Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletné kadernícke služby pre krásne vlasy

3,9 / 5 KITA HAIR Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jana

Dobry deň.
Keďže píšete ombre melír, chcem sa spytat ci farbite všetky vlasy alebo len časť prameňov ako pri melíre. Oitrebovala by som dofarbiť všetky korienky.

KITA HAIR

Dobry den kupon sa uz neda kupit akcia bola do konca marca ak mate zaujem o blizsie info mozete mi napisat cez FB Kadernictvo KITA HAIR alebo na mail tkollarikova@gmail.com cena za farbenie a dofarbenie korienkov kratke vlasy 20 eur

Val

Dobrý večer, pri zakúpení kupónu na ombre melír ( neviem aký to je ) , sa da urobiť klasický melír ( biely- platinový, nie žltý) ? Mám vlasy po plecia. A ako sa dlho čaká na termín cca ?
dakujem

KITA HAIR

Dobry den ano da sa spravit aj melir ale neviem ake mate vlasy ak cierne tak tam sa neda spravit biely melir zalezi.od vlasu kazdy vlas je iny a kazdy vlas reaguje inac.

gabriela

pekný deň prajem, ombré melír spočiva v tom, že zafarbíte iba polovicu vlasov? ( viem čo je ombré :-).. ., len sa chcem opýtať, či zafarbíte aj ten „vrch“, alebo to ostane pôvodná farba čo mám teraz? ..dakujem ,

KITA HAIR

Zafarbim vam aj vrch aj spodok ked budete chciet neviem ako vyzeraju vase vlasy takze neviem.posudit co treba na nich farbit a spravit

marina

Dobry, rada by som sa opytala ci mate v ponuke aj setrnu cize objemovu trvalu, mala by som zaujem o setrnu na velke natacky. Poptosim o cenu v pripade ze ano. Dakujem

KITA HAIR

Dobry den ano cena zakezi od dlzky vlasov.

Megs Hadová

Dobrý večer, v prípade zakúpenia poukazu na „Umytie, farbenie a úprava vlasov“ je možné sa potom bližšie dohodnúť (prípadne doplatiť) ohľadom celého procesu úpravy vlasov? Neviem totiž, čo vlastne bude potrebné spraviť, aby som sa dostala k vzhľadu vlasov, aký by som chcela – či komplikovanejšie farbenie, či stačí ombré. Vďaka! Megi H.

KITA HAIR

Dobry vecer urcite bude najlepsie ked sa dohodneme u nas takto vam neviem povdat co spravit s vasimi vlasmi ked ich nevidim ja som tiez spokojna ked zakaznicka od nas ide tak aby bola spokojna. S pozdravom

Oksanna Valo

Dobrý deň,
v ponuke uvádzate,že vlasy po plecia a ked má niekto dlhšie vlasy,tak čo potom? :)
S pozdravom

KITA HAIR

Dobry den neviem o co mate zaujem ak su vlasy dlhsie tak sa minie viacej farby tak preto sa doplaca u nas v kadernictve 5 eur. za kazdu dalsiu farbu S pozdravom KITA HAIR

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore