Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletné hĺbkové ošetrenie pleti skin scrubberom

4,2 / 5 Vizážistický salón SASHA Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Viktória

Dobry den.
Chcela by som Vas poprosit o radu. Posledny polrok som mala problemy s vyrazkami v oblasti brady a cela. Vymenila som kozmetiku a uz je to lepsie, ale ostali mi po vyrazkach stopy/jazvy. Pomohlo by mi toto cistenie na tieto stopy po vyrazkach? Resp. co by ste mi odporucili?
Za Vasu odpoved vopred dakujem.

Vizážistický salón SASHA

Zdravím. Na jazvy je účinnejšua mikrodermabrázia, ktorú ale v salóne nerobíme. Ošetrení skin scrubberom by bolo treba viac. Je to veľmi individuálne, skúste sa niekedy zastaviť a porozprávame sa. Ťažko sa mi radí, keď nevidím pleť v akom je stave. Pekný deň. ☺

Lucia Dzurová

Prosím Vás, aká je u Vás obyčajne prac.doba?

Vizážistický salón SASHA

Podľa objednávok. Sú dni, kedy viem prísť skôr ráno, poprípade ostať dlhšie. Na základe dohody s klientkou to vieme naplánovať tak, aby to vyhovovalo. Pekný deň. Jarka

Slávka Kačmariková

Dobrý deň. Je vhodné hĺbkové čistenie pleti aj pre tínedžerov s problematickou pletou – akné a jemné hnisavé vyrážky.

Vizážistický salón SASHA

Samozrejme. Stačí ošetrenie bez masáže, ale je potrebné sa aj starať o pleť, pokyny po ošetrení.

Laci

Dobry den, je toto cistenie vhodne aj pre muzov?

Vizážistický salón SASHA

Áno, občas chodia na ošetrenie pleti aj páni, len dôležitá informácia, musia byť oholení, aby účinok čistenia bol adekvátny.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore