Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Privátny wellness relax s občerstvením pre dvoch!

4,6 / 5 Wellness RELAX Hotel Modena*** Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Laura Markovič

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či je možné aj welness aj ubytovanie 2 dospelé osoby na 1 noc a 2 dni ?

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,
áno táto možnosť je v ponuke pod názvom: „Pobyt s raňajkami a 50% zľavou na privátny wellness 2 osoby 2 dni (1 noc)“ – cena kupónu je 49,00 €. Wellness doplatok je 10€/hodina.
Informujte sa vopred mailom na modena@hotelmodena.sk o dostupnosti ubytovania aj wellness na Vami vybraný termín.

Ďakujeme
recepcia Hotel Modena***

Lucia Kanalosova

Dobry den ja som si zakúpila tento welnes pre dvox s občerstvením no smska ktora mi prisla od vas s voucherom som nechtiac vymazala ako mam riesit tento problem prosim??

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,
skúste sa obrátiť priamo na zľavomat s Vašou otázkou na e-mail: podpora@zlavomat.sk.

S pozdravom
recepcia
Hotel Modena***

Danica Valašková

Može ísť na relax k Vám aj jedna osoba a v cene by mala povedzme manikúru,masaž chodiel a podobne?

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,
mrzí ma to, ale uvedené služby u nás neposkytujeme.
S pozdravom
Manager

Denisa

Dobry den, chcem sa Vas spytat budu tam aj sviecky a take osvetlenie? Dakujem.

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň, áno, osvetlenie je vždy pripravené ako vidíte na fotkách – LED osvetlenie s možnosťou výberu odtieňa a taktiež sviečky.

M.

Môze sa zúčastniť 1× dospelý a 2× dieťa? Miesto 2× dospelí?

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,

s Vašou požiadavkou nás prosím kontaktujte priamo e-mailom na modena@hotelmodena.sk, kde sa s Vami radi dohodneme a odpovieme na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore