Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zdravé lahodné šťavy – 9 chutí na výber!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jana Kamencova

Dobrý deň,

je možné viaceré šťavy kombinovať? Ktorú by ste odporúčili na anémiu a trávenie pre dospelého ?
Dakujem, J.

Dr.Bio

Dobrý deň, šťavy sú čisto prírodné bez obsahu konzervantov a umelých farbív a nie je problém ich kombinovať, avšak odporúčaná denná dávka je 50–100ml.
Na anémiu je vhodná ŽIHĽAVA a MALINA, tráveniu napomáha BAZA ČIERNA a problémy s trávením zmierňuje aj GRANÁTOVÉ JABLKO. Pekný deň prajeme!

Katka

Dobry den, co by ste mi odporucili pre dcerku, ktora ma nizku hladinu vitaminu D a druha ma slabe cievy a preto jej casto krvaca z nosteka? Dakujem za odpoved.

Dr.Bio

Dobrý deň, vitamín D obsahuje Rakytník, ale v malom množstve. Skôr sa zamerajte na ryby, vajíčka, avokádo… atď.
Na slabé cievy Šípka – zlepšuje problémy s krvnou zrážanlivosťou a je užitočná pri nadmernej krehkosti ciev.
Pekný deň prajeme :)

Jaroslav Krajči

Dobrý den,čo by ste mi odporučili na Crohnova choroba.

Dr.Bio

Dobrý deň, ja by som Vám odporučil Kľukva + 7 byliniek. Má protizápalové účinky práve na tráviacu sústavu. Pri tejto chorobe je to individuálne. Treba sa poradiť s vašim lekárom. Pekný deň prajeme.

Lucia

Dobrý deň.
Čo by ste mi odporučili na kožné ochorenia? Imunitu? Prípadne je niečo čo pridáva chuť do jedla?
Ďakujem

Dr.Bio

Dobrý deň,
arónia zlepšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej ochoreniu (ekzém, akné, jazvy), granátové jablko podporuje regeneráciu pokožky a udržuje jej mladistvý vzhľad a taktiež aj šípka pomáha pri regenerácii kože, pri liečbe popálenín a kožných zmien a taktiež posilňuje aj imunitný systém. Šťava z rakytníka podporuje liečenie pri poškodeniach kože akú sú napríklad hnisajúce rany, jazvy, vrásky, ekzémy, popáleniny, je vhodná pri liečbe pleti, ktorá trpí na akné, a taktiež je aj doplnkom liečby pri problémoch so žalúdkom a obnovuje chuť do jedla.
Pekný deň!

Veronika

Dobry den, chcem sa Vas opytat co by ste mi odporucili pre 3-rocneho syna ak ma velke problemy s imunitou a straca zelezo. Dakujem

Dr.Bio

Dobrý deň,
na zvýšenie imunity organizmu s obsahom železa je vynikajúca malina červená.
Pekný deň prajeme!

Luky

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, kde sú tieto sirupy vyrobené?
Ďakujem.

Dr.Bio

Dobrý deň,
výrobca je Premium Rosa sp. z o.o. pl. Výrobky spĺňajú najvyššie kritéria bio produktov a získali certifikáty BIO PL-EKO-07–14912 a IFS PL150253.
Krásny deň prajeme!

ĽUBOMÍRA

Nemali by ste mätový sirup, či olej, alebo šťavu? Ďakujem!♥

Dr.Bio

Dobrý deň,
mätový sirup, olej ani šťavu momentálne nemáme.
Krásny deň!

Monika

Dakujem za odpoved, ake ma byt davkovanie na jeden den a ako dlho treba podavat? (moze ho dcerka uzivat napr. Dva mesiace…). Dakujem! M

Dr.Bio

Dobrý deň,
odporúčaná denná dávka je 50–100ml. Šťava sa môže užívať samostatne, alebo sa zriedi s vodou a samozrejme je možné používať ich dlhodobo, keďže sú to 100% prírodné produkty bez pridania cukru a konzervačných látok.
Krásny deň!

František Rybka

Dajú sa tieto výrobky kúpiť aj v Lipt. Mikuláši na Priemyselnej ? (som z Mikuláša)

Dr.Bio

Dobrý deň,
produkty je možné kúpiť len na zlavomat.sk (s veľmi výhodnou cenou).
Krásny deň!

Monika

Dobry den, su produkty vhodne aj pre deti? Co by ste mi odporucili pre stvorrocnu dcerku po uzivani antibiotik (zapal priedusiek) na upravu crevnej mikroflory plus podpora imunity? Dakujem, Monika

Dr.Bio

Dobrý deň,
produkty sú vhodné pre deti od 3 rokov. Na podporu imunity by som dcérke odporučila šípku, ktorá posilňuje imunitný systém a vďaka svojim vlastnostiam a pridaným bylinkám (púpava lekárska, skorocel kopijovitý, šalvia lekárska, nechtík lekársky) urýchľuje rekonvalescenciu.
Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore