Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstráňte tukové vankúšiky s bezbolestnou kavitáciou či anticelulitídnou masážou s lymfodrenážou!

4,4 / 5 Lenka Chmelová Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
t

dobry den, vieme sa dohodnut aj mimo zlavomatu na procedurach? ales touto prijemnou cenou? :-) vdaka t.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak máte záujem o procedúru v cene uvedenej v tejto ponuke, je potrebné si prostredníctvom Zľavomatu zakúpiť voucher. Pri objednávke procedúry mimo portálu Zľavomat platí pôvodná cena bez akcie.

Prajem Vám pekný deň

Monika Greifová

Dobrý deň,
mám síce len 20 rokov, ale už sa mi robí celulitída v oblasti stehien a pozadia.
Je to odporúčané aj pre mňa ?
Ďakujem za odpove´d

Lenka Chmelová

Dobry den.Na odstránenie celulitídy je vhodné ošetrenie s SPM pristrojom a urcite aj vo vasom veku..Kludne mi zavolajte a vysvetlim viac.Pekny deň

Viola

Dobry vecer ! Bolo by mozne po zakupeni 5× kavitacia + 5× lymfodrenaz v akcii prist od soboty do piatku 5 x ci treba prestavky dakujem

Lenka Chmelová

Dobrý večer. Na lymfodrenáž sa odporúča chodiť každý druhý deň a kavitáciu je dobre robiť 1× za 5 až 7 dní ta istá partia.Obden je vhodné robiť inú partiu ak to potrebujete rýchlo. Lepšia je však postupnosť pri týchto ošetreniach.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore