Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

2-hodinový kurz keramiky a modelovania

4,2 / 5 Oáza výtvarného umenia Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Robert Kováts

Čo znamená platný voucher alebo sms v mobile pri preukazovaní sa a ako sa získava? Pomožte prosím neznalému. Ja by som najradšej platil na mieste alebo vopred poštovou poukážkou.
S pozdravom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

platba na mieste alebo poštovou poukážkou nie je možná. Platiť môžete bankovým prevodom, platbou kartou online alebo priamym vkladom na účet v banke. Voucher, ktorým sa potrebujete preukázať získate zakúpením si tejto ponuky. Podrobný návod ako postupovať pri nákupe si môžete pozrieť tu : https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4&feature=youtu.be .
Prajem Vám pekný deň

Diana

Dobrý deň, keby sme mali záujem o kurz za účelom teambuildingu, bolo by kapacitne možné zabezpečiť kurz naraz aj pre 12 osôb? Za odpoveď vopred ďakujem.

Oáza výtvarného umenia

Bolo by to možné, ale podmienky a okolnosti je potrebné prediskutovať minimálne po telefóne. Preto ma, prosím kontaktujte na tel.č.: 0903 803669
Margaréta Horáková, za ateliér OÁZA výtvarného umenia

Marcela Pancuskova

Dobrý deň,
chcem si kupit poukaz pre dve osoby na kurz keramiky, ake mate momentalne volne terminy? Dakujem za info

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
o dostupnosti voľných termínov sa môžte informovať emailom centrumoaza@gmail.com alebo na telefónnom čísle
+421 903 803 669.

Prajem Vám pekný deň

Gabriela Pegli-Jancova

Dobry den prosim vas je to aj pre 4 rocne deti? Alebo skor pre dospeleho dakujemza odpoved

Oáza výtvarného umenia

Dobrý deň, robíme keramické a výtvarné kurzy aj pre malé deti (3–6 r.) v materských škôlkach. Pokiaľ máte záujem zapojiť Vaše dieťa do tvorivej práce s keramickou hlinou, bolo by najoptimálnejšie prísť spolu s ním do ateliéru v niektorú sobotu, V sobotu dopoludnia robíme kurzy pre deti a rodičov s deťmi. Ak chcete viac informácií, prosím, kontaktujte ma na mobilnom čísle : 0903 803669.
Margaréta Horáková, za ateliér OÁZA výtvarného umenia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore