Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zájazd do Národného parku Plitvické jazerá v Chorvátsku

4,7 / 5 CK Agama Chorvátsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Jarmila

Dobrý deň,je možnosť si zameniť eurá v autobuse? Ďakujem.

CK Agama

Dobry den, bohuzial nie. Je potrebne ist pred zajazdom do zmenarne ci banky. Pekny den.

NG

Dobry den. Mozem do autobusu zobrat maleho psika? Bude celu dobu v taske vo velkosti prirucnej batoziny. Je ockovany, ma doklady. Dakujem.

CK Agama

Dobry den,

Bohuzial psika zobrat nemozete. Dopravca nam to neumoznuje. Dakujeme za pochopenie

Marianna Bajnoková

Dobrý v deň v akom čase je príchod v nedeľu 24.9. do BA ? Ďakujem

CK Agama

Dobry den, medzi 4–7 hodinou podla toho ako cakate na hraniciach. Pekny den.

Angelika

Dobry den , chcela by som sa spytat ,ze asi o kolkej by bol odchod z Ba?Dakujem

CK Agama

Dobry den, odchod bude medzi 23 hodinou a polnocou. Pekny den.

valentovicovci

pekny den,
ale sposob platby prevodom nam neponuka..a este jedna otazka, ako postupovat, ked chcem tento vylet pre 2 ludi,

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nakoľko si kupujete voucher na konkrétny termín uhradiť objednávku sa dá iba kartou online. Iná možnosť nie je. Ak máte záujem kúpiť voucher pre 2 osoby, prejdete k objednávke a zvolíte počet voucherov: 2ks

Pekný deň.

Lucia

Dobry den chcela by som sa spytat kolko je volnych miest na ten posledny septembrovy termin. Dakujem

CK Agama

Dobrý deň, na termín 22.9. – 24.9. je ešte dostatok voľných miest. Momentálne je 21 voľných. Pekný deň.

Matej Novota

Dobry den.
Nebol by aj termin 29.9–1.10?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ tento termín realizovať nebudeme. Pekný deň.

valentovicovi

my nemáme možnosť zaplatiť si zájazd online, ako teda postupovať, keď chceme ísť na tento výlet? ďakujem

CK Agama

Dobry den, nie je problem – vyberiete si sposob platby prevodom a s platobnymi udajmi, ktore dostanete mailom pojdete priamo do prislusnej banky a vlozite peniaze v hotovosti (dolezity je variabilny symbol). Vouchery dostanete mailom tiez. Pekny den

Lucia Baranovská Marová

Dobrý deň,prosím Vás koľko miest je voľných na zájazd 1.-3.9.2017?? Ďakujem.S pozdravom Baranovská Marová

CK Agama

Dobry den,aktualne 14. Pekny den.

dami

Prosím, koľko miest je voľných v termíne 28. –30.7.?

CK Agama

Dobry den, momentalne jedno miesto. Pekny vecer.

Soňa Výberová

Dobrý deň chceme tam ísť súkromne a chcela by som vedieť či je možné ísť do parku,aj zo psíkom ? Ďakujem,

CK Agama

Dobrý deň, informujte sa priamo na stránke NP. Pekný deň.

Eva

Dobrý deň,
plánujete aj na september 2017 zájazd na Plitvické jazerá aj výlet k moru?

Ďakujem

CK Agama

Dobry den, bohuzial nie. V ponuke bude len Plitvice so Zahrebom. Pekny den.

Jozef Fríbort

Robíte zájazd do Plitvických jazier s nocľahom ? Aký program & cena.

CK Agama
Michal

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať na spôsob platby pri vstupe do národného parku. Či je možné platiť v hotovosti eurami prípadne platobnou kartou alebo je nutné zmeniť peniaze na HRK ?

CK Agama

Dobry den, vstupenky kupuje sprievodca na zaklade skupinovej rezervacie za vopred vyzbierane peniaze, aby ste mohli ist rovno do parku a nezdrzovat sa na pokladniach a cakat v rade. Vstupenky nie je mozne kupovat za eura. Pekny den.

Samko

Dobrý deň. Chcel by som sa informovať o aký druh autobusu ide, respektíve či má klimatizáciu a WC.
Mám konkrétny záujem o zájazd v termíne Pia 23. 6. – Ne 25. 6. 2017.
Ďakujem

CK Agama

Dobry den,

Vsetky nasenase prenajimane autobusy maju funkcnu klimu a WC. Pekny den.

Andrea Tökölyová

Dobrý den,aky je vstupny poplatok do NP?Dakujem

CK Agama

Dobrý deň, Národný park Plitvické jazerá – prehliadka so sprievodcom 130 – 200 HRK podľa sezóny a počtu záujemcov (cca 17,– Euro– 26,– Euro). Pekný deň.

Ladiskav

dobry den, neuvazujete nad tym dat nastupne miesta z Kosic ci Presova? Vsetky nastupne miesta su len na zapadnom Slovensku. dakujem

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ nie. Nakoľko sme CK z Nitry a väčšinu obchodných partnerov(dopravcov a sprievodcov) máme zo stredného alebo západného Slovenska, je to pre nás neefektívne a neekonomické. Čo by sa samozrejme odrazilo na cene zájazdu. Máme ale veľa zákazníkov z východu, ktorí s nami pravidelne cestujú a nastupujú napr. v Bratislave. Pri tých cenách vlakov a autobusov, čo ich dopravia do Bratislavy a späť sa im to skutočne vyplatí viac ako platiť napr. 20 – 30,– Euro príplatok za nástup u nás. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Roderika

Chcela by som sa opýtať koľko ľudí sa hlási na termín 26–28 máj
A ceny za vstupné si kupuje každý sám alebo je to platené ako skupina …

CK Agama

Dobrý deň, momentálne máme na tento termín ešte 4 voľné miesta. Sprievodca zakúpi na mieste za vopred vyzbierané peniaze vstupenky na základe skupinovej rezervácie. Pekný deň.

Roderika

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je vstupné na jazera zahrnuté v cene ?

CK Agama

Dobrý deň, vstupenka do NP nie je v cene, na pravej strane ponuky je uvedené, čo je v cene voucheru – variantu. Pekný deň.

Rika

Dobrý deň prosím vás vstupenka do NP sa kupuje zvlášť ? Či je to už v tejto cene ?

CK Agama

Dobrý deň, vstupenka do NP nie je v cene, na pravej strane ponuky je uvedené, čo je v cene voucheru – variantu. Pekný deň.

Petra Jágrová

Dobrý den ako mám do objednávky ČEZ zlavomat přidat nástupní miesto

CK Agama

Dobry den, nastupne miesto sa nahlasuje az pri mailovej rezervacii voucherov v CK. Pri objednavke voucherov ho zadavat nemusite. Pekny den.

Renata Balogova

Dobry den,chcem sa opytat aka je trasa autobusu na slovensku,z ktoreho mesta vyraža.Dakujem

CK Agama

Dobry den, trasa je: Nitra – Sered – Trnava – Bratislava. Pekny den.

Elena

Dobry den, chcem sa spytat je v cene aj ubytovanie?

CK Agama

Dobrý deň, v cene nie je ubytovanie. Prečítajte si prosím podrobný program zájazdu a tam zistíte, že zájazd sa koná bez ubytovania. Pekný deň.

Jan

Dobrý o koľkej je odchod z BA 12.5. na zájazd ?

CK Agama

Dobry den, odchod bude pred polnocou. Pekny den.

Gabriela

Dobry den mam rezervovany zajazd na termin 12.5.2017 aj ho mam vyplateny len mi nebol doruceny vucher ..z osobnych dvovodou Vas chcem poziadat o zrusenie rezervacie …dakujem za odooved…

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak máte záujem o storno vouchera, kontaktujte nás prosím emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321, kde Vám radi poskytneme bližšie informácie o možnosti storna.

Prajem Vám pekný deň

Jana Velsmidova

Dobry den,kedze je to na 3dni,kde sa spí?

CK Agama

Dobrý deň, podľa zákona o cestovnom ruchu a kanceláriách sa dĺžka zájazdu udáva aj s cestou. Vyrážate piatok večer, v sobotu ste tam, v nedeľu máte príchod – dokopy 3 dni. Bohužiaľ sa to udáva aj keď z tých dní, ste tam len 5 minút. Spí sa v autobuse počas presunov. Pekný deň.

Gabriela Zeleňákova

Prislo k omylu a touto cestou sa ospravedlnujem…bolo to cez prima zlavu…esteraz prepacte…

CK Agama

Dobry den, v pohode nic sa nedeje. Pekny den.

Gabriela Zeleňákova

Doby den mam rezervovany zajazd na 12.5.2017..na plitvicke jazera a zZagreb v rezervacii mam ze si mam zajazd zarezervovat v ck agama ..dostala som poukaz a v nom mam ze si mam rezerbovat zajazd v prima travel tam je datum na plitvicke jazera az na august chcem vediet preco?

CK Agama

Dobry den, ten poukaz resp.voucher ste dostali od zlavomatu?

Gabriela Gajdosechova

Dobry den, je tento zajazd vhodny aj pre 8-rocne dieta? Dakujeme

CK Agama

Dobrý deň,

áno, je pokiaľ je fyzicky zdatnejšie, resp. je naučené na dlhšiu chôdzu. Pekný deň.

Vika

Dobrý deň,
nástupné miesto môže byť aj mesto Košice?

CK Agama

Dobrý deň,

všetky dostupné nástupné miesta na tento zájazd máme uvedené v ponuke: Nitra, Sereď, Trnava a Bratislava. Z Košíc bohužiaľ nejdeme. Pekný deň.

Bianka

Dobrý deň chcem sa spýtať dali by sa nástupné miesto dať aj v Žiline?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ nástupné miesto v Žiline nie je možné zrealizovať. Pekný deň.

Róbert Maťus

Dobrý deň. mali by sme záujem o zájazd na Plitvické jazerá no daný termín nám moc nevyhovuje. Na stránke CK som videl aj iné termíny tohto zájazdu. Bolo by možné zakúpiťsi zájazd aj v týchto termínoch ?

CK Agama

Dobry den, na zlavomate budeme ponukat aj dalsie terminy tohto zajazdu, takze si ho urcite budete moct zakupit. Pekny den.

peto

dobrý deň cca okolkatej ráno je príchod dotoho parku ? a cca koľko trvá cesta bratislavy dotoho parku ?

CK Agama

Dobrý deň, príchod do NP je cca o 8:30 hodine a cesta trvá cca 8 – 9 hodín s prestávkami v závislosti od aktuálnej dopravnej situácie. Pekný deň.

fero

dobrý deň teraz nie som istý staci občiansky preukaz do chorvátska ?

CK Agama

Dobrý deň, áno, stačí občiansky preukaz.

Pekný deň.

Maja

Dobrý deň, môžem sa opýtať, ak je príchod v nedeľu ráno, odchod je v piatok v noci?

CK Agama

Dobrý deň, odchod je v sobotu vo večerných hodinách a príchod späť je v pondelok ráno (je sviatok 1.5.) Na ponuke je príchod v nedeľu ráno – tento údaj si v ponuke opravíme. Pekný deň.

karol

dobrý deň ten park je aky veľký a koľko hodín trvá prehliadka zo sprievodcom a koľko hodín je osobné voľno parku ?

CK Agama

Dobrý deň, celková návšteva parku je 9 hod od momentu zaparkovania autobusu. Prehliadka so sprievodcom trvá cca 2 – 3 hodiny a následne je rozchod až do odchodu. Počas rozchodu môžete prejsť zvyšok jazier, alebo relaxovať na mieste, ktoré sa Vám zapáči, prípadne ísť na obed do niektorej reštaurácie v parku. Pekný deň.

Zuzana

dobry den, ak by sme isli 2 dosp a 2 deti ako by tam bola cena nastup by bol z Bratislavy. Dakujem

CK Agama

Dobrý deň, cena zájazdu je 47,– Euro/1 osobu dieťa aj dospelí. Je potrebné teda kúpiť 4 vouchery, čiže 4 × 47,– Euro = 188,– Euro. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore