Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenné skipasy na lyžovanie aj so servisom lyží a bobovaním

4,7 / 5 Snowparadise Veľká Rača Oščadnica Oščadnica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Tomaš Indra

Dobry deň.
V deň nasej lyzovacky nebola funkčna bobova draha… je možne listky na bobovú drahu vyuzit aj bez povodneho skypasu ktory som samozrejme vratil na konci lyžovacky? Funguju tieto listky aj na sedacku aby sme sa mali ako dostat ku bobovej drahe? A do kedy je ich mozne vyuzit.

DAKUJEM.

Marek Madunický

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či sa stačí preukázať voucherom v mobilnom telefóne??? Alebo si treba vytlačiť???

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher nemusíte mať vytlačený. Stačí sa nim preukázať prostredníctvom mobilu.

Prajem Vám pekný deň

Světlana Bukovjanová

Za jak dlouho mi prijde vouser a je to i na bobovou drahu? Dik světlana

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
voucher Vám príde v závislosti od platby. Ak za ponuku zaplatíte platbou kartou online, voucher Vám príde ihneď po úhrade. V prípade platby bankovým prevodom Vám príde voucher do 1–3 pracovných dní. Ak máte záujem aj o jazdu na bobovej dráhe, je potrebné, aby ste si zakúpili 2. variant v hodnote 19.99€.

Prajem Vám pekný deň

Pavel

Dobry den, uplne som sa stratil od kedy plati tento kupon, raz tu bolo, ze od 20.3 ale teraz tam nic take nevidim. Ako je to teda s platnostou skipasu?

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Upravili sme platnosť, čiže ho môžete využiť napríklad aj hneď zajtra.

Jozef

Od koľkej premávajú sedačky zajtra v sobotu 25.2.2017?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

otváracia doba je pondelok – nedeľa v čase 8:30 – 16:00.
Prajem Vám pekný deň

Jack Daws

dobry den
Prosim o informaciu, ak teraz zakupim voucher , a ak nahodou
po 20.3. od kedy plati voucher nebudu podmienky na lyzovanie , da sa stornovat ?
(nemyslím vratenie vo forme kreditov v zlavomate…)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak nebudú vhodné podmienky na využitie voucheru, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Prajem Vám pekný deň

Janka

Dobry den chcela by som stronovat voucher. Ako mam postupovat? Dakujem za odpoved

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Dobrý deň,

kontaktujte Zákaznícky servis Zľavomatu.

Jaroslav Hrabovský

1300m dlha bobova dráha najdlhšia v strednej europe?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore