Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Zážitok vo Ferrari, Lamborghini, Maserati a Porsche vrátane paliva!

4,4 / 5 RACING MOTORS Zvolen  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Marián K.

Môže zviezt inštruktor aj osobu mladšiu ako 18 rokov? Chcem dať zviezt dceru, ktorá má 15+. Samozrejme ako zákonny zástupca by som podpísal súhlas. Ak zakúpim poukaz 2 auta variant 4, mozno vybrať auto na mieste? Chcem dať zviezt dceru a jazdu darovať priateľke. Vo Zvolene. Dakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
tato forma svezení je možná. Na místě podepisujete souhlas s jízdou dcery. Vozidlo je třeba vybrat při rezervaci online na webu. Při samotném zakoupení poukazu není ihned nutné vybrat vozidlo.

Martin

Dobry den,nefunguje mi vasa strannka ani na rezervacny formular mi neprisla ziadna odpoved na mail a taktiez sa uz niekolko dni po sebe snazim dovolat na uvedene tel cislo a nikto mi tam nedviha mozete mi to prosim vysvetlit?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martin,

kontaktujte nás, prosím na e-mailovej adrese: podpora@zlavomat.sk

Prajeme príjemný deň.

Marek Ondrovič

Dobry den,

taktiez mi nefunguje ziadna vasa stranka a ani rezervacny formular na registrovanie ineho ako daneho terminu. Poprosim informacie. Dakujem.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, měli jsme výpadek na webu. Již je vše v pořádku.

Jakub

Dobry den, nedari sa mi dostat na ziadnu vasu stranku co sa tyka rezervacie terminu, po telefonickom rozhovore som bol odkazany na stranky,ktore nefunguju..

Poprosim info.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, měli jsme výpadek na webu. Již je vše v pořádku.

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak by som bola na mieste spolujazdca a došlo by k nejakej škode na aute, musela by som platiť náhrady škody aj ja?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, za škody je vždy zodpovědný řidič.

iva

Dobrý deň,priateľovi som kúpila jazdu k narodeninám čo mal koncom apríla,už sa aj zaregistroval,ale bohužiaľ nemáme žiadnu odpoveď.Darčeku sa veľmi potešil,ale nevieme čo ďalej.Elektronicku poštu aj spam si sleduje,ale zatiaľ nič.
Čo ďalej?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, aktuální termíny jsou zde:
http://superjizdask.herokuapp.com

20.5.2017 – Plavecký Štvrtok
vozilda: Porsche Boxster, Ferrari 458 Italia (již obsazeno), McLaren 570s
10.6.2017 – Zvolen
vozilda: Porsche Boxster, Ferrari 458 Italia

Roman

Dobry den,
Mam registrovany termin na 13.5 a vcera som pisal email a snazil sa dovolat na cislo SK ktore je uz druhy den nedostupne, aby som sa dozvedel nejake podrobnosti. Zatial ziadna odpoved. Mozem sa opytat ked mam termin na 14:40 kedy treba prist? Rovnako adresa miesta stretnutie v plaveckom stvrtku je ta co je v ponuke na stranke zalomatu? Dakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň, na miesto sa dostavte cca 15 min pred Vašou jazdou. Miesto stretnutia je uverejnené na taktiež na našej webovej stránke.
Prikladám odkaz: http://www.supersportpreteba.sk/clanky/lokality/
Pekný deň

Renáta

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či vozidlo Porsche Boxter 981 kabrio je s manuálnou prevodovkou. Ďakujem.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
převodovka je automatická.

Anna Antalíková

Dobrý deň, prosím Vás, manželovi a otcovi som jazdu kúpila ako darček na vianoce. Ale bohužiaľ manžel už niekoľkokrát sa pokúša s Vami nakontaktovať a nedarí sa mu. Jazdu si najprv naplánovali 22.4. Ten termín im bol zrušený, bolo mu napísané, že jediný ďalší voľný termín je 13.5., aj to cez rezervačný portál znova zarezervoval, ale žiadna odpoveď. Už písal aj SMS na telefón uvedený na Vašej stránke a opäť nič. Ako je možné si ten voucher uplatniť, keď platnosť má do konca júna?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, ano náhradní termín je 13.5. a další volný je 20.5. Pokud se manžel rezervoval online, pak by mu mělo přijít potvrzení. Prosím zkontrolujte spam schránku. Na SMS bohužel nereagujeme, je třeba volat nebo email. Neuvedla jste jméno a proto nemohu zkontrolovat rezervaci. Napište nám prosím kód poukazu nebo jméno emailem.
Děkujeme

Peter Sirila

Dobry den,
chcel by som sa informovat ohladom trasy jazdy, nikde som nenasiel nejaku mapku, ze kade sa jazdi. V lokalite ZV, ak sa pojde smer Lucenec, da sa ist aj po tom novom useku dialnice, ktory tam postavili okolo Detvy? Lebo inde tam nikde nieje ina dialnica, iba ZV-BB a neviem ktorym smerom mate trasu. Jazdit so sportovym autom len po okreskach je nic moc, v zivote tam nezaradim trojku, kvoli rychl. obmedzeniam :-) Dakujem.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň, používame samozrejme dialničné úseky na jazdu. Trasu sa dozviete na mieste, niekedy sa málinko upravuje.
Pekný deň.

Milan Bobček

Dobrý deň, zhotovené video je z interiéru a exteriéru auta, ktorého služby využijem alebo aj z iného sprievodného vozidla? Ďakujem.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, záznam je z vozidla, které řídíte.

Jana

Dobrý deň,
prosím Vás, poukážku kupujeme ako darček. Ak by sme kúpili poukážku pre vodiča, ale na mieste by zmenil názor a chcel by byť radšej spolujazdec, bude sa s inštruktorom dať dohodnúť?
Ďakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
toto není problém řešit až na místě a změna je možná.

Natasa

A v ktorom aute je možnosť že by sme boli obaja? Čiže manžel ako šofér a ja ako spolujazdec? Aj cenu by som poprosila. (Zvolen) Ďakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Bohužel nedisponujeme žádným takovým sportovním vozem. Můžete se jedině nechat svézt naším instruktorem.

iva

Dobrý deň,na formulár treba vyplniť označené kolónky,ak sa nechcem rozhodnúť ohladom typu auta za priateľa ako mám riešiť tú kolónku.
Narodeniny má koncom apríla,kedy budete najbližšie vo Zvolene?Dá sa vystaviť nejaký doklad čo by som mu vedela odovzdať k narodninám.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
formulář může vyplnit až přítel. Není nutné se rezervovat ihned a v době platnosti budeme mít několik termínů. Zvolen je v plánu druhá polovina mája. Narozeninový poukaz si můžete vybrat zde při objednávce.

Natasa

Dobrý deň, keď zakúpim jednu jazdu (šofér-pre manžela) na Porsche a chcem byť spolujazdec, koľko sa dopláca? Jazdu by sme chceli vo Zvolene.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, u Porsche není možný spolujezdec. Není zde další místo. Ve voze bude instruktor.

iva

Dobrý deň,túto jazdu chcem darovať priateľovi ako darček k narodninám a nechcem sa rozhodnúť ja ktoré auto by sa mu najviac páčilo.
Dá sa riešiť výber typu auta aj po zakúpení zážitku.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
vozidlo si může přítel vybrat až při rezervaci. Není nutné jej vybrat při zakoupení poukazu.

Daniel

Dobry den, viete mi prosim napisat, kedy budu najblizsie terminy v okoli Zvolena?

 Daniel

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
jednoduše vyplňte tento formulář na naší stránce: http://www.supersportpreteba.sk//clanky/rezervacia-jazdy/
a my se Vám ozveme s novým termínem. Nemusíte tak nic hlídat.

Gabca

Dobry den ,rezervovala som jazdu v Plaveckom Stvrtku na aute ,je to darcek manzelovi k narodeninam v aprili .Chcem.sa spytat kedy budu urcene terminy a zaslane .Ďakujem za odpoved

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,

první termín je již vypsán na 22.4.

Lucia

Dobrý deň, chcela by som dať tento darček priateľovi a rada by som sa opýtala, či jazdíte aj v Trenčíne, skôr by som dala prednosť, keby išlo o jazdu na letisku, aby mohol poriadne „šlapnuť na plyn“ + aká by bola cena a hlavne koľko minút by takáto jazda trvala. Chcela by som mu dať jazdu konkrétne na Ferrari.
Ďakujem Lucia :-)

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň Lucia, v rámci Slovenska jazdíme v lokalitách Zvolen a Plavecký Štvrtok (Malacky). V oboch prípadoch je to jazda v bežnom provoze. Okruh ponúkame v Českej republike.
Pekný deň

Barbora

„Prevádzkovateľ si vyhradzuje možnosť zrušiť jazdu, keď sa rezervuje menej ako 10 jázd v danom vozidle na daný deň.“ Môžete mi prosím Vás toto vysvetliť? Ja si objednám termín napr. v sobotu 22.4. na narodeniny priateľa, prídeme do BA a potom sa dozviem, že je to zrušené lebo bolo málo objednávok? Alebo ako to funguje?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
tuto informaci zasíláme minimálně 2 dny před jízdou. Za celou dobu působení jsme ale tuto možnost nevyužili, protože každý termín byl vždy dostatečně zaplněn.

Nat

Dobrý deň, aká je najvyššia povolená rýchlosť ?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
Dle pravidel provozu.

Matus

Dobrý deň, keby sa mi stalo že prešvihnem tú pol hodinu o pár minút doplácam peniaze ?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
čas je jen orientační. Trasa je stanovena na 30 km a případné zpoždění v tomto případě nevadí. Proto na je na poukazu uveden čas i trasa.

Nicola Kubicova

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať či ak objednám kupon na 2 autach variant 4 či sa na koždom jazdí po pol hodine alebo je to dokopy 30 minut ?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, poukaz na dvě vozidla znamená 2× 30 km.

Biaggio

Dobrý deň,
prosím vysvetliť vetu v bode 5.-hlavne začiatok…
„V prípade vozíka škody spôsobenej nájomcom, nájomca (vodič) prehlasuje, že škodu a tým vzniknutý dlh uznáva v celej, poskytovateľom vyčíslenej výške a nebude ho nijako namietať.“
Ďakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
je tím myšleno, že pokud vlastní vinou způsobíte škodu, která nebude hrazena z pojištění, pak tuto škodu uhradíte. Např. stane se dopravní nehoda a Vám policie zjistí, že jste měl/a v době nehody alkohol v krvi. Pojišťovna tak odmítne plnit pojistné a nám vznikne škoda. Logicky tuto škodu budeme požadovat po zákazníkovi, který tuto škodu způsobil.

Pecsukova Andrea

Chcela by som venovat takuto jazdu mojim pomaly 18 rocnym dvojickam.Da sa objednat jazda z vodicom?A mozu byt obaja s nim v aute ?cena?sme zo Stupavy

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, u Maserati mohou jet oba dva jako spolujezdci, ve Ferrari, Lamborghini a Porsche je místo pouze pro dva a museli by se vystřídat, což jen znamená udělat dvě rezervace v návaznosti na sebe.

Adrián

Dobrý deň.V akom jazdnom režime sa jazdí na Maserati?Špor­t?Pýtam sa kôli zvuku.

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
sportovní režim je možný.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore