Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletná starostlivosť pre vaše vlasy

4,2 / 5 Salón Christel Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Slávka Weberová

Dobrý deň. Mám záujem zakúpiť si voucher ale 2 dni sa vám neviem dovolať. Verím že máte veľa práce.

Salón Christel

Ano dobrý deň asi len stále mate to šťastie volať keď umývam vlasy alebo farbim. Robím do večera a už tak neskoro nevolam späť aby som narušila,prosím o trpezlivosť niekomu sa podarí zavolať na prví raz a niekto žiaľ to skúša pár dní.Určite sa nejak dohodbeme.:-) pekný deň Jana

Diana Ternerová

Dobrý deň
chcela by som sa spýtať či vďaka tej keratinovej kúre sa vyrovnajú vlasy po dobu niekoľkých mesiacoch. Ďakujem.

Salón Christel

Tato kura nieje brazilsky keratin ktory sa zazehluje,ten stoji od 70 do 150€ a nie za 6.90€ tato kura sluzi na rekonstrukciu vlasu a nie na jeho vyrovnanie.

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, pokiaľ by som mala záujem o viacfarebný melír ( 3 až 5 farieb) aká by tam bola cena a či stačí zakúpiť jeden kupón na melír.

Salón Christel

Dobrý deň,asi myslite ten nový štýl co sa teraz nosí,je to technika balayage niekedy treba vlasy dopredu zosvetlit a tak melirovat,ak aj nie ze vlasky su dost svetle tak zalezi podla dlzky a hystoty vlasov,pri kupóne sa doplaca od 15 až do 40€ ,ja musím vlasy vidieť takto to neviem presne určiť,kupón máte na farbenie alebo melir klasick,balayage alebo americky melir je robota na 3 az 4 hodiny.S poz­dravom Jana

Michaela

Zdravim Vas Janka, robíte teraz každý deň? Písali ste, že vás čaká operácia tak by som rada vedela dokedy robite, chcela by som v priebehu budúceho týždňa volať objednať sa tak aby som mala prehľad
Ďakujem

Salón Christel

Dobrý,kľudne volajte snažím sa robiť :-) kým sa dá.Musím vydržať do veľkej noci.

Mirka

Dobrý deň,
a na ktoré číslo Vám máme volať? To, ktoré máte pri kupóne uvedené je už druhý deň nedostupné..... ďakujem.

Salón Christel

Dobrý deň,náhle som skončila v nemocnici a mobil ostal v práci tak sa úplne vybil preto bolo číslo nedostupne.Este ma čaká operácia,každému sa niečo podobné môže stáť,netreba sa hneď hnevať.Už prijímam objednávky a od pondelka pracujem,za pochopenie ďakujem.

Zuzana

Dobry den,aku znacku vlasovej kozmetiky pouzivate?

Salón Christel

Dobrý deň,talianska kozmetika fanola,farma vita a kjmn.

Inga

Dobry den prajem. Nemam otazku ,len by som chcela vsetkym zakaznickam odporucat tento salon a uzasnu pani Janku. Vyskusala som rozne kadernictva kde mi robili melir,ale nikdy som neodchadzala tak spokojna ako od p..Janky..Chodim tu uz asi 3-ti rok aj zo sestrami a menit urcite nebudem.:)Odporucam

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme veľmi radi, že sa Vám to páčilo a ste spokojná s poskytnutou službou.

Prajem Vám pekný deň

mária ruščáková

dobrý den, prajem, rada by som sa u vás objednala na zajtra večer na keratínovú kuru so záverečným stylingom, s pozdravom, ruščáková, 0911 245 261

Salón Christel

Dobrý večer,žiaľ na piatok večer nemám voľný termín.Treba sa objednať skôr ako jeden deň,popoludňajšie termíny su vedsinou dopredu rezervované týždeň.Poprosim telefonicky a nie takto cez diskusiu,nepozerám tu každý deň,ak náhodou nedviham treba skúsiť viac krát,mám stále veľa práce ako naschvál zvoní stále keď umývam vlasy alebo ťaham farbu :-) ďakujem s pozdravom Jana

Daniela

Dobrý deň,
bolo by možné spraviť v cene farbenia aj ombre? Ďakujem

Salón Christel

Dobrý deň,pri Ombre záleží na farbe vlasov,či su prírodné alebo už farbené,tam ide o zosvetlovanie a pri tmavých vlasoch sa po zosvetleni ešte nasledne opäť farbi aby nebol neželaný žltý efekt.Bez toho že vidím o aké vlasy ide mi je ťažko určiť príplatok,môže to biť aj v cene kupónu no však aj s príplatkom.Záleží od farby,dĺžky a hustoty vlasov.

Bernadeta Dehatyová

Oprava : môžem prísť …

Bernadeta Dehatyová

Dobrý deň,
rada by som sa objednala na strihanie a farbenie. Môže prísť až okolo 18 tej hod. Je možné sa u Vás objednať na 18:00 hod. ? Ďakujem :)

Salón Christel

Dobrý :-) áno samozrejme robím do 20:00,kľudne zavolajte a dohodneme si konkrétny termín.S pozdra­vom Jana

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore