prejaveny zaujem o nase sluzby a na zaklade Vasej ziadosti Vam odporucame zakupit si vikendovy pobyt v termine od 17.02.-19.02.2017, nakolko vikendovy termin od 10.02. je uz naplneny. Tesime sa na Vasu objednavku :)

Ľudmila Šnircova

Dobrý večer,chceme si kúpiť cez zľavomat víkendový pobyt a potrebujem vedieť či máte voľný termín od 3.3 do 5.3.2017.Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Vazena pani Snircova, dakujeme za prejaveny zaujem o nase sluzby a na zaklade Vasej ziadosti Vam oznamujeme, ze k dnesnemu dnu este mame volne izby na uvedeny termin. Tesime sa na Vasu objednavku :)

Martina

Dobrý deň, je v hoteli fitness?

Hotel HVIEZDA***

Dobry den Martina, zial, zatial v hoteli fitness centrum nemame :( ale do buducna planujeme zakupit zopar posilnovacich strojov… K dispozicii vsak mame priestor na cvicenie (telocvicnu), v ktorej je mozne si zacvicit na anticelulitidnych pristrojoch, strecingy na karimatkach ci fitloptach… do buducna tu planujeme organizovat aj jogove cvicenia…

Maja

Je tu aj možnosť masáže

Hotel HVIEZDA***

Dobry den Majka, samozrejme, v ponuke mame niekolko druhov masazi, zabalov, kupelov a relaxacnych procedur za vyhodne ceny :)

Eva Špitalská

Prosím vás, a 13-ročné dieťa?

Hotel HVIEZDA***

Vazena pani Spitalska, dakujeme Vam za Vas zaujem o pobyt v nasom hoteli :) Pobyt za dieta nad 12r. je spoplatneny v zmysle standardneho pultoveho cennika v zavislosti od toho, ci bude dieta ubytovane na pristelke alebo na pevnom lozku. Avsak, ak sa rozhodnete si zakupit pobyt este v dnesny den, spravime vo Vasom pripade vynimku a budeme akceptovat akciovu cenu ako pri dietati do 12 rokov. Pekny den a tesime sa na Vasu navstevu :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore